IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1881  
Стар 26th April 2016, 12:58
Mariana.Dimitrova Mariana.Dimitrova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 8
По подразбиране

Здравейте,
Тук може да научите интересна информация за дермалните филъри -
http://vitalaiz.com/dermalni-filari/
http://vitalaiz.com/filari-hyaluronica/
Отговори с цитат
  #1882  
Стар 27th April 2016, 00:09
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

Опааа..Гледай колко се изписало тук... Хора не ходете при тоя некадърник, аз лично познавам доста хора които освен че не приличаха на хора след операциите, ами не можеха и да дишат. После се чудиха от къде да взимат пари за ревизии, заеми теглиха ала-бала, добре че някой работоха в чужбина и се справиха като мен. Аз лично имам 3 операции, последната беше в Турция, след втората не приличах на човек, много хора ми имаха снимките. Добре че попаднах на един доста кадърен и евтин тип в Истанбул, не се сещам точно името. Така де, не си ги причинявайте тия мъки, това момиче с двете операции при тоя незнам как е оцеляла досега неокипазена, не пробвай трети път, просто няма да се справи-по голям шанс имаш да спечелиш от Тотото. А момичето с 3500 сигурно няма страх от нищо, щом се засилва при тоя, при положение колко пострадали писаха в началото на темата.
Отговори с цитат
  #1883  
Стар 28th April 2016, 13:06
Аватара на maria-sun
maria-sun maria-sun не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 13
По подразбиране Много крайно изказване

Цитирай:
Първоначално написано от yoube Виж мнението
Опааа..Гледай колко се изписало тук... Хора не ходете при тоя некадърник, аз лично познавам доста хора които освен че не приличаха на хора след операциите, ами не можеха и да дишат. После се чудиха от къде да взимат пари за ревизии, заеми теглиха ала-бала, добре че някой работоха в чужбина и се справиха като мен. Аз лично имам 3 операции, последната беше в Турция, след втората не приличах на човек, много хора ми имаха снимките. Добре че попаднах на един доста кадърен и евтин тип в Истанбул, не се сещам точно името. Така де, не си ги причинявайте тия мъки, това момиче с двете операции при тоя незнам как е оцеляла досега неокипазена, не пробвай трети път, просто няма да се справи-по голям шанс имаш да спечелиш от Тотото. А момичето с 3500 сигурно няма страх от нищо, щом се засилва при тоя, при положение колко пострадали писаха в началото на темата.
Здравейте,
много крайно изказване сте написали. Аз лично не съм съгласна. Познавам няколко момичета в това число и себе си, които са много доволни от ринопластиката при Асенов. Познавам и хора, които са недоволни от уж "известните" и "кадърните" софийски лекари. За Турция нямам наблюдения.
Щастлива съм, че избрах за себе си този лекар и най-вече съм доволна от резултата и отношението. Всеки сам си преценява.
Отговори с цитат
  #1884  
Стар 28th April 2016, 22:36
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

Написали сме да, който е чел цялата тема знае за какво говоря. Имах час за консултация при него, там чакаше момиче окипазено, почти нямаше нос от прекомерно изрязване, по-късно се запознах с още две от форума, които бяха минали операции при него. Познавам ги от турските хирурзи в мненията по ревизиите. И двете бяха с ужасни ринопластики и не можеха да дишат. От любопитство прочетох форума и видях доста осакатени. Вече познавах три негови пациенти и трите обезобразени. Ти на мое място нямаше ли да искаш да предпазиш останалите? Гледал съм му доста повече от теб работата. Мнението ми трябва да е музика за ушите му, това е най-малкото което мога да му кажа. Радвам се че най-после се е научил да прави операции, крайно време беше, малко ли народ осакати...
Отговори с цитат
  #1885  
Стар 9th May 2016, 21:37
Аватара на TriA
TriA TriA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 25
По подразбиране

Здравейте, групичка!
Дали на някой от Вас са му правили повторна операция с присадка на ушни хрущяли и фасция от главата?
Лекаря ми го предлага, но на мен ми звучи доста сериозно. Той самия сподели, че операцията е доста сложна.
Ако някой е минал по този път, моля да сподели опита си.
Мерси предварително!
Отговори с цитат
  #1886  
Стар 10th May 2016, 21:45
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Юбе, твоята операция при д-р Ташкин ли беше ? И можеш ли да споделиш цена за ревизия при него?
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #1887  
Стар 12th June 2016, 14:48
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

Да точно! Аз бях забравил как се казва, не мога да повярвам че някой друг още помни. Мисля че беше 3000 евро, по принцип е ревизията с 500 евро по евтина, но аз бях специален случай с вече 2 операции и вместо нос имах само 2 дупки на лицето
Отговори с цитат
  #1888  
Стар 18th June 2016, 16:40
Elyely Elyely не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2016
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте започнах да чета темата с толкова надежда и ентусиазъм. 100 пъти си казах това е моят доктор . За съжаление към края надеждата угасна и като наркоман започвам трескаво да мисля как да набавя още средства за Турция. Освен да си показвам носа в някой цирк )Може ли някой да ми обясни как да си включа личните съобщения . много искам да разпитам по подробно някои от момичетата тук понеже виждам че се притесняват да пишат публично
Отговори с цитат
  #1889  
Стар 18th June 2016, 17:31
Elyely Elyely не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2016
Мнения: 6
По подразбиране

И още един въпрос имам , умишлено ли никой не иска леко вирнат нос ,на мен много ми харесва защото не видях нито един такъв или просто доктора не прави такива .
Отговори с цитат
  #1890  
Стар 24th August 2016, 20:40
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Здравейте на всички,чета форума от няколко месеца,искам да споделя моето нещастие с доктор Асен Асенов от Пловдив и да предпазя всички от този касапин!!!
Декември месец 2015 г. беше ми направена септопластика,имах изкривена носна преграда,след тази операция нещата се влошиха доста-изгубено обоняние 95 %,почти никакво дишане през носа,мега изкривена лявата ноздра, от дясната ноздра постоянно хвърлям топки слуз с някакви накъдрени неща вътре,изчаках 6 месеца след операция и потърсих друг лекар за преглед и консултация,спрях се на професор Румен Бенчев.И ето какво имам -накриво поставена носната преграда,срастване на меки тъкани и най бруталното и трагичното е ------ отрязана доста напълно здрава лигавицата която в момента е атрофирана.Когато го чух това само дето не получих удар,изпаднах в шок,измери ми и дишането през носа-през лявата ноздра дишам едвам 30% през дясната около 70% и като цяло нямам и 50% дишане през носа!!! В момента с такива поразии повторна операция не може да бъде направена, иначе ще станат по зле нещата Сега месец и половина ще съм на спрейове и мазила за да може да се съживи лигавицата,за което професора не дава напълно гаранция,и има доста голям процент лигавицата да не се възстанови, защото много е отрязано от нея.Професора в голямо недоумение и въпрос какви са били доводи на Асенов да режи напълно здрава лигавицата...Имам малка надежда на турските доктори,макар че изгубих вяра и сега съм в ужасна депресия ,нямам желание и за живот, защото един долен боклук (доктор няма как да го нарека) с лека ръка решил да ме осакати и да ме направи инвалид ей така,сякаш съм за него някакво свинче...Така че мили момичета стойте на далеч от този изрод и касапин Асен Асенов ако не искате да останете сакати като мен!!!! Господ да ми е на помощ да стане чудо тази лигавица да живне,иначе не знам как ще си живее нататък без обоняние,без пълноценно дишане през носа,защото с такова "сакато" дишане има и кофти последствия и за другите органи и цялото ми здраве...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:10.