IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th June 2006, 13:39
Desika Desika не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 2
По подразбиране Мнения за клиника Камий - Варна

Здравейте . Искам да ви попитам , има ли мацки които са ползвали услугите на тази клиника ?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th June 2006, 10:28
Poly Poly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 117
По подразбиране

не съм била в тази клиника, но от мои познати зная, че д-р Заякова е много добра. Аз се двоумя между нея и д-р Динев, който работи във Вита в София и Валем във Варна.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st July 2006, 09:33
Монка Монка не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1
По подразбиране

Препоръчвам ви Др Заякова и клинака Камий.Много добри впечатления и обслужване на европейско ниво.Правих си корекция на носа при нея и съм доволна.Носът ми е фин и естествен ,пропорционален за лицето ми-такъв какъвто исках.Тя внимателно ми обясни какво ще направи за да стане това което искам и също така след операцията ми обясни какво е правила.Направи ми пълни изследвания .Стаята беше пркрасно обурудвана с неща за които дори не бих се сетила .До 6 месец имах няколко консултации ,следващата е когато мине година.
Др Заякова е слециалист по пластична и лицева хирургия и е от асоциациата на лекарите хирурзи във България.Тя е завеждащ отделение пластична хирургия във военна болница -така че не само в частна практика практикува а ежедневно,затова е и толкова заета.Но не се съмнявайте ,че ще ви отдели необходимото внимание.
Цените са напълно прилични и са в лева,това което искате е възможно от една операция ,а не както повечето от две освен ако няма някакви специфични усложнения ,но педполагам ,че тя ще ви предупреди.Сега ще си правя и корекция на устни.Тя не работи със силикон ,който е забранен със закон ,а с други методи.Това е общо взето.Ако имате въпроси ,моля питайте!
http://www.kameeplastic.com/bg/links.htm

Поли моят съвет е да избереш някой от тези хирурзи http://www.bulapras.org/bg/index.php
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd July 2006, 12:25
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

Поради задълбочаването на проблемната ми първа операция ,мисля че е необходимо да искажа благодарностите на екипа на Др Заякова .Снимките които видяхте са нейно дело.
Някъде четох из форума отзиви ,че не е добра в лицевата хирургия,което не е вярно.Тя точно в това е специалист.Тя е завеждащ отделение във военна болница и отговаря за всякакви тежки случаи.Съдбата ме срещна с нея случайно.Наложи се да оперират лицето на мъжа ми от ухапване от куче.Липсваше много тъкан,а тя успя да го направи без да взима тъкан от друга част от тялото.Най -лесно е това да се направи ,но тя успя да се справи по друг начин и го възстанови.
Тогава се реших да потърся неината помощ.Отидих на консултация,направи ми снимки,говорихме,обсъдихме всички вероятности.Беше необходимо да ми отвори носа отдолу./Сега нямам и следа ,от шевове и белези./Имахме няколко срещи на коиото разговаряхме подробно.
Стаята беше много уютна.Възстановяването ми беше значително по добро и се съвзех много бързо ,за разлика от първия път.Не изглеждах подута,нямах оттоци,както при първата.Имах известни притеснения след като минаха първите няколко месеца относно спадането -тя ме успокои.Причината е ,че нослето ми е трвмирано ,че начина на проникване е друг и възстановяването ще стане по бавно и че няма да ме остави да не се харесам.
Виждам финната и работа и сега пак при нея ще ходя за устни.Избрах естествената тъкан ,която е вечна и ще изглежда максимално естествено.Видях снимки и останах впечатлена.
ПС:горният пост е мой 8)
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th October 2006, 13:54
Poly Poly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 117
По подразбиране

Да използвам темата за д-р Заякова и да попитам дали някой си е правил пластична операция във Военна болница пак при нея? Интересува ме какви са там условията,отношението към пациентите, има ли ВИП стая и т.н?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29th October 2006, 13:59
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=3745
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th November 2006, 14:15
Poly Poly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 117
По подразбиране

Вече мога смело да заявя, че съм много много доволна от д-р Заякова, от екипа и, от обстановката в клиниката Камий и от отношението към пациентите.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 2nd March 2007, 02:24
Siena Siena не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 4
По подразбиране

Камий е единствената лицензирана клиника за пластична хирургия във Варна, там работят само специалисти и специално Др Заякова, имам няколко интервенции при нея, тази жена има златни ръце, напълно заслужава 15те дипломи по стените, това е първото нещо което грабна вниманието ми когато влязох в кабинета и на консултация, не се колебаите, препоръчвам ви Др Заякова
Отговори с цитат
  #9  
Стар 2nd March 2007, 08:44
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Siena
напълно заслужава 15те дипломи по стените, това е първото нещо което грабна вниманието ми когато влязох в кабинета
Само да вметна, че не трябва кой знае колко да се впечатляваме от дипломи по стените. Всеки пластичен си ги има, на стената или другаде. Дипломи дават всякакви организации, курсове и какво ли не, някои се получават лесно, други не толкова, но ние най- често не знаем за коя диплома да гледаме, коя наистина е ценна и коя означава качество и умения.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 2nd March 2007, 12:02
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Абсолютно съм съгласна с Асет повечето служат за окраса
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МнениязаклиникаКамийВарна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:27.