IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 1st June 2006, 16:22
Аватара на top_secret_girl
top_secret_girl top_secret_girl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Sofia
Мнения: 50
По подразбиране

Аз имах абсолютно същия проблем. Преди няколко месеца бях започнала да тичам и си се чувствах страхотно.Бягах малко колкото за тонус и наистина се постегнах малко и се чувствах страхотно....поне докато започнаха да ме болят глезените.В началото си мислех че може да съм се преуморила или просто да съм си натъртила краката.Но болката не минаваше от нищо поне при мен....може би защото в началото докато беше по - малка продължавах да тичам.Но с времето се усили и не можех дори да тичам.Колкото и да съжалявам спрях тичането, но поне краката ми се оправиха.Почнах да катеря стълби за да се тонизирам !!Може би някои хора просто не са за тичане всеки ден.Може ти да пробваш да не тичаш абсолютно всеки ден и да имаш определени дни за почивка.Може и да са ти се подбили краката ако бягаш на твърд терен.Но ако тази рецепта с лука помага наистина и аз ще я пробвам пък току-виж пак съм се разтичала 8)
__________________
When the world gets in my face I say "Have a Nice Day"!!!!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 1st June 2006, 21:45
Angel4eto Angel4eto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 63
По подразбиране

Препоръчвам пастата "Algesal" (Алгезал),защото аз много спортувам,натоварването на глезените ми е огромно и когато имах проблем ходих на прегледи при много лекари и всички ми предписваха тази паста! Ако не помогне няма и да навреди,гарантирам!
__________________
Красотата ще спаси света!!!
Отговори с цитат
  #33  
Стар 3rd June 2006, 10:29
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

благодаря ви, аз да си призная още нищо не съм предприла.освен,че спрях да тичам а рецептата с лук я научих най-после - нарязва се много лук и с помощта на филийки хляб (те са само за да задържат) за правят компреси на глезените..май трябваше само вечер...
Отговори с цитат
  #34  
Стар 4th June 2006, 15:55
Аватара на top_secret_girl
top_secret_girl top_secret_girl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Sofia
Мнения: 50
По подразбиране

Тази рецепта вече съм я чувала....мислех че ще е някоя нова.На мен ми я каза баба ми и дори ми я приложи когато си бях навехнала крака веднъж.За болките от тичането незнам дали помага но поне за навехвания върши работа. 8)
__________________
When the world gets in my face I say "Have a Nice Day"!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПОМОЩБОЛКИГЛЕЗЕНИТЕКАКВОПОМАГА
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:05.