IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #441  
Стар 15th April 2013, 18:11
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dessislava Виж мнението
Момичета,до колко месеца максимално се смъкват и наливат гърдите?
Опс,и още нещо спите ли без сутиен???
Моите спряха да се променят драстично към 6-тия, 7-мия месец, или поне тогава спрях да ги гледам под лупа и да ги снимам. Но всички казват, че отнемало година.
За спането без сутиен - да, понякога си лягам без него. Или просто слагам ластично потниче /нещо като спортен сутиен, но с тънки презрамчици/ Абе общо взето, всякак си лягам и всякак ходя през деня, със сутиен, без сутиен, с банели, без банели... не ги пазя, не им треперя и не ги мисля много много.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #442  
Стар 15th April 2013, 18:41
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Шоки, аз пък така съм се влюбила в твоя аватар ... само като те видя и вече съм в настроение за секси мацка.
И аз много харесвам мацката от аватара ми - Диляна Попова.
Отговори с цитат
  #443  
Стар 15th April 2013, 18:59
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
И аз много харесвам мацката от аватара ми - Диляна Попова.
Нали са малко сплескани понякога аватарите, та ... ако не ми беше казала, че това е Диляна Попова, хич нямаше и да се досетя. Дааа, чаровница си е тя. Ама и ние не падаме по-долу.
Отговори с цитат
  #444  
Стар 15th April 2013, 20:07
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Tyning, сега видях снимките ти. Страхотен резултат и имай предвид, че тепърва ще стават по-хубави.
villi777, твоите ми изглеждат по-големи от колкото в началото Направо ти завиждам Ние с теб сме оперирани през няколко дни

Аз съм много щастлива с моите, но ако трябва да съм честна се успокоих от коментарите, че като се поналеят ще се отпуснат и ще изглеждат по-големи, че вече направо ми малеят ))))))
И да питам нещо... напипвам си доста добре имплатните в долната част,това дали ще се пооправи с времето ?

И да ви се похваля, вече си купих 2 нормални сутиена с банел от Триумф. Бял и черен. Едвам се събрах в Д чашка
Засега си нося спортния, но все пак, времето се стопля, исках да имам и някой нормален, ако реша да се накипря с някоя блузка или потник за няколко часа.

Последно редактирано от simona_80 : 15th April 2013 на 20:30
Отговори с цитат
  #445  
Стар 15th April 2013, 21:20
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

От снощи и днес цял ден съм без сутиен и ми е супер комфортно,НО има един неприятен момент,че ми е адски неудобно "по зърна",а да не говорим като съм на работа
Тези дни отивам да си купя два "служебни" сутиена и ще се похваля или оплача в какъв размер съм се побрала
Отговори с цитат
  #446  
Стар 15th April 2013, 21:30
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simona_80 Виж мнението
И да ви се похваля, вече си купих 2 нормални сутиена с банел от Триумф. Бял и черен. Едвам се събрах в Д чашка
Засега си нося спортния, но все пак, времето се стопля, исках да имам и някой нормален, ако реша да се накипря с някоя блузка или потник за няколко часа.
Рано ти е да носиш сутиени с банели (ако тези, които си купила са с банели), а едвам си се събрала в чашка Д, защото е така в началото докато са "дървени" още.
Отговори с цитат
  #447  
Стар 16th April 2013, 10:14
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Защо да ми е еано, след като Стоянов ми е казаш, че след 3тата седмица мога да нося сутоен с банели, стига да се чувствам комфортно в него?
Отговори с цитат
  #448  
Стар 16th April 2013, 10:20
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simona_80 Виж мнението
Защо да ми е еано, след като Стоянов ми е казаш, че след 3тата седмица мога да нося сутоен с банели, стига да се чувствам комфортно в него?
Защото все още има да се оформят,а в сутиен с банели нещата са по-различни...
Отговори с цитат
  #449  
Стар 16th April 2013, 10:22
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simona_80 Виж мнението
Защо да ми е еано, след като Стоянов ми е казаш, че след 3тата седмица мога да нося сутоен с банели, стига да се чувствам комфортно в него?
Стоянов и на мен така ми каза , Триуфа 3 седмици , а след това само да си спя с него ...
Симона , как е положението при теб , поодпуснаха ли се , чувстваш ли ги дървени все още , имаш ли чувство за контракция на мускула ?
Отговори с цитат
  #450  
Стар 16th April 2013, 10:24
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Помня, че на въпроса ми за банелите ИС ми каза изобщо да не бързам. След 1-2 месеца. Мисля, че на първия месец сложих.

Симона, като се понаместят и поомекнат ще се събираш прекрасно в чашка Д. Ранко ти е още.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:16.