IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 12th June 2006, 15:07
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Честно казано бях по-доволна на старата работа, където наистина имаше какво да се върши Поне си я свършвах добре и оставах доволна..а сега бездействието ме убива
Отговори с цитат
  #12  
Стар 12th June 2006, 15:10
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

А какво работиш
Отговори с цитат
  #13  
Стар 12th June 2006, 15:13
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

ами ако не ти се усъвършенства, хвани една кръстословица и решавай
Отговори с цитат
  #14  
Стар 12th June 2006, 15:16
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pyceHka
ами ако не ти се усъвършенства, хвани една кръстословица и решавай
Е то не може всеки ден кръстословици, судоку и пасианс на компа. А и не е някакво кой знае какво удоволствие, ми направо те хвърля в скуката пак.
__________________
...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 12th June 2006, 15:17
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uspeh
Цитирай:
Първоначално написано от pyceHka
ами ако не ти се усъвършенства, хвани една кръстословица и решавай
Е то не може всеки ден кръстословици, судоку и пасианс на компа. А и не е някакво кой знае какво удоволствие, ми направо те хвърля в скуката пак.
е аз се опитвам да помогна де :P
Отговори с цитат
  #16  
Стар 12th June 2006, 15:18
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

нещо като секретарка или технитески сътрудник..с две думи - стоя за красота в офиса
А колкото до усъвършенстването - нямам нищо против,мисля че споменах, че по цял ден,освен да чета (или да разглеждам форума ), друго тук не правя. Но и това омръзва..а и очите ми се скапват от този компютър..пък и 8 часа четене пред монитора..как да не загубиш тонус..и кръстословицата едва ли ще ми върне тонуса,а именно това е, което искам
Отговори с цитат
  #17  
Стар 12th June 2006, 15:20
karine karine не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 947
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jito7
нещо като секретарка или технитески сътрудник..с две думи - стоя за красота в офиса
А колкото до усъвършенстването - нямам нищо против,мисля че споменах, че по цял ден,освен да чета (или да разглеждам форума ), друго тук не правя. Но и това омръзва..а и очите ми се скапват от този компютър..пък и 8 часа четене пред монитора..как да не загубиш тонус..и кръстословицата едва ли ще ми върне тонуса,а именно това е, което искам
Да ти кажа, аз сега кат осмених работата, също по цял ден интернет и честно казано не ми писва, много добре си почивам, ама ти icq нямаш ли? Това много освежава и разведравя докато си се усетила и деня е минал в сладки приказки с твоите приятели
Отговори с цитат
  #18  
Стар 12th June 2006, 15:23
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

имам, то е другото ми спасение, но..хората не са свободни по цял ден да пишат и..има часове,в които никой няма време за сладки приказки
Ако се сетите за някакво физическо занимание, което не изисква кой знае какво пространство да се извършва и може поне макко да ми поддържа тонуса..за да не заспя тук, ще съм ви много благодарна
Отговори с цитат
  #19  
Стар 12th June 2006, 15:29
karine karine не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 947
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jito7
имам, то е другото ми спасение, но..хората не са свободни по цял ден да пишат и..има часове,в които никой няма време за сладки приказки
Ако се сетите за някакво физическо занимание, което не изисква кой знае какво пространство да се извършва и може поне макко да ми поддържа тонуса..за да не заспя тук, ще съм ви много благодарна
Ми аз чета книги online, уча за изпити т.е. чета си лекциите и така, иначе и аз като теб нямам почти никава работа засега де не знам, аз още съм в процес на отдих след старата работа и все още не ми е писнало да бездействам
Отговори с цитат
  #20  
Стар 12th June 2006, 15:29
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

преди няколко дни uspeh бече пуснал в една друга тема един адрес (май бече за тест за интелигентност),та на този сайт има много интересни и занимателни тестове,аз като изтъпея си правя разни тестчета от там
http://uk.tickle.com/
ама и това е пак висене пред компютъра...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скуканаработнотомясто
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:20.