IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 12th June 2006, 15:43
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jito7
имам, то е другото ми спасение, но..хората не са свободни по цял ден да пишат и..има часове,в които никой няма време за сладки приказки
Ако се сетите за някакво физическо занимание, което не изисква кой знае какво пространство да се извършва и може поне макко да ми поддържа тонуса..за да не заспя тук, ще съм ви много благодарна
Още в началото ми дойде на акъла - един велоаргометър или нещо такова. Кажи на шефа да ти купи, понеже ти се понижава тонуса и ти пречи на работния процес. А и нали казват, че е хубаво на всеки час пред компютъра, да се почива по 15 минути заради очите. Тъкмо в тази почивка ще въртите педалите А след това ще отскчате до кухнята, все пак за какво я имате

apoklistika, ами то като влезеш в сайта, който си дала ( http://uk.tickle.com/ ) и най-отпред са 4-те им топ теста. Единия е класически тест за интелигентност (The Classic IQ Test), аз бях дал линк именно към него.

Ама на нея, си мисля, не й трябват такива неща. Поне при мен от такива мисловни дейности ми спада тонуса, изтощавам се. Трябва й да прави нещо физическо
__________________
...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 12th June 2006, 15:55
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

и двете идеи ми харесват, но..вкъщи пред компютъра си ги правя тези тестчета, а и там имам велоергометър .. ако има начин да си го донеса тук..ще бъде чудесно
Отговори с цитат
  #23  
Стар 12th June 2006, 16:03
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Като цяло първо поздравления за работното ти място
Аммммиииии слушай си музика,сваляй си филмчета и си ги гледкай после,като прецизно не уставяш следи след това от филма на харддиска
Обмисляй с кого ще се срещнеш после и какво ще правиш,но в никакъв случай не си и помисляй за сън,защото достатъчно си почивала до края на работното време А и говоренето по телефона също е решение(ако няма как някой да ти направи проблем после за сметката)
Ако случайно имаш някаква важна среща след това,а си нямала време да се пооправиш у вас,се приготвяй в офиса като се запасиш с огледала и други малки приспособления,които ще ти потрябват да се справиш с нещата,на които не си обърнала внимание.Е....разбира се не говоря да донесеш лигена с водата и да праснеш една контра със самобръсначката в офиса деееее
За друго не се сещам в момента.Кажи ми от какво се интересуваш най-много,може пък все нещо да ми хрумне
Отговори с цитат
  #24  
Стар 13th June 2006, 08:57
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Отговори с цитат
  #25  
Стар 13th June 2006, 09:51
misla misla не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 4
По подразбиране

И аз съм така , имам бизнес и работници и офис в центъра и седя там през по голямата част от деня , миналото лято рисувах но сега още си чакам музата . Иначе ми доскучава , въртя се по интернета да мине време.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 13th June 2006, 09:55
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Защо наистина не опиташ да осъвършенстваш някоя програма, която може да ти достави удоволствие, като PhotoShop, или как се правят сайтове... Защото езика наистина си е малко скучна работа Между другото, ти от колко време работиш на това нясто. Защото ако си от скоро е възможно да се променят нещата. Когато аз започнах работа беше същата работа, чудех се за какво ми плащат, но само месец след това стана такава лудница, че понякога си навехвам кутрето от мишката..
Отговори с цитат
  #27  
Стар 13th June 2006, 11:00
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

благодаря на всички хрумнаха ми някои идейки, като четох от скоро съм тук, но се очертава да бъде доста спокойно..даже и по-спокойно от сега..без шефско присъствие,имам превид Което означава, че наистина бих могла да се занимавам и със себе си,като ми се предостави удобен случай (не че не е ставало до сега - вчера си оправях ноктите тук )..
Отговори с цитат
  #28  
Стар 13th June 2006, 13:07
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

И аз от време на време доста скучая. В такива моменти чета вестник, ровя в нета, чета и пиша по малко във форумите, пиша по айсикюто с няколко човека (приятели ), оправям си ноктите, понякога лицето - вежди, грим, играя судоку на компютъра. Но общо взето и аз се чудя какво да правя, когато ми е скучно. Мислех си да ви задам същия въпрос, но ето, че някой се е сетил преди мен. Или пък, когато съм приключила работата за деня (което е доста относително и аз го определям както се сещате ), си тръгвам малко по-рано и си свършвам нещо друго. Давайте идеи за разнообразяване на офис скука!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 13th June 2006, 14:00
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

В затвора и в офиса
В затвора: Прекарвате по-голямата част от времето си в килия с площ 8 на 10.
На работа: Прекарвате по-голямата част от деня си в офис с площ 6 на 8.
----------------------------------------------------------------------
В затвора: Ядеш три пъти на ден.
На работа: Имаш време само за едно ядене и трябва да си платиш за него.
----------------------------------------------------------------------
В затвора: Освобождават се за добро поведение.
На работа: Награждават те с допълнително работа за добро поведение.
----------------------------------------------------------------------
В затвора: Пазач отваря и затваря всички врати за теб.
На работа: Трябва да носиш със себе си карта и сам да отваряш всички врати.
----------------------------------------------------------------------
В затвора: Можеш да гледаш телевизия и да играеш игри.
На работа: Уволняват те за това че гледаш телевизия или играеш игри.
----------------------------------------------------------------------
В затвора: Позволяват на семейството и приятелите ти да те посещават.
На работа: Не можеш дори да говориш със семейството или приятелите си.
----------------------------------------------------------------------
В затвора: Имаш началници, които често са садистично настроени.
На работа: Те се наричат мениджъри.



Сами решете къде е по-добре !!!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 13th June 2006, 14:03
karine karine не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 947
По подразбиране

Аз да се похваля вече си намерих супер занимание, тъй като имам да уча за няколко изпита, та за един от най-трудните сега се готва и си вземем всеки ден по една тема и я набирам на компютъра и так 2 добрини, от една страна си правя супер угледни темичките, а от друга си ги научавам така като ги набирам и деня минава неусетно
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скуканаработнотомясто
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:31.