IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 10th August 2006, 09:42
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BoXko
jito7 , защо не си казала че можеш да пееш до сега ?? Имаш ли твои песни ??
мога да пея...силно казано..колкото всяка актриса трябва да може да пее..нито повече, нито по-малко..далеч съм от кариерата на певица, а песни едва ли ще издам някога но..нищо не се знае
Отговори с цитат
  #22  
Стар 11th August 2006, 11:29
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jito7
аз напоследък не пуша..не казвам ,че съм спряла, защото от врме на време се случва да запаля цигара, но умишлено, с цел да си пазя гърлото преди изпитите ми, не си купувам от доста време цигари ..паля в екстремни ситуации и по-добре
Е добре, щом цигарите пречат на гласа, защо ги спираш/намаляш преди изпитите, а не ги спреш нацяло, ако все пак ще ставаш актриса (до колкото разбрах) и гласа ще ти трябва постоянно...
ПС: Случайно да си се явявала на конкурса за актьори на "Шоуто на Слави" :P
__________________
...
Отговори с цитат
  #23  
Стар 11th August 2006, 12:28
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

не, не съм се явявала..
ти..познаваш ли такива хора...повечето, които аз познавам, пушат...не знам дали е странно съвпадение,ама...е така
не казвам, че ако ми се отдаде за по-дълго непушенето, ще започна пак,след като ме приемат...но не си обещавам нищо, защото не се знае..
Отговори с цитат
  #24  
Стар 11th August 2006, 12:39
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

Ами обещай си де :P Какво сега, пушачът в теб да не вика "Само да не ме приемат, малиии как ще пафкам" А иначе съм забелязал, че хората които се занимават с изкуство, пушат. В смисъл то е ясно, че сигурно не всички, ама от моите наблюдения върху художници, скулптори и разни такива, и разни хора около тези неща, сега като се замислям не мога да се сетя за един, който не пуши! И те повечето пушат по 1-2 кутии на ден...
__________________
...
Отговори с цитат
  #25  
Стар 11th August 2006, 12:43
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

моите приятели артисти (умишлено не се ограничавам до думата "актьори")..майдо един пушат...в момента не се сещам за някой, който да не пуши...ами не искам да си обещавам, щото аз си спазвам обещанията..а обичам да пуша..не,по-вероятно е,ако не ме приемат да спра да пуша,а ако ме приемат - да започна пак веднага с пълна сила някак така ми звучи логичното развитие на нещата
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Изчистваненагласа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:38.