IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 26th May 2006, 10:27
denissse denissse не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 598
Изпратете съобщение чрез ICQ до denissse
По подразбиране

да бе да ясно, питах за всеки случай, защото и на мен точно от това ми се повреди гърба и жилите около врата от дясно, но предната ми работа не ми се налагаше да седя цял ден на компа и сега много тежко го преживявам, даже си измислих, че са ми се появили и шипове, ама болката беше жестока и постоянна та кво ли не ми мина през акала
__________________
Обичай не този, който ти казва "Обичам те", а този, който те пита "Обичаш ли ме?"
Отговори с цитат
  #12  
Стар 26th May 2006, 10:28
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

благодаря ви..не знам дали е чак толкова сериозно..мисля,че е от претоварване..но все пак ще се посъветвам с някой по-вещ, преди да си купя каквото и да било..и все пак,ако знаете и други средства,споделяйте
Отговори с цитат
  #13  
Стар 26th May 2006, 10:32
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от denissse
да бе да ясно, питах за всеки случай, защото и на мен точно от това ми се повреди гърба и жилите около врата от дясно, но предната ми работа не ми се налагаше да седя цял ден на компа и сега много тежко го преживявам, даже си измислих, че са ми се появили и шипове, ама болката беше жестока и постоянна та кво ли не ми мина през акала
Да, и аз имам ужасни болки в гърба и врата.. Наскоро забелязох, че дясното ми рамо като че ли стои по-надолу, а както казах за кутрето на ръката ми, то направо си се разтваря навън Седя от месеци пред компютъра, преди поне тренирах, напоследък и това не правя... Ти как се справи?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 26th May 2006, 10:37
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

Момичета и аз съм на това положение и много ме боли врата особено вечер стремя се да стоя изправена, но нещо май не помага то всъщност както и да седиш 9ч. са си доста
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 26th May 2006, 10:48
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

някой знае ли упражнение,което да отпуска глезените(освен обикновените кръгообразни движения в двете посоки)..а за гурба и врата - правете си редовно сутрешна загрявка..може и по няколко пъти на ден- само няколко минути са нужни.и няма да чувствате такова напрежение...само не чакайте да се сетите,когато болките са вече нетърпими..
Отговори с цитат
  #16  
Стар 26th May 2006, 10:50
denissse denissse не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 598
Изпратете съобщение чрез ICQ до denissse
По подразбиране

и знаете ли кое е най-интересното, забелязах, че вместо да ме се отразява добре движениета и да се чувствам по-добре, аз не мога да изкача 5 стълби и се задъхвам, а до преди 2 месеца ходех като кон по цял ден. Не зная това обездвижване е супер вредно, ама цял ден на работа, прибираш се пребит и после ходи та бягай
__________________
Обичай не този, който ти казва "Обичам те", а този, който те пита "Обичаш ли ме?"
Отговори с цитат
  #17  
Стар 26th May 2006, 10:54
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

на мен досега ми действаше чудесно- да потичам след натоварващия работен ден..според мен най-добрата почивка за мозъка е физическата активност...но откакто ме заболяха глезените съм безсилна...
Отговори с цитат
  #18  
Стар 26th May 2006, 11:02
denissse denissse не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 598
Изпратете съобщение чрез ICQ до denissse
По подразбиране

спокойно ще се оправиш, пренатоварила си се просто, почини малко не бягай и попитай някой , който разбира и за някакво мазило и ще си 6 точки
__________________
Обичай не този, който ти казва "Обичам те", а този, който те пита "Обичаш ли ме?"
Отговори с цитат
  #19  
Стар 26th May 2006, 11:08
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

даа,но нямам вреем за губене,не искам да пропускам нито един ден,ако е възможно..
Отговори с цитат
  #20  
Стар 26th May 2006, 11:31
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Аз понеже също тичам всеки ден и понякога наистина се претоварвам използвам паста "BenGei".Мирише ужасно! Обаче помажа.Аз мажа тазобедрената става и ахилеса, защото тях наторарвам най-много и там се появява болката! :wink:
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПОМОЩБОЛКИГЛЕЗЕНИТЕКАКВОПОМАГА
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:38.