IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 1st July 2006, 20:21
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

jito7, това което аз мога да те посъветвам за работното място е да си сложиш нещо по-височко като подложка под стъпалата - ето така . По този начин хем краката ти са отпуснати, хем са повдигнати и мисля, че така се подобрява кръвообръщението - кръвта си минава свободно там под дупето и няма да се получава евентуалното изтръпване на краката. И освен това, продължавай да ставаш от време на време и да се разхождаш. А от шефовете да не ти пука, че ще те сварят с крака на бюрото - нали и те със същата цел го правят
А като се върнеш вкъщи, не си качвай краката на стената, а примерно на легло или табуретка, като са сгънати в коленете - ето така . Това съм го чел в някоя книжка мисля, а освен това съм виждал и спортисти да го изпълняват по същия начин.

ПС: Не рисувам много добре , ама все пак да онагледя
__________________
...
Отговори с цитат
  #12  
Стар 1st July 2006, 21:14
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ахахах как се смях с тия картинки, и особено втората
хилоу
Отговори с цитат
  #13  
Стар 2nd July 2006, 19:42
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Успех,картинките са уникални А ми се струва,че могат и да бъдат от помощ
Отговори с цитат
  #14  
Стар 3rd July 2006, 08:42
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uspeh
jito7, това което аз мога да те посъветвам за работното място е да си сложиш нещо по-височко като подложка под стъпалата - ето така . По този начин хем краката ти са отпуснати, хем са повдигнати и мисля, че така се подобрява кръвообръщението - кръвта си минава свободно там под дупето и няма да се получава евентуалното изтръпване на краката. И освен това, продължавай да ставаш от време на време и да се разхождаш. А от шефовете да не ти пука, че ще те сварят с крака на бюрото - нали и те със същата цел го правят
А като се върнеш вкъщи, не си качвай краката на стената, а примерно на легло или табуретка, като са сгънати в коленете - ето така . Това съм го чел в някоя книжка мисля, а освен това съм виждал и спортисти да го изпълняват по същия начин.

ПС: Не рисувам много добре , ама все пак да онагледя
О,много ти благодаря,трогната съм от старанието Картинките са прекрасни
Сега се оглеждам из офиса да намеря някаква подходяща подложка за краката..А това на втората картинка не го знаех, мислех, че краката трябва да се вдигнат колкото може по-високо, за да си почиват. Много ти благодаря
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Искамсъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:32.