IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #491  
Стар 6th May 2013, 19:14
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dessislava Виж мнението
Пробвах и без светкавица да снимам,ама имплантите са си гореее,иначе е идея по-добре
Лиде,и твоите ли са така?
Всъщност и аз си мислех,че ще се относя на големи деколтета и монокини,но съвсем не е така.Само се чудя в какво поло да ги скрия.Деколтета като от снимката абсурд!Незнам какво ми става???
Само мен ли Ич не ме притесняват нито деколтета, нито ефекта зрънчо, нито имам проблем с банЦките. Явно нещо не съм у ред. Само по монокини не съм се пускала, ама сякаш и не ми влиза в плановете.

Деска, май не са ми толкоз високо... И разстоянието между СиСите ми е по-голямо сякаш....
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.

Последно редактирано от lidiya : 7th May 2013 на 20:11
Отговори с цитат
  #492  
Стар 6th May 2013, 19:26
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Направо мъ е срам да пускам снимки на малките си СиСки , на фона на вашите..
http://tyning83.snimka.bg/experiment/mamop

Последно редактирано от tyning : 7th May 2013 на 19:22
Отговори с цитат
  #493  
Стар 6th May 2013, 19:27
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

И аз нямам никакъв проблем със сутиените и банските. Сутиени нося точно два, един бял, напълно обикновен, струва не повече от 5 лева, без банели, подплънки и всякакви екстри, тънки чашки-страааашно удобен. Другия ми е спортния триумф. Имам и един два с доближаващ ефект, банели и екстри тип уау, но въобще не съм ги носила. Веднъж наденах единия и го изтърпях около час и го свалих, много са ми неудобни. Бански си купих един за морето миналата година. Триъгълник. Но незнам какъв ви е проблема с банските, сега имате перфектни гърди и всеки един модел ще ви стои добре. Аз пробвах доста, ей така от любопитство как ще ми стоят като вече съм с цици и всичките ми харесаха. Монокините и мен хич не ме привличат. Това "елате ме вижте" въобще не ми е необходимо. Па и миналата година ми беше доста секси с триъгълната разлика.
Лиде, ако ги пипнеш тез гърди ще те бивна. Перфектни са и като големина и като форма. И иделно пасват на цялостната ти фигура. По-големи ще те загрубят.
Отговори с цитат
  #494  
Стар 6th May 2013, 19:33
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
Само мен ли Ич не ме притесняват нито деколтета, нито ефекта зрънчо, нито имам проблем с банЦките. Явно нещо не съм у ред. Само по монокини не съм се пускала, ама сякаш и не ми влиза в плановете.

Деска, май не са ми толкоз високо... И разстоянието между СиСите ми е по-голямо сякаш....
Я да дефилирам за малко във всякакъв вид да видиш.

1.Вдигнати и спуснати ръце
2. Различен тип горнища на бански
3. В рокля и в потник
lidiya , трябва да и кажа , че имаш едни перфектни гърди , като големина , форма , разстояние и ми се струва , че не са високо ...
Отговори с цитат
  #495  
Стар 6th May 2013, 19:42
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Лиде, гърдите ти са уникални. Изобщо не си помисляй да ги променяш. Напълно съм съгласна с Шоки, че по-големите ще те загрубят
Особено с първия бански....очите ми останаха. Нещо подобно ще си търся и аз за лятото... Идеята за монокини и мен не ме привлича изобщо !

Tyning, аз пък когато си купувах сутиените, ме беше срам да си поискам Д чашка. Май съм за убиване )))
Отговори с цитат
  #496  
Стар 6th May 2013, 19:55
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Момичета, вие сериозно ли ги харесвате?!?
На мен ми се ще да мина на ултра висок профил , за да не стоят така сплескани...Тези дни ми се върти в главата, да не променям много кубиците, а профила по-скоро...

Чашка Д.... ех мечта, мечта. Някой ден, ако я достигна ще я изкреща колкото глас ми държи в магазина!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #497  
Стар 6th May 2013, 20:01
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

смени профила да се чудиш ,къде да ги завреш после.. Знаеш,че съм ти фен,лягам на съседната маса да ни ги менкат
...мен малко ще ме завият с тях де,с тая основа 13см

Последно редактирано от eliii : 6th May 2013 на 20:08
Отговори с цитат
  #498  
Стар 6th May 2013, 20:14
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Лиде и профила ти е идеален. Ако ги качиш по-високо ще си станат едни абсолютно чисто силиконови изкуствени топки. Естественото във тях в момента ще се изгуби изцяло. Достатъчно са ти високи в момента - не ги пипай въобще.
Отговори с цитат
  #499  
Стар 6th May 2013, 20:14
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
смени профила да се чудиш ,къде да ги завреш после.. Знаеш,че съм ти фен,лягам на съседната маса да ни ги менкат
...мен малко ще ме завият с тях де,с тая основа 13см
Елиииии!
Аз ще стоя статично пред доктора за модел, да види какво искаш. И като ги извади тези твоите "дето да се чудя, къде да ги завра", лягам да ми ги "монтира на мен"
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #500  
Стар 6th May 2013, 20:31
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
Елиииии!
Аз ще стоя статично пред доктора за модел, да види какво искаш. И като ги извади тези твоите "дето да се чудя, къде да ги завра", лягам да ми ги "монтира на мен"

Готово,нави ме с една дума Твоите "палачинки"срещу моите "балонки"
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималимомичета450сс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:24.