IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 30th June 2006, 10:10
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране ВЕЛОЕРГОМЕТЪР

Сигурна съм,че се е изписало много по темата във форума,но..точно защото е страшно много и пръснато по различни теми..реших да не ровя,а да си задам конкретния въпрос..
Имам велоергометър,който в момента не е вкъщи,но след седмица ще ми го докарат и ще мога да си тренирам у дома..
Искам да знам колко пъти в седмицата и по колко време трябва да карам,за да има бърз ефект, има ли опасност,ако карам всеки ден по 30-тина мин, да развия нехармонично тялото си...сутрин или вечер е за предпочитане...
Трябва да си изградя навик да карам редовно,като целта ми е за 2 месеца да постигна някакъв видим резултатНадявам се,че ще мога да го съчетавам и с бягане..от днес ще ми съставят и подходяща диета +редовни антицелулитни процедури,така че...борбата с излишните килограми ще бъде безмилостно жестока
Отговори с цитат
  #2  
Стар 30th June 2006, 11:32
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране Re: ВЕЛОЕРГОМЕТЪР

Цитирай:
Първоначално написано от jito7
Сигурна съм,че се е изписало много по темата във форума,но..точно защото е страшно много и пръснато по различни теми..реших да не ровя,а да си задам конкретния въпрос..
Имам велоергометър,който в момента не е вкъщи,но след седмица ще ми го докарат и ще мога да си тренирам у дома..
Искам да знам колко пъти в седмицата и по колко време трябва да карам,за да има бърз ефект, има ли опасност,ако карам всеки ден по 30-тина мин, да развия нехармонично тялото си...сутрин или вечер е за предпочитане...
Трябва да си изградя навик да карам редовно,като целта ми е за 2 месеца да постигна някакъв видим резултатНадявам се,че ще мога да го съчетавам и с бягане..от днес ще ми съставят и подходяща диета +редовни антицелулитни процедури,така че...борбата с излишните килограми ще бъде безмилостно жестока
4-5 пъти седмично по 30-45 мин според мен е достатъчно. До колкото знам сутрин е най-добре да се прави, но и вечер също има ефект. Аз имам от 2 месеца вело в нас ама нещо го позабравих в последно време ....трябва и аз да почна по-сериозно
__________________
FolloW ThE BeautY Of YouR DreamS...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 30th June 2006, 11:36
karine karine не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 947
По подразбиране

Ох и аз утре мисля да тръгна на фитнес иразбира се се надявам, че там ще ми изготвят някаква програмка, щото аз сама... няма да се справя а относно велоергометъра, мога ли да разчитам на него, че ще стегне бедрата и дупето ми и ще им придаде страхотна форма
Отговори с цитат
  #4  
Стар 30th June 2006, 11:40
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране Re: ВЕЛОЕРГОМЕТЪР

Цитирай:
Първоначално написано от lqlqlqlq
Цитирай:
Първоначално написано от jito7
Сигурна съм,че се е изписало много по темата във форума,но..точно защото е страшно много и пръснато по различни теми..реших да не ровя,а да си задам конкретния въпрос..
Имам велоергометър,който в момента не е вкъщи,но след седмица ще ми го докарат и ще мога да си тренирам у дома..
Искам да знам колко пъти в седмицата и по колко време трябва да карам,за да има бърз ефект, има ли опасност,ако карам всеки ден по 30-тина мин, да развия нехармонично тялото си...сутрин или вечер е за предпочитане...
Трябва да си изградя навик да карам редовно,като целта ми е за 2 месеца да постигна някакъв видим резултатНадявам се,че ще мога да го съчетавам и с бягане..от днес ще ми съставят и подходяща диета +редовни антицелулитни процедури,така че...борбата с излишните килограми ще бъде безмилостно жестока
4-5 пъти седмично по 30-45 мин според мен е достатъчно...
а ще си навредя ли,ако карам всеки ден..защото аз съм максималист,а и искам бързи резултати
Отговори с цитат
  #5  
Стар 30th June 2006, 16:55
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране Re: ВЕЛОЕРГОМЕТЪР

Цитирай:
Първоначално написано от jito7
а ще си навредя ли,ако карам всеки ден..защото аз съм максималист,а и искам бързи резултати
Мисля че няма да ти навреди изобщо. Щом имаш желание..давай
__________________
FolloW ThE BeautY Of YouR DreamS...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 5th July 2006, 15:28
Аватара на Mea`culpa
Mea`culpa Mea`culpa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Бургас
Мнения: 14
По подразбиране

Аз да попитам за крестренажора... понеже знам, че има разлика от велоергометъра...
Тренирам 4-5 пъти в седмицата, понякога и повече, определено има ефект за отслабването, но аз вече нямам нужда да отслабвам, а по-скоро да задържа тези мерки и да се стегна! Дори бих казала, че имам крещяща нужда да се стегна в дупето и бедрата, другаде проблеми нямам. Едва ли само с кростренажора ще успея, но все пак да попитам дали помага и за стягане... Аз няма да се откажа от него де, защото вече се пристрастих и ме зарежда с адски много тонус, а и напоследък като съм затворена само в къщи да уча и така се поразсейвам и разтоварвам от гадните задачи :P
Отговори с цитат
  #7  
Стар 2nd November 2006, 09:32
ROSSI ROSSI ROSSI ROSSI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

Можете ли да ми дадете съвет? Днес ми предстои да отида в Метро и да се сдобия с крос-тренажор. Първоначално ми се искаше да си взема велоергометър, но синът ми "ревна", че другият уред би бил по-от полза. Закръгленичка съм и ми се иска да тренирам нещо в къщи. Все още имам един много стар български велоергометър, който обаче вече е сдал багажа и толкова ме дразни, че от много време не съм го ползвала. Та... въпросът ми е - много ли по-голямо е натоварването при крос-тренажора? И как мислите - има ли начин да не се справя с него, при положение, че с велоергометъра нямам проблеми. Опасявам се да не стане един огромен паметник на добрите намерения А също - и колко време е необходимно де тренирам, за да имам "стягащи" резултати. Годините и килограмите си казаха тежката дума
В този ред на мисли... удачно ли е като добавка при всекидневно трениране да взимам L-карнитин?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 2nd November 2006, 10:45
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

вземи си и едни гирички и тренирай и с тях.
няма да ти е тежко на кростренажора, най-малкото, 4е има разли4ни степени на натоварване, споко. важното е да имаш желание и воля. при тяхното нали4ие време винаги се намира. карай го интервално по 30 сек на макс и после минута-минута и половина умерено темпо. така общо 8 до 12 интервала, колкото издържиш, като преди това загрееш 2-5 мин умерено и после накрая още 2-5 мин пак умерено

успех

за л-карнитина ти си решаваш, вси4ки казват, 4е действал. за мен за около месец и половина беше чисто хвърляне на пари на вятъра
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #9  
Стар 2nd November 2006, 11:04
Pimpin Pimpin не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 270
По подразбиране

Програма за начинаещи
__________________
Tialoto.bg - Come and Get it
Отговори с цитат
  #10  
Стар 2nd November 2006, 11:21
ROSSI ROSSI ROSSI ROSSI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

Благодаря ви много! Както пишеше в програмата за начинаещи - схемата я имам, имам и желанието, довечера предстои да се сдобия и със средството! Стискайте палци и се надявам скоро да ви се похваля с някакви резултати!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВЕЛОЕРГОМЕТЪР
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:53.