IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th June 2009, 20:00
Аватара на VFXConcept
VFXConcept VFXConcept не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 20
По подразбиране Избелване на зъби

Здравейте,

Обмислям скоро да избеля зъбите повече зъбите си. Какви са най-добрите варианти да се направи това? Препоръчайте ми надеждна клиника, към която да се обърна! Чух че имало метод BriteSmile, който избелва зъбите за 1 час без лазери и тн... Чували ли сте за него, има ли хора, които са го използвали и какво ви е мнението?

Благодарности!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th June 2009, 01:20
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

Според мен единственият начин да избелиш зъбите си е с ZOOM. Нищо друго няма да ти даде желаният резултат и трайност. Пробвала сам почти всичко и това е единственото, което върши работа. Успех!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th June 2009, 18:47
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
Според мен единственият начин да избелиш зъбите си е с ZOOM. Нищо друго няма да ти даде желаният резултат и трайност. Пробвала сам почти всичко и това е единственото, което върши работа. Успех!
Моля Те ,дай още инфо - цена , каде го има , продължителност на процедурата ...Предполагам , ако имаш пломба -тя си остава същия цвят и ще е по тъмна от избелените зъби..
Много благодаря
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th June 2009, 20:30
vivi vivi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 15
По подразбиране

Още един глас за ZOOM,много четох и разпитвах преди да се реша,избелихси ги и съм изключително доволна.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th June 2009, 00:09
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Намерих за процедурата , но няма цена Кажете къде си я правихте.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th June 2009, 06:55
Аватара на Patety
Patety Patety не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 335
По подразбиране

На моя приятел му ги избелваха в кабинет, не знам дали това е т.нар Зоом процедура. Избелват се 1-макс. 2 тона, зависи от зъбите и дали сте пушачи и т.н. Той като не е пушач му се избелиха леко. Процедурата струваше 400лв., като ти дават и паста за зъби (20лв.).
__________________
Forgive me my nonsense, as I also forgive the nonsense of those that think they talk sense.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th June 2009, 13:05
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

ZOOM избелването ми беше 650 лв., а комплектът за вкъщи- силиконови шини+ паста за зъби на Discus Dental+ 3 гелчета от 22% на Discus Dental- 230 лв.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10th June 2009, 13:06
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

Много странно, че зъбите са се избелили само един-два тона. Аз пуша и пия по няколко кафета на ден (няма да обяснявам за последствията на зъбите))). Разликата преди и след е огромна. Правих процедурата преди повече от година и не мога да се сетя точната цена, но беше около 600-800 лв. Процедурата се състои от три сеанса по 15 минути един след друг, при които на зъбите се поставя гел и се седи под лазера (общо взето от вас се иска да стоите неподвижно 45 мин). Резултата се вижда веднага. Правих го в ЕО-ДЕНТ, намира се до Хемус. Наи-добре е да се обадиш и да попиташ за актуална цена.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 10th June 2009, 13:11
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Stunning, резултатите от избелването очевидно са напълно индивидуални.
Аз съм доволна от ZOOM-a, защото го направих ноември месец 2008 и все така си поддържам А1, което за моите зъби е постижение, защото естественият ми дентин е със жълтеникав оотенък, който по принцип по-трудно се поддава на перфектно избелване, за разлика от сивкавия оттенък. Поне така ми обясни зъболекарят ми.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 10th June 2009, 18:47
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Имам пломба на предно зъбче , ако ги избеля , тя сигурно ще запази света си и ще бъде по тъмна , нали
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Избелваненазъби
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:07.