IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2461  
Стар 12th February 2015, 17:21
Аватара на gakj
gakj gakj не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 58
По подразбиране

Email gakj@abv.bg
Отговори с цитат
  #2462  
Стар 13th February 2015, 08:33
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Аз не смея да давам съвети, тъй като не разбирам особено,предполагам другите момичета ще се включат, но мога да споделя от личен опит на дъска(също кърмила,и все пак дъска), че ми препоръчаха при нулев старт да не слагам анатомични. Имало вероятност при леко изместване горе дА Се виждат ръбовете.не знам така ли е,за мен има резон. Въпреки това ми се струва,че самият лекар тр да те убеди кое е точно за теб.аз стщо не съм пишала и виждала имплантите.изчислихме ги на база данните ми и се доверих на лекаря относно кубиците.но съм доста по-висока от теб и да ти ги напиша,едва ли ще можеш да направиш сравнение...
Отговори с цитат
  #2463  
Стар 13th February 2015, 08:58
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Ох,исках да питам 2 неща- след колко време се разрешават парни бани сауни и подобни неща, и второ и по-важно- за вдигането на тежко-1 месец ли беше,или повече...защото мен вече много ми се налага да вдигам децата и се чудя колко още ще успея да избутам да не го правя...
Отговори с цитат
  #2464  
Стар 13th February 2015, 14:04
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Парна баня и сауна не е проблем (може би единствено ако белезите не са заздравяли още да се ограничиш) ... вдигането на тежко го отложи колкото може повече във времето.
Отговори с цитат
  #2465  
Стар 14th February 2015, 19:18
Аватара на gakj
gakj gakj не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kanari Виж мнението
Аз не смея да давам съвети, тъй като не разбирам особено,предполагам другите момичета ще се включат, но мога да споделя от личен опит на дъска(също кърмила,и все пак дъска), че ми препоръчаха при нулев старт да не слагам анатомични. Имало вероятност при леко изместване горе дА Се виждат ръбовете.не знам така ли е,за мен има резон. Въпреки това ми се струва,че самият лекар тр да те убеди кое е точно за теб.аз стщо не съм пишала и виждала имплантите.изчислихме ги на база данните ми и се доверих на лекаря относно кубиците.но съм доста по-висока от теб и да ти ги напиша,едва ли ще можеш да направиш сравнение...
Мерси Kanari ti s kakvi si moje li snimka nalichni gakj@abv.bg. Mnogo blagodarq .
Отговори с цитат
  #2466  
Стар 15th February 2015, 09:51
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Gakj , имаш поща. Там съм ти писала подробности,че да не се повтарям ти реши ли нещо тия дни,или още се чудиш...
Отговори с цитат
  #2467  
Стар 15th February 2015, 23:42
Аватара на gakj
gakj gakj не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kanari Виж мнението
Gakj , имаш поща. Там съм ти писала подробности,че да не се повтарям ти реши ли нещо тия дни,или още се чудиш...
Уф ами честно да ти кажа голяма мисленка съм....
Гърдите са ти страхотни благодаря за снимките...аз също се чудя и за разреза и за докитата .....
Благодаря и на шоки за снимките стеахотни сте момичета...
Лошото е, чеза доцента РОмански не намирам нищо ....и ми е малко насляпо ама уж нали доцент..
Ильо пък много са минали, но не и под милницата ....
Отговори с цитат
  #2468  
Стар 16th February 2015, 12:41
Аватара на G.Rakovska
G.Rakovska G.Rakovska не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 48
По подразбиране

Ето ме и мен! Всичко е по план. Скърцане, бълбукане, схващане и още много къпя се вече движа се почти нормално, но сутрин не мога да стана сама. Споделете как ставате? Търкалям се като мечка и няма изправяне. За резултата няма какво да кажа. Просто чудесни форми още от сега. Стегнати и закръглени и еднакви въпреки отоците. Благодаря още веднъж на момичетата за снимките, това ми помогна да избера лекар.
Отговори с цитат
  #2469  
Стар 16th February 2015, 13:49
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Честито Rakovska аз нямах проблеми със ставането- на коремни преси се набирах. кофети е първите дни,но после минава...кога ще ни покажеш?

gakj, и за моят лекар почти никъде не пише, но пък аз смятам,че е добър сепциалист. Споделям същото за Роомански, от 5-те ми дни, прекарани в болницата доста резултати от операции видях и чух и за двамата.
Отговори с цитат
  #2470  
Стар 16th February 2015, 15:01
Аватара на lady million
lady million lady million не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от G.Rakovska Виж мнението
Ето ме и мен! Всичко е по план. Скърцане, бълбукане, схващане и още много къпя се вече движа се почти нормално, но сутрин не мога да стана сама. Споделете как ставате? Търкалям се като мечка и няма изправяне. За резултата няма какво да кажа. Просто чудесни форми още от сега. Стегнати и закръглени и еднакви въпреки отоците. Благодаря още веднъж на момичетата за снимките, това ми помогна да избера лекар.
Честито, G.Rakovska,
Пожелавам ти бързо възстановяване!
До моята операция има доста време(ще е на 12.03 при И.Стоянов) но отсега ме тресе, къде страх къде други мисли. След операция посети ли те докторът да ти даде напътствия?
Може ли снимки (chatte145@yahoo.fr) когато си готова.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:43.