IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #891  
Стар 26th October 2013, 16:56
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Няма смисъл да добавям каквото и да било след последния ти хвъркат пост
Отговори с цитат
  #892  
Стар 27th October 2013, 09:24
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Моля да се появи Пуфпаф и да разсее тъмните облаци щото аз не успях.
Съжалете ме малко бре хора, и без това ме боли главата от хремата (дано не го докарам до синузит).
А, може и неволятата да викам: Митююю, де си?
Отговори с цитат
  #893  
Стар 27th October 2013, 09:28
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Моля да се появи Пуфпаф и да разсее тъмните облаци щото аз не успях.
Съжалете ме малко бре хора, и без това ме боли главата от хремата (дано не го докарам до синузит).
А, може и неволятата да викам: Митююю, де си?
Инче спокойно. Аз вече спирам да пиша тук, та Лилето да диша спокойно. Спирам да пиша, не защото ме е уплашила, а защото не искам да преча на новите потребителки да си изчитат полезната информация. Супер досадно е да отвориш тема, която силно те вълнува и да четеш хиляди страници само в заяждане. И без това с всички тях вече си пиша на лични точно поради причината да избегнат заяждането на някои.
Отговори с цитат
  #894  
Стар 27th October 2013, 10:38
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Обаче в спора се ражда истината. Както и да е. Айде, отивам в общи, че да ви пусна 1 линк.
Отговори с цитат
  #895  
Стар 27th October 2013, 10:52
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Инче спокойно. Аз вече спирам да пиша тук, та Лилето да диша спокойно. Спирам да пиша, не защото ме е уплашила, а защото не искам да преча на новите потребителки да си изчитат полезната информация. Супер досадно е да отвориш тема, която силно те вълнува и да четеш хиляди страници само в заяждане. И без това с всички тях вече си пиша на лични точно поради причината да избегнат заяждането на някои.
Шоки, моля тееее...не спирай и ти да пишеш....
Винаги ми е било много приятно да те чета и мисля, че си изключително полезна за форума, не ни лишавай от това!

Лилето сега да не се обиди, към нея също храня само положителни чувства.

Но всички сме различни, всяка е преминала през нещо и е натрупала опит, това че се появяват разногласия е нормално.
Така или иначе в спора се ражда истината.

Пуф изчезна, сега ако и Шоки си отиде....еее...ми не е честно значиии
Отговори с цитат
  #896  
Стар 27th October 2013, 14:45
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Явно не в спора се ражда истината Инче, може би е най-добре да се шушука (метафора към писането на ЛС)

Не съжалявам, че изразявам крайно мнение, когато сметна за нужно. Не се правя на жертва и не броя кой ме харесва и кой не. Не заплашвам, че ще спра да пиша, за да получа съчувствие! Мелодрамите са излишни... кви са тези "аз не съм се изплашила".... и кому е нужно всичко това???? Аз направо изумявам четейки последната страница....

Негодувам единствено срещу клюкарския маниер на подмятания в отделните теми. Ако имате конкретна информация срещу даден хирург я напишете точно и ясно, а не като на селска вечеринка... този манталитет ме влудява и ще продължавам да го посочвам всеки път, когато го видя!


Айде сега юруш на ЛС....
Отговори с цитат
  #897  
Стар 27th October 2013, 14:50
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Тите, няма за какво да се обиждам.... всеки пише така, както смята за добре. Тонът ми е остър, но не си позволявам да обиждам.... лошото е, че ответната реакция е такава, но хората сме такива. Най-лесно е да тропнеш с краче и да се правиш на обиден...
Отговори с цитат
  #898  
Стар 27th October 2013, 18:08
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Негодувам единствено срещу клюкарския маниер на подмятания в отделните теми. Ако имате конкретна информация срещу даден хирург я напишете точно и ясно, а не като на селска вечеринка... този манталитет ме влудява и ще продължавам да го посочвам всеки път, когато го видя!
Тук съм много съгласна с теб. Трябва да говорят фактите. Иначе става като при мен в аптеката - клиентите много често се слушат помежду си, настава едно хвалене, а накрая като им се сопна, че например няма да дам прахче против грип на дете ненавършило 6 години и се сърдят. Хем не знаят, хем търсят информация не откъдето трябва.
Отговори с цитат
  #899  
Стар 27th October 2013, 19:48
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Слушай какво, оказва се, че моите приказки ако за теб са празни за други хора не са. Това, че за теб аз пиша глупости , други хора намират за полезни. Тук не си само ти и не си ти най-важната. За много хора тук моите думи са важни, а щом за теб са глупави просто не ми отговаряй и си пази мнението за себе си. Всички сме различни и аз приемам всички такива каквито са, а ти просто напълно умишлено обръщаш и преиначаваш думите ми и постоянно си противоречиш само и само да се заяждаш, защото съм сигурна че не си толкова безбожно тъпа. Живея в свободен свят и съм свободна да давам мнението си и то определено без да обиждам и да се заяждам. Как па само с тебе тука не мога да се разбера. На мен също ми е писнало от такива неудовлетворени киселици като тебе , ама не ги заяждам постоянно. Ай довиждане, че ми писна да се оспамва постоянно заради тебе всяка важна тема.
Предлагам да на правим тема НЕДОВОЛНИ ОТ ИЛЬО СТОЯНОВ , и тогава пак да си говорим , не твърдя че не е правил грешки в началото но се съмнявам да има недоволна от цицте си негови клиентки в последните години , за мен той е най , най и никой не може да ме обеди в обратното , виждала съм цици и на др. доктори УЖАСНИИИИИ , просто ИЛЛЬО си е най добрия в циците и хич не приемам др мнения по въпроса .... леличките дет са сексуално незадоволени и в климактериум да се абят на друго място ...

Последно редактирано от tyning : 27th October 2013 на 19:51
Отговори с цитат
  #900  
Стар 27th October 2013, 20:52
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

начи ако си в климактериум ич ти не дреме за сексуалното задоволяване (като обиждаш вземи да проявиш малко творчество)

Изобщо не искам да коментирам останалата част от поста ти, защото освен, че е пълен с правописни грешки е абсолютно нелеп!

"never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience."

Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЖивкоКъневМолядайтеповечеинфо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:07.