IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 25th June 2007, 22:40
Alexxx Alexxx не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Sofia
Мнения: 53
Изпратете съобщение чрез ICQ до Alexxx
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_shikawa
Един съвет от мене!!Понеже бях 5 години гарваново черна и се направих руса и да знаеш,че сама не можеш да се направиш,само ще си изгориш косата и нищо няма да стане!!!
Отиди при някой добър фризьор да те изсветли,аз първо изчаках 4-5 месеца да ми падне малко боята и да ми порасне косата,след това се изсветлих веднъж при една фризиьорка и тя ми свали черното само,станах с една дума червена-оранжева и после така като тебе реших сама и цяла година се мъчих....ужас!!!изпада ми коса,а оранжевото си стоеше,ама изобщо не помръдваше цвета и накрая отидох при Иван Ганев и станах не само руса,ами пепеливо руса,супер!!!!! Съжалявам,че не отидох някъде при професионален фризьор още в началото!!
мерси за съвета,аз от самото начало съм при професионалист,само че цвета ми е нетраен...)))а колко пари съм изсипала по салони направо лошо ми става(((
Отговори с цитат
  #12  
Стар 26th June 2007, 00:41
eva_sexy eva_sexy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София, Приморско
Мнения: 25
По подразбиране

Значи и аз имах същият проблем.Фризьорът ми просто се беше отчаял.Когато един ден отидох до магазина купих си каквато имаше боя за коса и се изрусих.Попринцип косата ми светло кестенява, но трябваше да се изруса.И така купих си въпросната боя и се наклепах сама.Когато се измих видях ефекта.Беше невероятен.Отидох при фризьора ми и той де учуди.Разбира се после взе и ме боядиса като хората, но боята беше на Palete
Отговори с цитат
  #13  
Стар 26th June 2007, 07:39
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Alexxx
някой да има представа къде работят в софия с пол мичъл??
софия, кв. борово мисля че улицата се казва Родопски извор. до блока на "Вечна Р"
Отговори с цитат
  #14  
Стар 26th June 2007, 07:52
Аватара на MISTIKA
MISTIKA MISTIKA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 24
По подразбиране

Някой има ли представа от тези тонИращите балсами на престиж,има ли такъв,от който косата ми да стане по-златисто,живо русо?Сега използвам перления,но ми писна този умряло сив отенък...
__________________
Правя каквото искам, пък да става каквото ще.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 26th June 2007, 10:40
eva_sexy eva_sexy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София, Приморско
Мнения: 25
По подразбиране

Балсамите на престиж аз съм ги ползвала и също съм доволна
Отговори с цитат
  #16  
Стар 26th June 2007, 12:46
Alexxx Alexxx не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Sofia
Мнения: 53
Изпратете съобщение чрез ICQ до Alexxx
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eva_sexy
Балсамите на престиж аз съм ги ползвала и също съм доволна
това матиращи балсами ли са или??
Отговори с цитат
  #17  
Стар 26th June 2007, 20:56
КиКиМоРкА КиКиМоРкА не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: Бургас
Мнения: 55
По подразбиране

ДАа бе нали ти казах, MISTIKA да ти кажа можеби трябва да отидеш в някоя козметика и на място да те опътят! А на презтиж балсамчето нямя да сгрешиш 3лв и ефекта е супер поне на мен
__________________
"Не Забравяй Своя Стил и Какъв Си Бил"
Отговори с цитат
  #18  
Стар 26th June 2007, 22:45
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Alexxx
мерси за съвета,аз от самото начало съм при професионалист,само че цвета ми е нетраен...)))а колко пари съм изсипала по салони направо лошо ми става(((
Просто този професионалист не ползва качествена боя. Лореал са нетрайни, защото са щадящи косъма. Отдавна съм приключила с щаденето на косата си, тъй като ефекта от цвета е никакъв. Има такива бои, които са специално за изсветляване на тъмни коси.
Смени си фризьора, а с него и марката боя.
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #19  
Стар 27th June 2007, 00:45
u'r'my'bitch! u'r'my'bitch! не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bendji
Отдавна съм приключила с щаденето на косата си, тъй като ефекта от цвета е никакъв. Има такива бои, които са специално за изсветляване на тъмни коси.
Смени си фризьора, а с него и марката боя.
и това е вярно,но според мен не е вариант да използва примерно блондор и да си съсипе напълно косата,защото след няколко години ще съжалява и ще се чуди как да си възвърне жизнената,здрава коса.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 27th June 2007, 07:07
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Моята коса сега е много светло бежово руса. Беше цвят черна череша преди 3 години. Около 2 от тях преминавах от тъмния който нещеше да падне по никакъв начин към русия и то при условие че съм естествена блондинка. Просто става бавно, с търпение и при добър специалист. Аз вече се боядисвам сама, но цвета ми е постигнат и сега е лесно. Така че ако искаш да ти остане жива косата приготви се за бавен преход към русото и имай търпение
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Русакосаааа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:10.