IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 22nd July 2006, 00:20
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Аз пък не работя и мъжа ми ме издържа. Това обаче изобщо не ми е комплекс и не се чувствам като държанка. Напротив, чувствам се много полезна , защото водя и прибирам сина ни от училище ,от тренировка, от курсове, освен това се занимавам с обзавеждане на новото ни жилище. Е, много обичам да харча НАШИТЕ пари и дори съм доста практична като си казвам какво съм си харесала и колко струва, за да не получавам неизползваеми изненади. И все пак мисля, че всичко зависи от човека и от това как се чувства в реализацията си. Аз не съм загърбила "страхотна" кариера- завърших гимназия , омъжих се и родих. Можем да си позволим да не работя на заплата, не съм измислила бизнесначинанието в което да рискувам НАШИТЕ пари и ето ви една "държанка". Аз не съм си представяла как ще се омъжа и ще чакам съпруга ми да ме издържа, просто така се стече живота ми и повярвайте не всички които нямат доходи са просто пиявици има и свестни (като мен ха-ха).
Отговори с цитат
  #82  
Стар 24th July 2006, 10:55
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от милена 077
Аз пък не работя и мъжа ми ме издържа. Това обаче изобщо не ми е комплекс и не се чувствам като държанка. Напротив, чувствам се много полезна , защото водя и прибирам сина ни от училище ,от тренировка, от курсове, освен това се занимавам с обзавеждане на новото ни жилище. Е, много обичам да харча НАШИТЕ пари и дори съм доста практична като си казвам какво съм си харесала и колко струва, за да не получавам неизползваеми изненади. И все пак мисля, че всичко зависи от човека и от това как се чувства в реализацията си. Аз не съм загърбила "страхотна" кариера- завърших гимназия , омъжих се и родих. Можем да си позволим да не работя на заплата, не съм измислила бизнесначинанието в което да рискувам НАШИТЕ пари и ето ви една "държанка". Аз не съм си представяла как ще се омъжа и ще чакам съпруга ми да ме издържа, просто така се стече живота ми и повярвайте не всички които нямат доходи са просто пиявици има и свестни (като мен ха-ха).
Много си права.Всеки се оправя както може.Много ясно че като единия има по високи доходи от другия ще го издържа.Нали зато ва сме се взели.По добре аз да ги харча отколкото някоя друга :1245:
__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #83  
Стар 24th July 2006, 11:05
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lady1357
По добре аз да ги харча отколкото някоя друга :1245:
хаха туй много ми хареса
абе аз това "държанка" го разбирам по съвсем друг начин - за мен това е жена, която освен че не работи, има прислужница, детегледачка, а тя по цял ден освен да ходи по фризьори, маникюристки, масажи, и естествено кафета с приятелки, друго не прави. ей на тва му викам аз паразит.
аз ходя на работа щото не ми се седи вкъщи, не че изкарвам кой знае кви пари. тъй или иначе бащата на детето ми ни издържа. освен това и съвсем сама гледам детето, тъй като той работи в чужбина, и се връща през 6 месеца за по 2-3 да си почине. няма ни баби, ни дядовци, хич не ми е лесно, ама поне знам че от нищо не сме лишени.
и въпреки че имам неограничено пълномощно за банковата му сметка, не, не съм държанка
Отговори с цитат
  #84  
Стар 24th July 2006, 11:17
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #85  
Стар 24th July 2006, 11:29
chick chick не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 565
По подразбиране

milena 077, вие сте семейство и ти също имаш задължения, които си вършиш, така че нямам нищо против аз не разбирам жените, които са с мъже само заради парите им, които нямат друга работа освен да харчат тези пари за глезотии...като онази "красавица" Виолета Здравкова, която обясняваше как всеки мъж, с когото е била, й подарявал кола, фризьорски салон и т.н., която обясняваше, че тя не можела да работи нищо друго освен да бъде красива, защото майка й нямала възможност да я издържа да учи
честно казано това е най-тъпото оправдание, защото познавам жени,които сами си гледат децата, обаче децата им са студенти и работят, и успяват някакси да се оправят...Просто на Виолетчето, и на жените като нея...така им харесва и това ги устройва...Защо да се тормозят,като има и по-лесен начин?
Ето тези жени не мога да разбера и не искам да бъда като тях...Затова се гордея, че съм самостоятелна и не разчитам на приятеля ми да ме издържа...а и аз като bimbi, дори и да не изкарвах кой знае какви пари и мъжът ми да вземаше достатъчно пари за да ме издържа, пак бих работила, първо за да не си стоя вкъщи, и второ за да знам че и аз допринасям с нещо за семейния бюджет, а и трето,ако, недай боже, нещо се случи и остана сама, да знам че имам все пак нещо на което да разчитам и че мога и сама да се оправя...
Ами това е...Всички сме различни...и всеки си има свои възгледи и свой начин на живот...Всеки има право да си живее както си иска, стига да се чувства добре...Аз лично се чувствам добре като си имам работа и съм независима.
Отговори с цитат
  #86  
Стар 25th July 2006, 11:19
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #87  
Стар 25th July 2006, 11:35
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lady1357
БИМБИ какво работи мъжът ти да прата и моя?
капитан на кораб
Отговори с цитат
  #88  
Стар 25th July 2006, 11:38
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #89  
Стар 25th July 2006, 11:48
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

еми ако не е завършил специалност навигация, няма как. ама пращай го на пасажер да барманства
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Самостоятелнижени
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:07.