IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1161  
Стар 11th February 2011, 16:33
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Вариантите са два:
1. Импланти + раундблок едновременно и ако се разширят ареолите (защото е възможно и да не се), след 3-4 месеца корекция само на ареолите (което се прави с локална анестезия)
2. Първо импланти, след 3-4 месеца обиране на ареолите

Добре е предварително да се обсъдят тези възможности и най-вече да се уточни въпроса с парите, защото варианта слагаш импланти + раундблок и на финала имаш незадоволителен резултат и се оказва, че трябва да заплатиш още не_знам_си_колко_хиляди_лев за повторна корекция е кофти, от където и да го погледнеш.
Ако пък се избере вторият вариант, да се уточни от къде ще бъдат поставени имплантите, защото е безсмислено да се поставят с разрез под гърдата, след като така или иначе ще се режат и ареолите. Идеята е по-малко разрези и белези.
  #1162  
Стар 11th February 2011, 17:35
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Аз като прокарам ръка по ареоалата усещам конеца вътре. Емико, ти твоите конци около ареолата усещаш ли ги?
  #1163  
Стар 12th February 2011, 17:47
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
По подразбиране

Момичета,благодаря ви за инфото за ареолите,Емико,не съм пропуснала написаното от теб ....наистина като отида живот и здраве другия месец ше го питам кой вариант е най добре, надявам се да изберем правилния за мен
ОЩЕ ВЕДНЪЖ БЛАГОДА РЯ ВИ
  #1164  
Стар 12th February 2011, 19:53
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells
Обвиних го Стоянов, че не му се получава раунд блока, без да знам, че това е често срещан ефект..
В България ползват ли тези конци? Или трябва да ги поръчваш?
Наистина последните две снимки от сайта са направо ужас...
Само да ви питам отделно ли се заплаща раундблока т.е цената на имплантите + Раундблока,защото ако е така тя сумата е космическа/3700+1700е/
  #1165  
Стар 12th February 2011, 20:07
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liva33
Само да ви питам отделно ли се заплаща раундблока т.е цената на имплантите + Раундблока,защото ако е така тя сумата е космическа/3700+1700е/
Логично,нали са 2 различни процедури или?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #1166  
Стар 12th February 2011, 20:10
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от liva33
Само да ви питам отделно ли се заплаща раундблока т.е цената на имплантите + Раундблока,защото ако е така тя сумата е космическа/3700+1700е/
Логично,нали са 2 различни процедури или?
29. Раунд блок 1700 ?-правилно си видяла цената
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #1167  
Стар 12th February 2011, 21:17
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
По подразбиране

да,две процедури са само че не бях видяла,че раундблока е толкова скъп.доста пресилено ми се струва,имайки в предвид леснотата на процедурата направо не е за вярване
  #1168  
Стар 12th February 2011, 21:19
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liva33
да,две процедури са само че не бях видяла,че раундблока е толкова скъп.доста пресилено ми се струва,имайки в предвид леснотата на процедурата направо не е за вярване
Абе то и увеличаването на бюста с импланти се има за лесно,ама тукашните хирурзи са способни да го направят ходене по мъките от некадърност
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #1169  
Стар 12th February 2011, 21:41
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
По подразбиране

най вероятно първо ще сложа импланти и на есен ще коригирам ареолие,но не при Стоянов,за такава процедура толкова пари наистина си е чиста лудост,а да не говорим,че тази част явно не му се отдава много дори никак,особено 4и 5 снимка на сайта е направо пълна трагедия
  #1170  
Стар 13th February 2011, 00:29
Аватара на jovanna93114
jovanna93114 jovanna93114 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Графството
Мнения: 458
По подразбиране

Явно някои от хирурзите са доста скъпо платени...При мен за 3 манипулации които описах по горе цената си беше напълно нормална.Без всякакви добавки и прибавки.Говорете с хирурга на който сте се спряли,дали за всяко нещо поотделно се заплаща цената.При мен не беше така
__________________
Ще лумне пак пламък изгаснал,
над сянката-лъч засиял,
строшеният меч ще зарасне,
сваленият пак ще е крал.
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:07.