IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 14th June 2006, 11:25
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Знаеш ли, ако не е правен ремонт 20 години, със сигурност има доста стари предмети,с които, ако се поддадът на освежаване, можеш да му предадеш тежкарски ретро стил :P На мен този стил не ми е стихията, но ако се разровиш из нета със сигурност ще откриеш нещо.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 14th June 2006, 11:38
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

http://news.imoti.net/news.php?id=1279
Отговори с цитат
  #13  
Стар 14th June 2006, 12:22
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

аз си падам по страшно изчистени неща, а стари мебели - няма, празно е..така че на първо време - моите любими празни и просторни помещения..легла и ..подаръци от любими хора, които искам да виждам, защото ми създават чувството за неповторим уют
а мъж има - баща ми се е захванал с цялата работа..горкият, много му съчувствам, като виждам, че освен с чистене, с друго не мога да му помагам
Отговори с цитат
  #14  
Стар 14th June 2006, 12:31
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

и аз много харесвам интериора, исках да следвам интериорен дизайн, но се пренасочих към архитектурата
та за икономични идеи не мога да се сетя, само мога да ти споделя експертно мнение по някои въпроси. казвам "експертно", защото майка ми е строителен инженер и разбира от тапети, мазилки, изолации
значи някой спомена ламинат по-горе. ние мислехме да слагаме ламинат у нас, обаче се оказа, че това далеч не е най-добрия вариант. получават се неравности по пода, издува се на места...ако ще циклиш паркет, по-добре пренареди стария и му удари един лак (ако е в състояние, разбира се). мисля, че ще ти излезе по-евтино от нов ламинат. пък и инстинското дърво стои по-другояче

надявам се да съм помогнала по някакъв начин, ако не друго, поне с идейки
Отговори с цитат
  #15  
Стар 14th June 2006, 12:52
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

не знам защо решихте, че има истински паркет.Повтарям -аз ВЕЧЕ сложих ламинат, да - предпочитам истинското дърво хиляди пъти пред него..но може би трябваше да кажа ремонт без пари,а не с малко пари...защото паркета наистина е доста по-скъп от ламината..паркет не е имало,взех апартамента с прогнили балатуми, които са отдавна в коша
Отговори с цитат
  #16  
Стар 14th June 2006, 12:53
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

за нищо на света не бих махнала парке,за да го заменя с ламинат
Отговори с цитат
  #17  
Стар 14th June 2006, 13:35
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jito7
за нищо на света не бих махнала парке,за да го заменя с ламинат
откъде да те знам, луди всякакви :P
Отговори с цитат
  #18  
Стар 15th June 2006, 02:45
summer_68 summer_68 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 236
По подразбиране

понеже jito7 спомена и pvc дограма аз също живо се интересувам от нея (много ме е страх от прословутия ''конденз''обаче)..........
Отговори с цитат
  #19  
Стар 15th June 2006, 07:32
Natasha Natasha не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 191
По подразбиране

Ние сме с pvc дограма от 13г.и наистина имаме много проблеми с конденза и мухъла впоследствие.Но сега съм чувала,че по-новите са с термомостове и нямало конденз.Също е много важно как се отоплява жилището,санирано ли е и т.н.
Преди няколко години сложихме тапети-релефни в едната стая и гладки в другата,за да не се занимаваме с шпакловка и да стане по-бързо.Майсторът ни убеди,че били много качествени и след време може да се маже върху тях.Това и направихме и сега стоят доста грозно под боята,защото крайчетата им стърчат,някои се разлепиха.Каквото и да ми приказват,сега съжалявам,че не отделих време и средства за шпакловка и боя.В коридора пък сложихме гръцка минерална мазилка,пак по същата причина и сега имам двойна работа-хем ръцете ми са целите нарязани да я смъквам,хем ще правим пак шпакловка.Стигнах до извода,че ако ще имам дом.помощничка да ми чисти,мога да експериментирам с бели мебели и килими,материи и екстри,но ако сама ще го поддържам-най-семплото спестява много усилия.ПО-добре компромис с естетиката,отколкото заробване с поддръжката после.Успех в ремонта и здрави нерви!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 15th June 2006, 08:27
Krischana Krischana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Plovdiv
Мнения: 29
По подразбиране

Работя във фирма за обзавеждане за баня но в Пловдив, но ако те интересуват приблизителни цени питай за всичко - не се лъжи за Практикер в никакъв случай - за плочки особено или са турски и се чупят като вафли, а ако са български уловката е в много неща - виж ако искаш този сайт имаме много клиенти от цялата страна, които са си харесали нещо и ако са от София им го караме ако не - по куриер, но внимавай че евтиното обикновено излиза после...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ремонт
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:31.