IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #561  
Стар 5th June 2013, 08:39
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Относно спора разразил се тук нямам думи, чета и недоумявам... аз своето мнение вече изказах по въпроса, няма смисъл да се повтарям.
Отговори с цитат
  #562  
Стар 5th June 2013, 14:37
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Реалистичен е фотошопът според мен, само за ноздрите се съмнявам, че могат да станат точно така, но едва ли ще е от кой знае какво значение за цялостния ефект. Много ми харесва иначе!
Отговори с цитат
  #563  
Стар 5th June 2013, 17:32
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Dii, носа от снимката е точно за теб, страхотно ти седи. Аз в момента съм с нос подобен на твоя настоящ и искам точно такъв резултат. За съжаление след 9 месеца размисли, четене и гледане на снимки не видях някой на практика да го е постигал в БГ, затова отивам в Турция. Наистина говори с др. Асенов и го попитай да ти каже откровено може ли да го направи или не, ако не е по силите му ще е страшно нечестно спрямо теб да те подлага отново на всичко това.

Успех ти желая
Отговори с цитат
  #564  
Стар 5th June 2013, 21:15
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Ако имаш предвид моя нос твое право е да си имаш мнение но ако ти разкажа цялата си история и в какво състояние беше носа ми когато отидох в Турция направо свят ще ти се извие Защото такъв случай като моя няма сигурно в световен мащаб Защото колкото и да търсих информация за нос с огромен белег на върха единственото което ми излизаше бяха носове с карцином Преди да отида в Турция си направих 100 консултации в България защото едва ли има нормален човек който ще ощети семейството си с 10000евро а всички знаят че имам и 3 деца но прогнозите които ми даваха тук бяха просто ужасяващи Носа ми в момента изглежда много по добре от преди имам лек проблем но хората са загрижени и имам големи надежди че всичко ще завърши благополучно
Рими, питая особенни симпатии към теб, защото рядко се среща човек изпълнен с толкова позитивизъм, от всеки пост - доброта!!!
Виждала съм и добре помня какъв беше носа ти след бездарието на Енчев, няма да коментирам нослето ти сега, не мисля, че е редно . Едно нещо бих те посъветвала, не бъди толкова мила с докторите, не ги оставяй да те залъгват, от това, което си писала в турската тема личи, че си прекалено признателна (а онова с притискането на костите доколкото съм чела е отчаян опит от страна на доктора и безизходицата която вижда) покажи малко твърдост, изисквай от тях повече, в крайна сметка платила си и си изтърпяла достатъчно ...
ПП Извинете, че не е по темата, но се чувствам длъжна да отговоря на момичето!
Отговори с цитат
  #565  
Стар 5th June 2013, 21:54
krokodil krokodil не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 44
По подразбиране

Хора, защо сте се скарали така грозно, вски избира сам за себе си кой доктор е добър и кой не за него. Аз лично съм доволна от Асенов, и мога да кажа, че моят нос да не беше лош преди това, но наистина върха му беше доста труден за правене, много фин и трябваше внимателно да се процедира за да не се окепази.... Така, че не може да се каже кой е лесен и кой труден вариант на нос, Сигурна съм, че Ди ще избере правилното решение и ще получи най-доброто...
Моя нос става в се по-хубав за мен, наистина съм изключително щастлива, че ср получи най-доброто, което очаквах...
Ето снимка от последната седмица...
http://prikachi.com/images.php?images/154/6190154Z.jpg
Все още обаче имам секрети(
Отговори с цитат
  #566  
Стар 5th June 2013, 21:56
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Кларисина права си но езиковата бариера е голяма пречка Ако нещата не се оправят с тези опити аз съм готова за още един рунд Избрах този доктор за щадящата техника заради белега за който онзи гад Енчев направо трябва да го удуша Дано само турските доктори си поемат грешките защото моя мъж заяви че това е последното което прави за моя нос и с право
Отговори с цитат
  #567  
Стар 5th June 2013, 22:00
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от krokodil Виж мнението
Хора, защо сте се скарали така грозно, вски избира сам за себе си кой доктор е добър и кой не за него. Аз лично съм доволна от Асенов, и мога да кажа, че моят нос да не беше лош преди това, но наистина върха му беше доста труден за правене, много фин и трябваше внимателно да се процедира за да не се окепази.... Така, че не може да се каже кой е лесен и кой труден вариант на нос, Сигурна съм, че Ди ще избере правилното решение и ще получи най-доброто...
Моя нос става в се по-хубав за мен, наистина съм изключително щастлива, че ср получи най-доброто, което очаквах...
Ето снимка от последната седмица...
http://prikachi.com/images.php?images/154/6190154Z.jpg
Все още обаче имам секрети(
Голяма си сладурана, крокодил

И веждите ти са добре
Отговори с цитат
  #568  
Стар 5th June 2013, 22:11
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Кларисина права си но езиковата бариера е голяма пречка Ако нещата не се оправят с тези опити аз съм готова за още един рунд Избрах този доктор за щадящата техника заради белега за който онзи гад Енчев направо трябва да го удуша Дано само турските доктори си поемат грешките защото моя мъж заяви че това е последното което прави за моя нос и с право
Въпреки че не съм сигурна че това е негова грешка защото при него се оперирахме вече 4 българки другите бяха с първи ринопластики и носовете наистина са им страхотни просто при мен изходното положение си каза думата Извинявам се и аз за отклонението от темата просто отговорих на момичето
Отговори с цитат
  #569  
Стар 5th June 2013, 22:20
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Леле Крокодил носа ти наистина е страхотен Само не мога да разбера как така твоя се е получил толкова добре а други които видяхме тук в темата са направо провал Явно доктора може да прави определен тип носове не може да се справя с всякакви
Отговори с цитат
  #570  
Стар 5th June 2013, 22:45
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от krokodil Виж мнението
УАУУУУУУУУУ Каква красота, стил и изящество
Моля ви следващият път предупреждавайте да си слагам слънчевите очила, преди да отварям снимките ви ! Така като ми блеснете, като слънца и после не мога да вижда добре дълго време
Страхотна прическа си си направила, носле като бонбон и най хубавото, че си правите снимките лятно време, защото нямам нищо против пуловерите и дебелите дрехи, но по други си стоят ефирните летни дрехи
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:47.