IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #551  
Стар 19th April 2010, 21:32
sherybey sherybey не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Ами той май е единственият лекар уши-нос-гърло в Ависмедика. Казва се д-р Луай Канхуш. Стори ми се доста внимателен, явно е забелязъл притеснението ми. Мен досега не ме беше страх и с нетътпение чаках операцията, но гледах днес клип на такава операция и направо се вцепених като се сетих, че и мен това ме чака. А и ще съм с местна упойка на всичкото отгоре, защото много хора ми казаха, че общата е опасна. :S
Отговори с цитат
  #552  
Стар 19th April 2010, 22:03
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Този доктор пластичен хирург ли е (освен че е специалист уши-нос-гърло)???
Ти попита ли го колко пластични операции на уши е правил? Да не си му първият пациент за пластика?

Най-добре е с местна упойка, от пълна упойка няма смисъл само за едни уши. Не е приятно по време на операцията-не се усеща никаква болка, но дърпането на ушите и всичко друго (освен болката) се усещат и не е приятно, но се преживява.
Успех и не се притеснявай. Като мине операцията пиши пак да се похвалиш как е минало всичко.
Отговори с цитат
  #553  
Стар 19th April 2010, 23:26
farenheit farenheit не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: България , Бургас
Мнения: 6
По подразбиране

Дано всичко мине добре. Късмет!
Отговори с цитат
  #554  
Стар 20th April 2010, 14:37
sherybey sherybey не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Мен болката не ме тревожи толкова -ще я изтърпя все някак, колкото ме е страх данеби нещо да се обърка и ушите ми да стнат по-зле отколкото са сега (да станат различни едно от друго или да останат някакви огромни белези)... ааа и мерси много за подкрепата
Отговори с цитат
  #555  
Стар 26th April 2010, 18:24
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

sherybey, как мина операцията?
Как се чувстваш? Видя ли си вече ушетата?
Харесваш ли се?
Сега е много важно да носиш лентата непрекъснато,
но предполагам док ти е казал за това.
Отговори с цитат
  #556  
Стар 30th April 2010, 20:48
lqlqbg lqlqbg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте,от Кърджали съм и имам подобен проблем с ушите...можете ли да ми препоръчате нещо,по-запознатите.В Хасково има ли такива клиники?
Отговори с цитат
  #557  
Стар 9th May 2010, 01:02
valo valo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Здр.
Писах e-mail на др.Янков за отопластика и той ми отговори това:

Корекцията на проминиращите ушни миди е всред по-леките хирургични интервенции с козметична цел. Операцията се извършва под локална анестезия и се понася добре дори от деца между 10 и 12г. Методът по който работя е щадящ, с нисък риск от усложнения и странични ефекти. През 1-2мм отворчета/без разрез/ обработвам хрущялите, които след това фиксирам в желаната от Вас позиция с помощта на специални конци. Външни шевове не се налагат. Превръзката се носи само 2 дни, след което не е нужно да ползвате еластична лента. След снемането на превръзката, можете нормално да поддържате хигиената на главата - измиване с шампоан или сапун.
Стойността на операцията е 1300лв.
С уважение д-р Янков

Ходих и на консултация при него и ми обясни горе долу същото.
Искам да попитам какъв е този метод дали е с изпиляване или някакъв друг и някой запознат ли е с него, въобще каквото и да е за този метод.
Мерси!!!
Отговори с цитат
  #558  
Стар 10th May 2010, 00:45
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ppallass
тук в българия нямали такава операция със специален конец,нито режат,нито кърви,нито носиш презвръзка,ушите не се подуват много е лесна ето едно видео http://www.youtube.com/watch?v=sM7K2QetYs4

valo, гледай това клипче, ppallass е дала линка.
Да не би това, което ти е обяснил Др Янков да е нещо такова?
Най-добре е да попиташ доктора по какъв точно метод работи, ако не ти е съвсем ясно от емейла му. Поискай и от док да ти покаже снимки на уши които той е оперирал по този метод.
Отговори с цитат
  #559  
Стар 15th May 2010, 23:42
staska_tasa staska_tasa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 5
По подразбиране

Реших и аз да си правя такава корекция,защото това за мен е комплекс от години и твърдо съм решена да го направя.
Рових търсих,но на цени до 1000лв. не попаднах.Единствено на sherybey за 300-400лв.,но като видях,че доктора е уши-нос-гърло и се отказах.
Мисълта ми е бихте ли ми казали къде тези операции излизат около 1000лв.,защото 1800-2000лв. ми идват множко вече.
Отговори с цитат
  #560  
Стар 16th May 2010, 21:33
to6eto to6eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Здр. на всички.
прочетох всичко изписано до сега, брех че много сте писали.
ИНТЕРСУВА ме, да кажат мнението си тези, които са минали през тази корекция - отопластиката :
- след половин година, една и повече, продължават ли протеснянията, че могат да се върнат в предишното положение ущите.
- постоянно ли трябва да се внимава да се пазят ушите, не е ли нормално след около година вече, всичко да си е по нормално, да не се притесняваш под душа, като обличаш дрехи или спортуваш нещо.
Мисля да се подлагам на тази операция, но не успявам да получа инфо от хора преминали през тази процедура, и да е минало известно време от нея. Искам да разбера след нормално протекла отопластика, без усложнения с желания резултат, грижите за ушите вечно ли ще продължават, с това пазене и притеснение, че ако ги закачиш ще се върнат в предишното си състояние. Чакам мненията ви.......
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Корекциянауши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:39.