IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5661  
Стар 15th June 2012, 13:49
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Бижу..ти в групата ..
Че как да не се ядосвам...идва ми да се реоперирам....баси ...тва да не мога да се нарадвам на цици ...или ще са изядени и малки,,или ще са криви и несъразмерни....
5 мес. и половина и така ще си останат.....туууу да ми са и на късмета ...
  #5662  
Стар 15th June 2012, 14:24
сладичко сладичко не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 15
По подразбиране

С риск да ме вкараш и мен бързо в групата на недовиждащите... ама къде ти е кривото и очевАдното не видях аз
Екстра са ти! Ако просто беше пуснала снимки, за да ги покажеш примерно изобщо не бих забелязала. Е, сега се взирах 5 минути във всички снимки и видях наистина някаква миниатюрна разлика... ама криви цици и криво деколте не успях да видя Та давай очилата и пак да гледаме.
И моите не са съвсем еднакви, но изобщо не си личи ако не се взираш, то сякаш има естествени еднакви гърди пък.
Хубави са ти много, съразмерни са ти, стоят ти естествено и не са ти криви. Имат лека разлика, което си ги прави симпатични и не мисля че някой някога е имал симетрични гърди! Освен пластмасовите манекени по витрините примерно
Така че кви реоперации, кви пет лева
  #5663  
Стар 15th June 2012, 14:27
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Значи, ако преди мамопластика е имало малка разлика в големината след операция малката асиметрия е винаги по-изразена. За това преди не си обръщала внимание. Не знам как са в действителност, но наистина на снимките едвам се забелязва мъ Жуфе... стига рива!
  #5664  
Стар 15th June 2012, 14:51
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Щото наистина е квардатна дясната..и Лидия го знае....изпращам на лични преди и сега...И само после някои да каже ,че се вкарвам у филми....убивам гу.....)
Освен това..тъи като работата ми е да съм в костюми ....ми изкарва ми очите тази разлика...то на чужд гръб и 1000 тояги са малко...нал тъи беше ...))
  #5665  
Стар 15th June 2012, 14:59
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ай пращай... аз слагам цаките и ку видя квадратни зизи ш'ти кажа
  #5666  
Стар 15th June 2012, 15:03
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Стига рева, Джуфе! Ща бия вече. Тва си е болестно състояние бе, не гледаш реално на нещата.
Едва ли има някоя от нас, която да е в абсолютно пълна хармония със си. Казвам ти за последно - НЕ СА КРИВИ, нито квадратни, шесто- или осмоъгълни. БегИ на офталмолог!
  #5667  
Стар 15th June 2012, 15:07
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз ся да ви кажа (за да разведря малко обстановката).... оня ден се сдобих с неква мостра екстракт от охлюФ.... голяма гадория ма било много добро. Нема никъв шанс да си го сложа на лицето (освен ако не го забъркам в някакъв крем) но почнах да си мажа белезите с него... при мен сигурно файда няма да има щот вече са на година и кусур ма плескам там да видим
  #5668  
Стар 15th June 2012, 15:09
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Аз ся да ви кажа (за да разведря малко обстановката).... оня ден се сдобих с неква мостра екстракт от охлюФ.... голяма гадория ма било много добро. Нема никъв шанс да си го сложа на лицето (освен ако не го забъркам в някакъв крем) но почнах да си мажа белезите с него... при мен сигурно файда няма да има щот вече са на година и кусур ма плескам там да видим
Начи ще чакам да завали, да излезнат на паша и ще взема два тлъсти охлюва да си ги пльосна на белезите.

Бай дъ уей, и аз дочуФ за такова нещо за мазане, може и да действа.
  #5669  
Стар 15th June 2012, 15:11
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Има много добри регенериращи кожата свойства... много протеини и колаген, а как мЕрише не е истина просто... гнус и зараза
  #5670  
Стар 15th June 2012, 15:13
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Уффф няма ли идеално състояние......да му се невиди....Искам ги съразмерни,еднакви,вирнатк и,стегнатки,лекинко поклащащи се....толкова ли много искам...........
Лилъ да не говориш за слузта от охлювите....имали некъф ефект кат силикон..ама не си спомнян къде го четох....
изпращам ..бижу и на тебе ще пратя..и после яе ти дам едни очки маи бяха 3 плус деоптера ))
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:19.