IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2861  
Стар 9th April 2015, 18:22
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kakvoto Виж мнението
Никой не уличавам, само копи и пейст правя. Направете си частен форум, плащайте си и никой няма нищо да ви каже. Начина по който пишеш е идентичен с нейния, същата пунктоация, същата стилистика. Красотата на интернет е в свободата!
Весели празници и на теб!
Аз сега като една досетлива такава...ахаха
да заключа, че Лиляна е страшилището, демек змея, пък Раковска се явява едната от главите на змея...хаха

Аз сигурно съм втората глава, ами давай, змея е с много глави, търси и рови да намериш останалите, копи-пейст...и хоп си готова, ще получиш медал за добре свършена работа ама тъй си полезна тук на всички, добре че беше ти, че кво щеше да правим иначе

Весели празници и на теб
Отговори с цитат
  #2862  
Стар 9th April 2015, 18:29
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Аз сега като една досетлива такава...ахаха
Отговори с цитат
  #2863  
Стар 9th April 2015, 21:18
Аватара на Ge_Ta
Ge_Ta Ge_Ta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 64
По подразбиране

явно никой не обърна внимание на моя коментар..и за това че много се притеснявам да не ми станат големи..но..ще споделя след седмица две надявам се как са..
но искам да споделя , че вчера изпратих резултатите и съм с нисък хемоглобин и всичките показатели свръзани с него и кр.телца са под нормата..звъннаха ми днес и поискаха да се консултирам с хематолог...
да го имате предвид
при Стоянов съм

Последно редактирано от Ge_Ta : 9th April 2015 на 21:20
Отговори с цитат
  #2864  
Стар 9th April 2015, 22:19
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

С какви импланти ще си, анатомични кръгли? Профил и тн. Извинявай ако си писала вече. Иначе 370 не е нещо голямо не се притеснявай, особено когато има и за запълване, видях, че си писала че имаш птоза. А и си зависи с какъв старт си.
Отговори с цитат
  #2865  
Стар 9th April 2015, 22:22
Аватара на gakj
gakj gakj не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от G.Rakovska Виж мнението
Аааа, е то това е щото и аз при Ильо съм оперирана хем исках хем пък мога да си го позволя.
По темата: и аз при къпане след първата операция имах такова усещане. Даже ми прималяваше. Пробвай с по- хладка вода и по -набързо. Цикъла ми е по часовник, упойката не оказва влияние, по скоро от притеснение.
Мерси ще пробвам
Отговори с цитат
  #2866  
Стар 9th April 2015, 22:23
Аватара на gakj
gakj gakj не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Gakj, най-вероятно мускулът контрахира и имаш чувство на задушаване и притискане. Наистина е по-добре да се къпеш с по-хладка вода (това и за отоците). На мен ми бяха казали даже при чувство на напрежение да слагам мокра кърпа н а гърдите за 5 мин.... помага. Закъснението на цикъла също е нормално.
Благодаря
Отговори с цитат
  #2867  
Стар 9th April 2015, 22:24
Аватара на gakj
gakj gakj не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ge_Ta Виж мнението
явно никой не обърна внимание на моя коментар..и за това че много се притеснявам да не ми станат големи..но..ще споделя след седмица две надявам се как са..
но искам да споделя , че вчера изпратих резултатите и съм с нисък хемоглобин и всичките показатели свръзани с него и кр.телца са под нормата..звъннаха ми днес и поискаха да се консултирам с хематолог...
да го имате предвид
при Стоянов съм
Слагай смело моите 290 така ми малеят
Отговори с цитат
  #2868  
Стар 9th April 2015, 22:32
Аватара на G.Rakovska
G.Rakovska G.Rakovska не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 48
По подразбиране

Titi ламя, ама не е триглава само, ами и шестцицеста хахах.
Ge-ta зависи какви са параметрите. Аз съм 400 TRX и не са големи, даже имам и обиране на кожа. За хемоглобина знам, че имаше момиче с такъв проблем тук. Дано се включи.
Отговори с цитат
  #2869  
Стар 10th April 2015, 08:32
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ge_Ta Виж мнението
явно никой не обърна внимание на моя коментар..и за това че много се притеснявам да не ми станат големи..но..ще споделя след седмица две надявам се как са..
но искам да споделя , че вчера изпратих резултатите и съм с нисък хемоглобин и всичките показатели свръзани с него и кр.телца са под нормата..звъннаха ми днес и поискаха да се консултирам с хематолог...
да го имате предвид
при Стоянов съм
Непременно си направи консултация с хематолог да не си направила някоя анемия. Всичко което описваш е признак за анемия, но може и да не е де. Иначе, не бой се, пропуснала съм колко кубика ще ти слагат, но ако са под 500 кубика няма да са ти големи .
Отговори с цитат
  #2870  
Стар 10th April 2015, 08:36
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Относно новото включване от незнайната госпожа дет се вкарала във филм пък и роли ни е наслагала. Момичета хич не отговаряйте, това са просто провокатори, които се появяват от време на време по темите тук, ей така малко да боцнат и да дразнят, те така се зареждат. Не за друго, но първо не заслужават такова внимание от хиляди постове и второ оспамваме темата с глупости и важните неща се загубват.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:46.