IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 26th March 2008, 19:18
summerseason summerseason не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: на брега на океана
Мнения: 45
По подразбиране

Здравей, надали има някой който само като прочете редовете ти и да определи дали имаш или не гинекомастия.Незная до колко са се уголемили гърдите при теб но не наложително а ЗАДЪЛЖИТЕЛНО е да се отиде на преглед при специалист.И 350км не са толкова много, аз от Англия си дойдох заради този проблем така че за ден си решаваш проблема с разстоянията.Писал съм при кого съм правил операцията, надявам се да нямаш Гинекомастия, тъй като лечение с медикаменти трудно решава проблема,а и операцията не е толкова сложна и болезнена.УСПЕХ
Отговори с цитат
  #12  
Стар 27th March 2008, 22:19
tjrz tjrz не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Razgrad
Мнения: 3
По подразбиране

Ineteresuva me dali izhoda ot operaciqta 6te e nalice i dali problema nema da se proqvi sled vreme otnovo ina4e sega mi predstoi hodene v Angliq i jivot i zdrave sled tova 6te otida na konsultaciq. Nadqvam se tam da mi pomognat i da sloja krai na ve4nite si muki i problemi 6te se radvam da polu4a po-ve4e informaciq i za pulnata stoinost na procedurata i sroka za vuztanovqvane.
__________________
Jivota e gaden, no vsi4ki go jiveen i ne se predavame !!!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 28th March 2008, 00:21
summerseason summerseason не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: на брега на океана
Мнения: 45
По подразбиране

при мен цената беше 600Е, клиниката е ВИТА, доктор Динев, лесна операция, няма много болки, бързо се възстановяваш след това, един месец се носи специална превръзка която стяга определеното място с цел по добро зарастване.А ефекта-доволен съм
Отговори с цитат
  #14  
Стар 7th October 2008, 23:10
tjrz tjrz не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Razgrad
Мнения: 3
По подразбиране ре

Здравейте отново от мен на вси4ки който мислят да предприемат нещо срещо гинекомастията мога да кажа само едно УСПЕХ и не се колебайте аз вече направих тази стъпка и въобще не сажелявам оперирах се в гр.Русе при д-р Станимир Георгиев.Човека ми обясни всичко за операцията и след това не е кой знае какво но се надявам да съм помогнал поне на някого.Така де исках да кажа само че не е задължително да се ходи до София като може да се направи и в Русе за хората от северо-източна България УСПЕХ на всички.
__________________
Jivota e gaden, no vsi4ki go jiveen i ne se predavame !!!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 18th October 2008, 21:29
asyzzz asyzzz не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте....От 4-5 години се занимавам с фитнес и наскоро ми се появи гинекомастия. Не сам вземал стероиди, но може би се дължи на някакъв хормонален дисбаланс. Затова смятам друга седмица да отскоча първо до ендокринолог, а след това да си оперирам и гинекомастията. Имам няколко въпроса към хора, минали вече по този път и ще съм им много благодарен ако отговорят Избрал сам си вече хирург и ме интересува мнението ви за д-р Веселин Динев. Някой оперирал ли се е при него? Как мина операцията? А как протича въстановяването? След колко време ще мога да се върна на работа(работата ми не е физическа? Остава ли белег след операцията...Ако може някои да ми изпрати снимки Благодаря ви и успех!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 11th February 2009, 20:06
Аватара на screamers
screamers screamers не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: София
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте! И аз съм със същия проблем - гинекомастия. Искам да попитам дали някой е чувал за Д-р Ангел Енчев от пластична клиника "Симетрия" - цената за операцията при него е 1500 EUR.
Според Вас добър специалист ли е и заслужава ли си тази цена?
Забравих да спомена, че човека има предаване по телевизия "Здраве", което се казва "Симетрия".

www.symetria-bg.eu
Отговори с цитат
  #17  
Стар 11th February 2009, 21:00
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Този доктор води собствено предаване по телевизията, всяка вечер е по разни партита с Евгени Минчев, кога му остава време и да оперира........
Отговори с цитат
  #18  
Стар 11th February 2009, 21:28
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от screamers
Здравейте! И аз съм със същия проблем - гинекомастия. Искам да попитам дали някой е чувал за Д-р Ангел Енчев от пластична клиника "Симетрия" - цената за операцията при него е 1500 EUR.
Според Вас добър специалист ли е и заслужава ли си тази цена?
Забравих да спомена, че човека има предаване по телевизия "Здраве", което се казва "Симетрия".

www.symetria-bg.eu

Това като реклама на сайта ли да го разбираме или
1-во мнение
Странно ми е как оперира в 4 града и води предаване
Отговори с цитат
  #19  
Стар 12th February 2009, 16:21
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Ясно е колко оперира... поне аз нямам доверие на такива "телевизионни" доктори. По-добре се насочи към някой сериозно практикуващ, а не новоизгряла звезда...
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #20  
Стар 12th February 2009, 22:22
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

а само ако пък си припомните сердев каква телевизионна звезда беше......
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гинекомастия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:22.