IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Здраве


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 26th May 2006, 11:41
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

о,благодаря
Отговори с цитат
  #22  
Стар 26th May 2006, 12:32
monimil monimil не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране ей,

Здравей!Мисля,че мога да ти помогна! Аз съм спортистка и бягам всеки ден по 2 пъти!Също на стадиона Мога да ти кажа,че ужасно много зависи от обувките-почти 90%! Понеже спомена,че бягаш с кецове с тънка подметка-определено тук ти е грешката! Ако ходиш по състезания ти трябват с тънка подметка,но ако бягаш любителски,по 3-10 км,ти трябват с дебела!
Не виждам какво друго би те спряло-освен ако си се претоварила изведнъж или си направила някое грешно движение!С мене беше абсолютно същото преди 2 години, но после се оказа, че е единствено и само от маратонките! Пробвай,като ги смениш,но наистина трябва да се направи нещо,защото спортът е най-хубавото нещо!!!Хайде и успех!!! Отивам да тренирам! /налага се*/
Отговори с цитат
  #23  
Стар 26th May 2006, 14:23
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jito7
о,благодаря
Нямаш ядове!
Цитирай:
Мога да ти кажа,че ужасно много зависи от обувките-почти 90%!
Мдааа тук също съм съгласна.Ако тичаш в пресечена местност наистина ти трябват по-плътни подметки.Може и бутонки, защото са страшно удобни!А за стадион....може и нещо по-лефтерно.
От значение е и това, дали тичаш по асфалт или не.От него страшно много се набиват петите!
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #24  
Стар 26th May 2006, 15:04
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

много благодаря)и аз си мислех да сменя обувките..но сега съм сигурна,4е няма да е лошо да го направя..а за всеки случай ще си купяи тази паста бен гей..защото искам възможно най-бързо да запо4на пак да тичам нормално)
Благодаря ви още веднъж )
Отговори с цитат
  #25  
Стар 26th May 2006, 20:54
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jito7
много благодаря)и аз си мислех да сменя обувките..но сега съм сигурна,4е няма да е лошо да го направя..а за всеки случай ще си купяи тази паста бен гей..защото искам възможно най-бързо да запо4на пак да тичам нормално)
Благодаря ви още веднъж )
Няма проблем, нали за това сме тук. Но съвет от мен - МАЖИ СЕ ВЪЗМОЖНО ПО-ДАЛЕЧ ОТ СТАЯТА СИ!!!
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #26  
Стар 26th May 2006, 21:37
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Не съм много сигурна в това, което ще кажа, но всеки ден не е ли много. т.е знам, че на мускулите им трябва време, за да се възстановят и е по-добре да тичаш през ден.

Или в различните дни да правиш различни натоварвания. Примерно да редуваш тичане с аеробика.

На мен ми се струва, че просто си се претоварила и ти трябва малко почивка. Естествено и удобни обувки
Отговори с цитат
  #27  
Стар 26th May 2006, 23:13
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gavr1
Аз понеже също тичам всеки ден и понякога наистина се претоварвам използвам паста "BenGei".Мирише ужасно! Обаче помажа.Аз мажа тазобедрената става и ахилеса, защото тях наторарвам най-много и там се появява болката! :wink:
имам подобен проблем,но за съжаление живея в чужбина и май сега като гледам по интернет,няма да я намеря тази паста по аптеките.моля те,кажи на коя фирма е,за да потърся утре все пак мерси предварително
Отговори с цитат
  #28  
Стар 26th May 2006, 23:47
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

толкова ли е отвратителна миризмата..добре,благодаря, ще го имам предвид.а утре ще ми кажат и точната рецепта на компресите с лук..и ще я напиша тук,ако може да е от полза на още някого
Отговори с цитат
  #29  
Стар 27th May 2006, 07:22
vasy_baby vasy_baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: София
Мнения: 100
Изпратете съобщение чрез ICQ до vasy_baby
По подразбиране

предполагам 4е спирта за който говорите е обезболяващ спирт,а пък за рецептата с лука аз съм я правила,но я знам само с лук без оцет,всеки който я е пробвал е много доволен само 4е при мен беше съвсем друг проблма и не успя много да помогне
Отговори с цитат
  #30  
Стар 27th May 2006, 10:00
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
имам подобен проблем,но за съжаление живея в чужбина и май сега като гледам по интернет,няма да я намеря тази паста по аптеките.моля те,кажи на коя фирма е,за да потърся утре все пак мерси предварително
Ммм сега нямам, но ще ходя да си купя отново, че свърши и ще ти кажа.Аз на тия неща не обръщам внимание!
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПОМОЩБОЛКИГЛЕЗЕНИТЕКАКВОПОМАГА
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:27.