IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2551  
Стар 24th February 2015, 22:07
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Ели и аз повръщах. Повръщах в клиниката след като се събудих или по-скоро след час след това. Повръщах и на следващия ден в къщи. Даже звънях в клиниката да попитам защо, но и на мен ми отговориха като теб. Оказа се, че бях свалила прекалено кръвното. Да ти кажа супер ме освежи чаша айран със сол. На по-следващия ден вече спрях с повръщането. Пробвай айран със сол. И определено е реакция на организма към упойката.
Отговори с цитат
  #2552  
Стар 24th February 2015, 22:11
Аватара на Redlips
Redlips Redlips не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 16
По подразбиране

Ели и Гери, честити придобивки! Много да ви радват и никакви проблеми да не ви създават! Моя позната ще се оперира при И.Стоянов, но щели да я изпишат веднага след операцията. Доколкото разбирам, вие и двете сте с престой 1 вечер. Имате ли идея защо нея би я пуснал веднага. Притеснявам се, а и тя също. При нея ще е смяна на импланти, ако това има значение.
Отговори с цитат
  #2553  
Стар 24th February 2015, 22:15
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

При смяна на импланти ги пускат на същия ден обикновено, няма страшно.
Отговори с цитат
  #2554  
Стар 24th February 2015, 22:17
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Redlips Виж мнението
При нея ще е смяна на импланти, ако това има значение.
Ето това е причината. Повечето хирурзи така процедират. Научих го, когато момичетата масово подменяха PIP имплантите си.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #2555  
Стар 24th February 2015, 22:20
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

Шоки това с айряна ми го казаха, изгълтах 2 чаши ама 5 мин по-късно върнах поръчката. Пих деган и от около 2 часа не съм повръщала....дано да ми се размине вече.
Отговори с цитат
  #2556  
Стар 25th February 2015, 08:16
Аватара на geri2424
geri2424 geri2424 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 66
По подразбиране

Dobro utro ot men,sutrinta mi vlivaha obezboliavashti s 1 banka ringer i sega iako mi se vie sviat,zashto taka...inache noshta mi beshe ok,pospah si,dnes muskulite sa mi po pootpusnati,chakam da mi mahnat drenajite i otlitam,che imam dosta rabota
Отговори с цитат
  #2557  
Стар 25th February 2015, 09:31
Аватара на G.Rakovska
G.Rakovska G.Rakovska не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 48
По подразбиране

Аз след като се събудих бях умряла от глад Пих една чаша айран и не съм имала гадене, вечерта хапнах малко супа, но като цяло количеството храна което поемах гледах да е по-малко. Гери и на мен ми се виеше свят няколко дни след операцията. Мисля, че е от продължителното лежане.
Аз вчера бях да ми махнат конците, към 8.30 и може би и аз съм се засекла с някоя от вас, ама не съм знаела Суматохата в коридора беше от мен ))))
Бързо възстановяване и безпроблемно носене на придобивките
Отговори с цитат
  #2558  
Стар 25th February 2015, 09:58
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

И според мен е реакция от упойката. Ще мине. ама нали си почиваш?не трябва никакви усилия,движения и т.н. колкото и добре да се чувстваш. аз нали така на 4 ден като ме пуснаха с дренжаите, които бяха намалели до минимум,и уж вкъши-ама опочнах да се занимавам с децата,да сготвя, да простра и на др.ден като отидох-то изтекло повече, отколкото на 1 ден. и ми беше мн зле. после лежах един цял ден, и ми ги махнаха на 6-тия. тогава пак се напънах яко по магазините да меря сутиени,моля ви се. Идиот. И вечерта пак ми стана много зле. и на др.ден пак почивка. Също така мисля,че имах и оток към корема, в смисъл някаква реакция към упойката, стоя така около месец,изобщо не се смъкваше, което е странно, понеже аз нямам корем...та това е нормално-операция е,и то не лека.
Отговори с цитат
  #2559  
Стар 25th February 2015, 11:02
Аватара на geri2424
geri2424 geri2424 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 66
По подразбиране

Да и на мен ми казаха че ще имам отоци, дори към ребрата и корема. Колкото по-малко се движиш,толкова по - малко отичаш. Аз съм вече в къщи, в леглото с лаптопа и телефоните, заредила съм си една помощна масичка с вода, чай, солети и шоколад и мисля да не се мърдам. Иначе нямам никакви болки, само ми е отпаднало. Трябва да ходя да си взема нов сутиен, че този както ви казах ми е голям отпред. Според вас ще има ли проблем ако си стоя с този до петък когато ще ходя на превръзка, в смисъл дали ще повлияе на оформянето на формата на бюста? Той този е много стегнат откъм обиколка, но отпред при зърната имам лека кухина и презрамките са ми малко халтави. Тоз И. Стоянов защо така ме заблуди да си купя Д чашка....
Отговори с цитат
  #2560  
Стар 25th February 2015, 11:42
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

ох,аз нямам идея-нали сутиен не съм носила...мисля си,че трябва да си вземеш точен, ама не знам дали до петък ще е проблем,то остава 1 ден само...може би стоянов ги е надценил, щот те сега ако са подути и с отоци,като спаднат, ще е още по-голям? Най-добре го попитай в петък.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:56.