IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 15th June 2006, 08:28
Krischana Krischana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Plovdiv
Мнения: 29
По подразбиране

забравих да напиша сайта www.tulsbath.com
Отговори с цитат
  #22  
Стар 15th June 2006, 08:53
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jito7
ами как няма да я измисля, като само това ми е в главата..искам да видя как този апартамент, който беше в наистина окаяно състояние , ще се превърне в чудесно място за жиеене..аз съм пълна с идеи, всъщност почти изцяло си представям какво искам да се получи...но не при този ремонт, а при "големия ремонт",когато ще имам повече пари Сега целта е само да залича и последната следа от консервативния му вид (може би не е правен ремонт там поне 20 години..) и да се нанеса..Ако искате, като пооправя (в никакъв случай не казвам, че ще е готово), ще дам снимки
Ох това за ремонта ми е болна тема. Живея в апартамент, който е ремонтиран и обзавеждан може би преди да се родя и изглежда доста соц арт. Само техниката е нова общо взето... Но пари за "големия ремонт" няма в момента и ще минем с козметичен. Боядисване на стени, тавани, разчистване от някои боклуци, трупани с години (не от мен). Навсякъде има хубав паркет, но занемарен от времето, та едно циклене и лак ще му дойдат добре, смяна на пердетата. Поне малко да се освежи обстановката, че не се трае така...
Отговори с цитат
  #23  
Стар 15th June 2006, 09:19
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Krischana
Работя във фирма за обзавеждане за баня но в Пловдив, но ако те интересуват приблизителни цени питай за всичко - не се лъжи за Практикер в никакъв случай - за плочки особено или са турски и се чупят като вафли, а ако са български уловката е в много неща - виж ако искаш този сайт имаме много клиенти от цялата страна, които са си харесали нещо и ако са от София им го караме ако не - по куриер, но внимавай че евтиното обикновено излиза после...
Тъй като искам преди всичко да си оправя банята - имам предвид ВСИЧКО - плочки (под, стени), тоалетна чиния, мивка, комплект кошче, четка, закачалки, огледала, батерии, може би вана...всичко...та колко приблизително може да ми струва..ще ми стигнат ли около 1000 лв. ..започвам да спестявам и искам да имам представа..
Отговори с цитат
  #24  
Стар 15th June 2006, 09:28
Krischana Krischana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Plovdiv
Мнения: 29
По подразбиране

Средно фаянся и теракота - български излиза около 400лв за средно голяма баня, тоалетната я сложи най-малко 180 /не взимай китайски че като се развали ще седиш дълго време без тоалетна докато ти измислят резервни части/ мивка - около 50, шкаф с мивка - само ако имаш душ кабина - поне 280лв, душ кабини започват хубавите от 300. Батерии за мивка - поне 65 и за душ - поне 95. Друго ако искаш питай
Отговори с цитат
  #25  
Стар 15th June 2006, 09:34
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

е..1500 за баня не ми мърдат...но с банята компромис не правя! Благодаря за информацията
Отговори с цитат
  #26  
Стар 15th June 2006, 10:10
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Абе, не искам да се меся, защото от фаянс не разбирам нищо, освен, че италианския и испанския са най-хубави, но пък ЦЕНИТЕ... Исках да кажа, че Практикер в Германия продава качествен файанс, повечето хора от там пазаруват и са си доволни... Не знам в Бг как е положението, нищо чудно да е пълно само с китайски порцелан
Отговори с цитат
  #27  
Стар 15th June 2006, 10:16
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

има време, докато се стигне до ремонта на банята, до тогава ще проучвам..но с качеството няма да правя компромис, банята ще бъде идеална
Отговори с цитат
  #28  
Стар 15th June 2006, 12:39
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

ние правихме ремонт на банята и тоалетната миналата година, и мога да ти кажа къде материалите са качествени и не много скъпи...ама в Русе
Отговори с цитат
  #29  
Стар 15th June 2006, 12:52
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

ако знаеш коя е фирмата...може и тук да имат нещо
Отговори с цитат
  #30  
Стар 15th June 2006, 13:58
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

ами строителни магазини "Жираф"

Цитирай:
МАГАЗИН ЖИРАФ (ИНТЕРСИН ЕТ)
Русе 7000, ул. Кн. Мария Луиза 4 бл. Левента-3, тел. 082822469; 082822469
магазини - строителни материали, магазини - фаянс, керамика, теракота
само това намерих, всъщност магазините са 3-4 ама са само в Русе
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ремонт
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:43.