IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #501  
Стар 6th May 2013, 21:41
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Лиде, гърдите ти са повече от страхотни ! Не мисля, че трябва да променяш каквото и да е било, а и можге би и ти самата няма да се харесаш много с кръгли ултра висок профил. Толкова симетрични и красиви гърди много рядко се срещат.
Отговори с цитат
  #502  
Стар 6th May 2013, 21:42
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dessislava Виж мнението
Пробвах и без светкавица да снимам,ама имплантите са си гореее,иначе е идея по-добре
Лиде,и твоите ли са така?
Всъщност и аз си мислех,че ще се относя на големи деколтета и монокини,но съвсем не е така.Само се чудя в какво поло да ги скрия.Деколтета като от снимката абсурд!Незнам какво ми става???
Много са ти хубави гърдите, не се коси за нищо.Толкова много жени мечтаят да имат подобно съкровище в пазвата си, а ти си седнала да ги криеш.Направо си за бой.Имаш атрактивни гърди и не виждам идея да не ги покажеш с гордост.
Отговори с цитат
  #503  
Стар 6th May 2013, 22:25
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Лиде, прекрасни са! Много ми харесват, наистина много! Ако ги пипнеш ще те обявя за тотално луда, честно. Де и моите да бяха такива - пълни и пищни, ама нейсе...
Бай дъ уей, мерих аз тазгодишната бриджитка на Армани и се депресирах. Тотален смЕх. Толкова зле не ми е стоял бански досега.

Деска, изби рибата, душа! Машала!
Отговори с цитат
  #504  
Стар 7th May 2013, 09:52
Аватара на Villi777
Villi777 Villi777 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 58
По подразбиране

Лиде, гърдите ти са страхотни ! Стоят много естествени и поне според моя вкус са идеално големи. Наистина не ги пипай ами си ги носи с гордост.

Деска, направо ми напъни окото, страхотно деколте!
И моите са все още високо, много се надявам да се смъкнат. Иначе незнам дали си внушавам или не, но май има ефект от масажите и като че ли поомекнаха мъъъничко.

И един въпрос, момичета имали ли сте проблеми с цикъла след операцията? Направо се побърках вече. Последните 6 години ми е като часовник, точно на 27-28 ден. След операцията ми дойде 5 дена по-рано. 10 дена след като приключи ми започна едно кафеникаво течение за няколко дни, Ходих тогава на преглед и гинеколога ми каза, че това било нормално след операция и се казвало 'спотинг'. Направи ми изледвания и всичко излезе ок. Само дето не ми идва. Днес вече стават 42 дена от последния цикъл и нищо. И тест си правих вчера и нищо. На някои случвало ли му се е ?
Отговори с цитат
  #505  
Стар 7th May 2013, 10:24
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Villi777 Виж мнението
Лиде, гърдите ти са страхотни ! Стоят много естествени и поне според моя вкус са идеално големи. Наистина не ги пипай ами си ги носи с гордост.

Деска, направо ми напъни окото, страхотно деколте!
И моите са все още високо, много се надявам да се смъкнат. Иначе незнам дали си внушавам или не, но май има ефект от масажите и като че ли поомекнаха мъъъничко.

И един въпрос, момичета имали ли сте проблеми с цикъла след операцията? Направо се побърках вече. Последните 6 години ми е като часовник, точно на 27-28 ден. След операцията ми дойде 5 дена по-рано. 10 дена след като приключи ми започна едно кафеникаво течение за няколко дни, Ходих тогава на преглед и гинеколога ми каза, че това било нормално след операция и се казвало 'спотинг'. Направи ми изледвания и всичко излезе ок. Само дето не ми идва. Днес вече стават 42 дена от последния цикъл и нищо. И тест си правих вчера и нищо. На някои случвало ли му се е ?
Аз съм в закъснение , не се притеснявай ...
Явно си оказва влияние операцията.
Отговори с цитат
  #506  
Стар 7th May 2013, 11:23
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
Само мен ли Ич не ме притесняват нито деколтета, нито ефекта зрънчо, нито имам проблем с банЦките. Явно нещо не съм у ред. Само по монокини не съм се пускала, ама сякаш и не ми влиза в плановете.
И аз съм така мЪ.... Лиденце... гугуткен моя - къде видЕ, че са ти малки зизите мъ?????? И с дрехи и без дрехи 'се са си там и са достатъчно големи!!!!!!! Баш са кат моЙте


Биджуто? Аз пък винаги съм искала да са ми естеВствени като твоите... кой квот си нема тва иска!
Отговори с цитат
  #507  
Стар 7th May 2013, 14:10
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
И аз съм така мЪ.... Лиденце... гугуткен моя - къде видЕ, че са ти малки зизите мъ?????? И с дрехи и без дрехи 'се са си там и са достатъчно големи!!!!!!! Баш са кат моЙте


Биджуто? Аз пък винаги съм искала да са ми естеВствени като твоите... кой квот си нема тва иска!

Ей тва, розовкото, е разковничето ма, Лилян.
Аз съм далече от него. Прекалено естествени са ми явно, поне за моя вкус. Да си имам терзанията.
Отговори с цитат
  #508  
Стар 7th May 2013, 14:23
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Мацки,мерси на всички ви за хубавите думи
Ама си ми малеят,въпреки,че чашка Д ми е малка,на абсолютно всички марки!
Мислите ли,че без ластична лента,а само с масажи,ще се посмъкнат имплантите
Като бях на контролния Доки-то ми каза само,ако искам да слагам лента,а аз хем не искам лента,хем искам малко понадолу да са
Е,нема угодия и това е!!!
Лиде,не пипай СиСите,че ще има бой!!!Нали знаеш,че по твоите се "зарибих"!!!

Последно редактирано от Dessislava : 7th May 2013 на 14:25
Отговори с цитат
  #509  
Стар 7th May 2013, 17:18
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

понякога си мисля,че сигурно ни тъпчат като пуйки,като се опитват да ни заврат по-големи импланти... извинявам се,ама не се стърпях...
Отговори с цитат
  #510  
Стар 7th May 2013, 18:44
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
Аз съм далече от него. Прекалено естествени са ми явно, поне за моя вкус. Да си имам терзанията.
А стига рива... по-хубави от твоите нема!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималимомичета450сс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:07.