IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2561  
Стар 25th February 2015, 11:49
Аватара на Лейла
Лейла Лейла не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 15
По подразбиране

Ох, момичетааа, чета ли чета ... повече от година четааа ... и аха да се реша на операция и отлагам. Ама съм и аз една патица Честито на оперираните! Бързо, бързо възстановяване и мнооого да им се радват/е! Дано и аз се престраша скоро.
Отговори с цитат
  #2562  
Стар 25th February 2015, 12:49
Аватара на geri2424
geri2424 geri2424 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 66
По подразбиране

Аз започнах да се филмирам че ще ги раздалецха с този сутиен и сега изпратих мъжа да купува другия,но не знам как ще го сменя, да не разбутам нещо превръзките...
Отговори с цитат
  #2563  
Стар 25th February 2015, 13:15
Аватара на G.Rakovska
G.Rakovska G.Rakovska не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 48
По подразбиране

Няма да разместиш превръзките, те са залепени много здраво. Ама не знам дали е редно да се пипа сутиена, на мен ми бяха казали да не го пипам до превръзката.
Макар че като се замисля за една минута няма да стане нищо.
Отговори с цитат
  #2564  
Стар 25th February 2015, 13:48
Аватара на lady million
lady million lady million не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Честито Гери,
Бързо възстановяване!
Отговори с цитат
  #2565  
Стар 25th February 2015, 14:30
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от geri2424 Виж мнението
Аз започнах да се филмирам че ще ги раздалецха с този сутиен и сега изпратих мъжа да купува другия,но не знам как ще го сменя, да не разбутам нещо превръзките...
според мен, не го пипай до прегледа и там питай доктора. на мен също ми казаха въобще да не го пипам до първата превръзка и след това ми казаха, че за малко мога само да го разкопчавам.
Отговори с цитат
  #2566  
Стар 25th February 2015, 15:22
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Можеш да го смениш бе Гери.... я не се филмирайте толкова... няма как да изпаднат циците. Ако толко много те притеснява, че е широк звънни в клиниката и питай, според мен можеш да го смениш.... тва ку си професионалист отнема около 30 секунди има нЕма
Отговори с цитат
  #2567  
Стар 25th February 2015, 16:19
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Аз си взимах душ всеки ден след втория ден от операцията и нищо не им стана на сисите от тези 10-15 минути без сутиен. Спокойно! Само малко е дискомфортно, защото имаш чувството, че ще паднат, нооооо не падат!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #2568  
Стар 25th February 2015, 19:11
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Начи искам да ви кажа, че на 20 дни от операцията се фейнах на мъжки стриптийз (рожден ден изненада за една приятелка) и единия мУадеж кат ме подхвана и ме качи на рамената си..... музика дъни аз викам кат малоумна малееееееееее е ся ми паднаха сисите.... ми не паднаха, а си ме развъртЕ юнашки а вие за едната смяна на сутиен.... я по-смело малко!
Отговори с цитат
  #2569  
Стар 25th February 2015, 21:49
Аватара на geri2424
geri2424 geri2424 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 66
По подразбиране

e gotova sum,niama nishto strashno otdolu,vidiah si gi daje cicite,smenih sutienite.e to se rodih s tozi,toi hich ne stiaga,super mek e,drugia ne mojeh da disham v grudnata,a otpred mi beshe shirok. no zapochvat otocite kato gi niama drenajite,inache kato si leja bolka niama. eli ti kak si,spria li draifaneto. utre li si na prevrazka.
Отговори с цитат
  #2570  
Стар 25th February 2015, 22:41
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

От вчера си пия деган и съм много по-добре, повръщането спря само дето сега ме е страх да спра да го пия, за да не се почне пак. Как са ти гърдите като ги видя днес? Моите от това, която мога да видя като смъквам сутиена надолу са голяма грозотия зърната гледат настрани и има огрооомно разстояние между тях. Направо ме е шубе утре да ги погледна на голо
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:18.