IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 18th June 2006, 18:20
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Хехе, знам аз кой е, знаааам...ама той не знае коя съм аз и за това ще се жени за някава с 8 години по-голяма от него след края на световното
Отговори с цитат
  #12  
Стар 18th June 2006, 18:42
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

Е аз пък още съм свободен
Както и да е, за да не правя оффтопик пак, поне да кажа нещо по темата (и без това се канех).
Много ме дразнят коментаторите на БНТ. Много им е муден коментара, хич не им "тече". Има периоди на мълчание и добре, че се чува публиката, иначе ще се чудим дали не се е развлил звука на телевизора. А помним преди как Томислав Русев, като коментираше Шампионската лига по bTV, не млъкна 20 минути, въпреки че мача беше спрян (заради заплаха за бомба или нещо такова). Петър Василев с тия коментари от едно време... и като започне постоянното повтаряне на примерно за испанците - "ла фурия", гледайте утре да видим колко пъти ще ги нарекат така, ама не знам дали ще е същия коментатор.... или коментатора на мача на Полша (май Василев), каза 63778935 пъти "Дружина полска". И си мислят, че като вместо засада, като казват постоянно оффсайд, са по умни и модерни коментатори. А има един, който се опитва да вика ГОООО-О-О-О-О-О-О-О-О-О-О--ЛЛЛ! ГООЛ! ГОЛ! ГОЛ! ГОЛ! ГООО-О-О-ОООООЛ!, само дето не му се отдава и става супер смешно.
__________________
...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 18th June 2006, 18:57
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Хора не разваляите и тази тема като казвате кои ви харесва и кои не , все пак това е игра даваите своите прогноси !

Така ето ги и моите

Мисля че отборът на Германия са добри + това са домакини и за мен те са Фаворитът , непосретствено след тях застават Аржентина , Холандия и т.н

Колкото до Бразилия още срещу Хърватия се видя че не са безмъртни и не са кои знае какво сега ги гледам и срещо Австралия и не съм доволен , лично ще се зарадвам ако даже не се класират за по нагоре
Отговори с цитат
  #14  
Стар 18th June 2006, 19:35
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Тъкмо щях да се извиня за чисто женската ми реакция на тема футбол

Бразилците ме разочароваха, смятах, че ще мачкат всичко по пътя си. Французите за пореден път показаха как са си взели двете титли в края на 20 век.

Надявах се Кот д'Ивоар да са изненадата на първенството, но и Гана става.

За сърбите ме е яд много, защото не заслужаваха да паднат така трагично в един от последните си мачове като Сърбия и Черна гора.

Фаворити, за сега, са ми португалците ( не само заради Кристиано, това мойто са лиготии). Ще ми е много неприятно, ако германците спечелят, защото схемата "играем у дома-печелим" взе да ми омръзва.

И последно, че се разприказвах, коментаторите наистина са ужасни, но намирам за много симпатичен този, който крещи гоооол
Отговори с цитат
  #15  
Стар 18th June 2006, 19:53
Velikiq MAO Velikiq MAO не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: На Лангерхансовите острови
Мнения: 946
По подразбиране

За мен е справедливо да спечелят Англия. Всеки път са страшен отбор и се нещо случайно се случва и отпадат (я Божията ръка, я некой гол от центъра). Мисля че и Германия ще стигнат на финала именно поради гореспоменатите причини.
__________________
Nothing's right, if you ain't here
I'll give all that I have, just to keep you near

<3Aj lover <3


http://www.last.fm/user/velikiqmao/
Отговори с цитат
  #16  
Стар 18th June 2006, 21:31
Аватара на Atlantida
Atlantida Atlantida не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 879
По подразбиране

Аз пък харесвам Аржентина..нещо ми писна от навиканите бразилци
Отговори с цитат
  #17  
Стар 19th June 2006, 08:13
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

всички медии определят Бразилия като фаворит, но шампион Германия. Няма да се учудя ако те станат
Отговори с цитат
  #18  
Стар 19th June 2006, 08:32
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Моят фаворит също е Португалия, не само от женска гледна точка , а най-много ще ме яд, ако Германия спечели!!! Много ме яд също, че никой славянски народ няма да отиде на осмофинали...
Отговори с цитат
  #19  
Стар 19th June 2006, 12:59
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

миналото лято бях готова в първия момент да си заложа парите на Бразилия,докато коефициентът е още висок..но сега съм доста разочарована...ако не се стегнат тези бразилци...ще се поизложат този път..аз ги подкрепям най-вече затова, че футболът им е в кръвта, те просто са добри в това и ти е кеф да ги гледаш как играят,давайки всичко от себе си- със страст и с любов към играта Ако няма да са шампиони, съм склонна да подкрепя Англия...но не и Германия,няма да го понеса!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 19th June 2006, 13:33
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jito7
и ти е кеф да ги гледаш как играят,давайки всичко от себе си
Май си гледала световното от 1982... а уж беше младо момиче... Защото в момента половината бразилци са толкова мързеливи, начело с уникално наглия плулжек наречен Роналдо, който обижда всички фенове на играта футбол с поведението си на терена !!! По мързелив футболист не съм виждал през 29-те си години живот(през огромната част от кооито гледам футбол). Славата понякога влияе много, много зле!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СВЕТОВНО2006
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:28.