IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #6201  
Стар 31st October 2012, 19:39
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Привет, Хауси, не си само ти. Аз имах риплинг с ПИП-ките, а сега съм с Евросиликон (да ме питаш защо се съгласих с док, ама свършило вече) и пак имам. Аз тъкмо бях решила, че риплинга е от марката на импланта, но ти не вярвам да си с Евросиликон. Иначе още с ПИП-ките питах док защо се получава това нагъване при навеждане основно и той ми отговори, че имам много тънка кожа и нямам подкожна мазнинка ... което си е така при мен. И аз преди четох много, така и не разбрах дали редовният масаж помага. Иначе и моите кубици са малко: 280. А Бижуто беше писала, че ако импланта излиза настрани (от външната страна) това е предпоставка за риплинг ... ще чакаме обяснение, Бижу.
  #6202  
Стар 31st October 2012, 19:47
hausi hausi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 34
По подразбиране

Моите също са 280сс mcghan, но са анатомични и не ми дават масажи...Явно така ще си ходим, ама това да са ни грижите с цицките
  #6203  
Стар 31st October 2012, 19:52
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Ами, да, това да ни е проблема. И все пак като ходиш на контрола на 6-тия месец, питай доцентката за риплинга, да видим какво ще ти каже. Все пак тя има огромен опит.
  #6204  
Стар 1st November 2012, 16:08
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
Cool

Привет и от мен )....))
Мацки да ви питам....
Др. седмица е операцията ми и малко взех да се притеснявам .От днес съм на антибиотик,след 2 седмично борене с вируса не ми се размина.
Та има ли проблем да си пия антибиотика ??...пада се точно ден преди операцията да го спря.И още нещо,тъй като за карък ми съвпада и датата на цикъла с тази на операцията се консултирах с гинеколог да го забавя с 2 дни,и сега ще пия Дуфастон,дали и те не трябва да се приемат преди операция...??Четох за аспирин и производните му и за противозачатъчни,и незнам сега как да процедирам.
__________________
Умният човек не вярва на всичко, което чува. Не казва всичко, което знае. Не харчи всичко, което има!
  #6205  
Стар 2nd November 2012, 07:07
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

Защо не звънеш да се консултираш със доктора?
Антибиотици ден преди операцията,незнам . При мен имаше предният ден разговор със анистезиоложката и тя ми предписа хапчета за алергията,искаше да е сигурна и ,че не съм вземала други медикаменти същата седмица.
  #6206  
Стар 2nd November 2012, 09:18
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

pimcidinci,каква алергия имаш?Питам от любопитство,че и аз съм от алергичните
  #6207  
Стар 2nd November 2012, 15:40
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

противозачатъчните не пречат на операцията.
  #6208  
Стар 4th November 2012, 08:48
Аватара на Inkaaa
Inkaaa Inkaaa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 685
По подразбиране Здравейте

Не съм писала от години, но сега пак ще моля за съвет!Смених си имплантите Евросиликон 280 сс, с Макган 410 от кръгли на анатомични и на единия имплант, моята жлеза се личи много грозно къде е точно отгоре и отвътрешната страна.Аз имах много малко гърди преди и това представете си е като един голям инплант и отгоре малко парче месо , което не приляга по него.Надявам се да ме разбирате и да ми кажете дали ще се оправи, аз естествено ще попитам и лекаря!Благодаря и лек ден!
__________________
Никой никого не губи, защото никой никого не притежава!
  #6209  
Стар 4th November 2012, 10:05
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Inkaaa Виж мнението
Не съм писала от години, но сега пак ще моля за съвет!Смених си имплантите Евросиликон 280 сс, с Макган 410 от кръгли на анатомични и на единия имплант, моята жлеза се личи много грозно къде е точно отгоре и отвътрешната страна.Аз имах много малко гърди преди и това представете си е като един голям инплант и отгоре малко парче месо , което не приляга по него.Надявам се да ме разбирате и да ми кажете дали ще се оправи, аз естествено ще попитам и лекаря!Благодаря и лек ден!
Скоро ли ти е била реоперацията, мила? Определено пак си питай док. При кого всъщност смени имплантите и защо - ако ти се пише, де.
  #6210  
Стар 4th November 2012, 10:30
Аватара на Inkaaa
Inkaaa Inkaaa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 685
По подразбиране

Оперираха ме на 30ти, смених ги защото исках по - големи , нямах проблеми със старите инпланти.
Attached Images
Тип файл: jpg IMG435.jpg (73,0 КБ, 96 views)
__________________
Никой никого не губи, защото никой никого не притежава!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:11.