IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2471  
Стар 16th February 2015, 15:20
Аватара на lady million
lady million lady million не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Искам да попитам момичетата, които са оперирани дали има такива над 30години и има ли значение според вас възрастта за възстановителншя период? Като ви чета имам чувството,че всички сте по на 20-25 години. А аз съм доста над тази възраст. Сигурно сега си представяте някоя съсухрена старица!!! Хахаха!
Отговори с цитат
  #2472  
Стар 16th February 2015, 15:55
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Аз съм на 33. Не смятам,че има общо. СМятам,че периодът на възстановяване зависи от физическата подготовка на човека. Съдя по 3 мои операции досега, при които са ми рязани мускули.
Отговори с цитат
  #2473  
Стар 16th February 2015, 16:24
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Аз съм на 34, бях на 32, когато се оперирах.
Как реши, че тук всички са но по 20-25 год. ?
Отговори с цитат
  #2474  
Стар 16th February 2015, 16:27
Аватара на lady million
lady million lady million не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Аз съм на 37, досега не съм имала никакви операции. И двете деца родих по естествен път. А за физическата подготовка тренирам три пъти в седмицата откакто се помня. Прагът на болка ми е висок, но въпреки това ме хвана страх.
Отговори с цитат
  #2475  
Стар 16th February 2015, 16:28
Аватара на lady million
lady million lady million не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Не знам, все си мисля че съм закъсняла за тази интервенция.
Отговори с цитат
  #2476  
Стар 16th February 2015, 17:16
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Значи според мен няма да имаш никакъв проблем. Няма за какво да те е шубе. И не е късно, имам позната,която роди на 36 и на 38 си сложи..въпрос на лична нагласа,усещане и нужда,така да се каже Примерно,аз имам нужда от брекети, ама...реших,че това искам много повече ххахахах, пък и кой ще ме гледа в зъбите с хубави гърди...
Отговори с цитат
  #2477  
Стар 16th February 2015, 17:34
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

G.Rakovska,Kanari -честитоо!!!
Може ли снимки,когато сте готови за това
daqnaburlanova@abv.bg
Отговори с цитат
  #2478  
Стар 16th February 2015, 18:28
Аватара на G.Rakovska
G.Rakovska G.Rakovska не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 48
По подразбиране

Пратих снимки.Канари дай ми поща Не съм много за гледане, че съм доста залепена още, ама аз и по -дълго ще съм с шевовете. Правиха уголемяване, обиране на кожа, намаляване на ареоли, и махане на две тум. образувания.
Абе пробвам на коремна преса, но като се надигна и матрака ми е мек и Д-то ми пропада и до там Мъж ми ме вдига сутрин и после седя на две възглавници. Трябваше повече да лежа заради многото шевове да не се отвори някой от отоците. Днес съм много по добре от вчера не пия обезболяващи, поне се движа по- нормално, а не като робот
За годините да се изкажа: ами на 34 съм и не ми е късно
Стоянов ме видя преди да ме изпишат, но не ми дава напътствия, а сестрата която ме гледаше ми обясни много подробно какво и кога мога да правя.
Имам и още едно питане освен за ставането, когато излизам навън, започвам да треперя от студ, като си взема душ също/27 градуса е в нас/ аз съм си зиморничава, ама чак толкова Нормално ли е тва чудо?
Отговори с цитат
  #2479  
Стар 16th February 2015, 19:02
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Раковска,при теб е било дооста работа -предполага се,че по-трудно ще се възстановиш...хубаво е,че всичко наведнъж е свършило.
Sandra.bri@abv.bg ми е мейлът.
Отговори с цитат
  #2480  
Стар 16th February 2015, 19:14
Аватара на lady million
lady million lady million не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 56
По подразбиране

[QUOTE=G.Rakovska;802667]Пратих снимки.Канари дай ми поща Не съм много за гледане, че съм доста залепена още, ама аз и по -дълго ще съм с шевовете. Правиха уголемяване, обиране на кожа, намаляване на ареоли, и махане на две тум. образувания.
Мерси, Гери,
Доста работа, но резултатът наистина е супер! Вижда се че имаш все още отоци, но това сигурно е нормално. Сигурна съм, че и белезите няма да са страшни!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:53.