IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 3rd August 2006, 20:06
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

Сега като видях пак темата, се усетих че в главата ми е по-спокойно от вчера (спрях Визин-а). А очите ми са по-малко кървясали и почти бели (с каквато цел използвах Визин-а). Сега си карам само на естествено сълзене
__________________
...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 3rd August 2006, 20:29
Allure Allure не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 234
По подразбиране

всъщност имам точно две такива кръвоносни съдчета,предполагам че това си е в рамките на нормалното,но страшно ме дразнят.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 4th August 2006, 16:58
Аватара на joy
joy joy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Варна
Мнения: 488
По подразбиране ...

И аз си бях купила Визин преди половин година някъде, но съм капвала само няколко пъти. Бях си го взела понеже получавах някакво дразнене вечер като гледам телевизия например. Но след всико което прочетох тук май няма да го ползвам вече.
Незнам вие какво мислите, но на мен много добре ми действат компреси със стъдени пакетчета от чай лайка - лесно и безвредно Понеже и аз съм по цял ден пред компютър.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 4th August 2006, 22:21
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Тия капки ГАРАЗОН преди много време една педиатърка ги предписа на сина ми за много упорита хрема. Сигурна съм ,защото винаги чета листовката и й се обадих за да я попитам да не се е объркала. Тя ми каза ,че са за очи ,но стават и за нос. Хремата му мина ,но аз след това започнах да го водя при една хомеопатичка, та не сме ги ползвали повече
Отговори с цитат
  #25  
Стар 7th August 2006, 13:43
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Гаразон са очни/ ушни капки...аз винаги съм ги използвала само за очи, защото така ми ги изписаха, а и само за това ми се е налагално, но веднъж,стоейки сама вскъщи, почувствах адска болка в дясното ухо, ревеше ми се от болка,аналгин бях пила..и изведнъж си спомних какво пише на опаковката на моя Гаразон - eye/ear drops...капнах една или две капки и след един час нямаше и следа от болката, повече не мисе е налагало, но..определено помагат
Отговори с цитат
  #26  
Стар 21st April 2009, 12:35
posh_b posh_b не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 34
По подразбиране

А стават ли ако нося лещи?
Отговори с цитат
  #27  
Стар 21st April 2009, 13:39
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

В какъв смисъл ако носиш лещи? Ако имаш предвид капане, докато лещите ти са в очите, не, не стават.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 18th July 2011, 13:01
dubby dubby не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 5
По подразбиране изкуствени сълзи

Знам, че темата е малко стара, но търсейки информация за едни капки за очи попаднах на нея и реших да коментирам защото и други хора се интересуват от капки за очи. Вече повечето сайтове за лещи предлага и капки за очи тип изкуствени сълзи, най-голямо разнообразие намерих на тази страница за капки за очи.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КапкизаочиquotГаразонquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:36.