IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 26th March 2012, 18:33
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Тъй като темата е за д-р Ильо Стоянов ще си позвоя да питам оперираните от него тук. Чувала съм, че той никога не слага дренажи ? Така ли е наистина ?
Отговори с цитат
  #32  
Стар 26th March 2012, 18:39
Аватара на kalyna
kalyna kalyna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Не е вярно,оперирах се преди 6 месеца при него и бях с дренажи.След мен и моя приятелка също имаше.Всички наскоро оперирани при него потребителки тук също споделиха,че са имали дренажи 24 часа.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 26th March 2012, 19:35
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Да, и аз имах дренажи 24 часа. Оперирана съм преди 4 месеца
Отговори с цитат
  #34  
Стар 26th March 2012, 20:16
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

И аз имах. Изрично го питах за дренажите, каза, че предпочита да слага, имало отношение към възстановителния период.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 16th April 2012, 02:02
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Не си губете времето с тази тема и потребителка - тя се появи за секунда и изчезна като дим.Даже не знам защо въобще реши да направи нова тема във форума като можеше да си напише единствения пост и в някоя от другите теми.
Някои хора просто нямат навика да влизат в тези форуми. Може би се е регистрирала само за да се оплаче или предупреди.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 16th April 2012, 08:16
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

"Може би", това "може би" знаеш ли колко паника и нерви може да струва на някого....Или да влизат тук и да се аргументират като хората или въобще да не влизат. След като е решила да се оплаче много ясно, че ще последват въпроси и ще се искат обяснения и тъй като тя е отворила цяла нова тема е длъжна да даде обяснение.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 16th April 2012, 10:44
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ей така като почнете да вдигате лозУнги кой какво е длъжен да прави много ме радвате
Отговори с цитат
  #38  
Стар 16th April 2012, 12:52
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Абе, Шоки по принцип е права, но не можеш да накараш някого да направи нещо, особено пък във форум (т.е. интернет пространството). Има си хора, които са много убедени (и убедителни) в своето мнение, въпреки че може почти нищо да не знаят по съответната тема. Така че всеки да си има по едно наум и да си преценя дали да вярва на всичко, което прочете.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 16th April 2012, 12:52
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Съжалявам, но тук не става въпрос за скубане на вежди и подстригване ами за операция. На вас ако ви се струва нищо, това дето изтърпяха пипките, на мен не ми е безобидно и безразлично. Всеки иска да направи най-правилния избор и да влиза някой за секунди само да внася паника за мене не е забавно. Така, че ДА, за мен тя е длъжна да даде обяснение за изказването, най-малкото да предпази от грешки бъдещите опериращи се. А това, че някои тука оспорват почти всяко мое мнение на лично основание въобще не ме засяга и няма да променят мнението ми по въпроса.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 16th April 2012, 13:12
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Какво общо имат пипките?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИльоСтояновтъргашилилекар
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:46.