IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 6th July 2006, 14:02
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране масаж - лимфен дренаж

Преди време гледах в "На Кафе" с Гала за масажа лимфен дренаж. Особеното при него беше, че за разлика от другите масажи (при които обикновено се започва от стъпалата към кръста), при него се започваше от кръста, към стъпалата..има силно детоксикиращо,диуретично и антицелулитно действие..и според мен би бил много подходящ да се съчетае с другите средства за борба с портокаловата кожа и излишните килограми..мерките на бедрата на масажираното момиче още след процедурата се намалиха..
Познат ли ви е този вид масаж, някой ходил ли е, доволни ли сте, къде се предлага и какви са цените
Отговори с цитат
  #2  
Стар 6th July 2006, 19:32
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

на мен ми правиха такав масаж и наистина имаше ефект,при положение ,че аз за 2месеца се влоших много и станах цялата на буци,бяхъ почти безнадежден начин, масажистката после ми призна ,че е мислила след 1-2 процедури ако няма подобрение да ми каже ,че няма смисъл да си давам парите,но аз взех ,че се подобрих значително още след първата
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th July 2006, 09:25
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цвета С
на мен ми правиха такав масаж и наистина имаше ефект,при положение ,че аз за 2месеца се влоших много и станах цялата на буци,бяхъ почти безнадежден начин, масажистката после ми призна ,че е мислила след 1-2 процедури ако няма подобрение да ми каже ,че няма смисъл да си давам парите,но аз взех ,че се подобрих значително още след първата

кажи къде си прави масажа, колко процедури общо направи и колко пари даде...защото май е скъпичко..а сега ходя и а други процедури..множко ще ми дойде
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: масажлимфендренаж
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:30.