IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 24th October 2006, 11:44
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
П.п.Права беше Бимби,наистина ни трябва раздел Секс
че кога не съм била права :P
Отговори с цитат
  #32  
Стар 30th May 2008, 15:44
Jenny^^^ Jenny^^^ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 693
По подразбиране

Ааа каква темичка си намерих!

Абе хора мен това нещо ме интересува от доста време. Не знам защо съм се заинатила, но искам да порастна с поне още 4-5 см. Не съм ниска, не се водя миньонче, но ще се чувствам по-добре ако съм по-висока. Попринцип знам,че баскетбол и волейбол помагат много, но аз нямам възможност да тренирам нито едното. Попринцип като цяло спорта помага ли? Аз примерно обичам да плувам, сега нямам много време за това, но мисля скоро да започна усилено. Може ли да има някакъв ефект? Ако някой знае нещо, помагайте, плс!
__________________
Only one thing makes a dream impossible: the fear of failure.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 30th May 2008, 16:16
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Flame
Ахам
Значи единствения ми съвет към човека с "проблемния ген"е :
L-Glutamine (много марки има на пазара но ти избери която е по джоба ти). Цената варира в зависимост от разфасовката, като за 120 грама средно се плаща м/ду 15-22 лева.
Единствения от продуктите на Нутрим в чията идентичност и ефикастност съм напълно сигурен е Креатин(Монохидрат). За техния L-Glutamine не съм сигурен. Пил съм 2 опаковки но ефект наистина нямаше. Повишено либидо и в съчетание с техния креатин - застрашително издуване на пръстите(особено при излагане на студ), в резултат на задържането на водата в нишките.
И все пак т.нар. Глутамин е аминокиселина която е най-добрия старт за теб сега. После можеш да подходиш с други продукти, но искам да подчертая нещо много важно - морковите съдържат в известни количества витамин А, но Дневното им приемане намалява степента на разтежа на мускулите. Иначе казано дори при усилени стресове на влакната в резултат от намалената усвояемост на протеина ще вкарате в застой черния дроб. А от това само времето лекува, а кой го има?
Късмет
А пък аз се опитвам да разшифровам туйто
и кво общо има с растежа. а ти Jenny^^^ май не харесваш отговорите щом търсиш алтернатива и аз искам да порастнаааааа
и кво от Л глутамин ще порастна на височина ли?
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #34  
Стар 30th May 2008, 23:19
Jenny^^^ Jenny^^^ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 693
По подразбиране

Ами да ти кажа аз не вярвам много в т.нар медикаменти (спец за растежа). Хапчетата колкото помагат толкова и вредят, предпочитам ако има някакъв по-ефикасен начин. Знам,че спорта много помага, но определено баскетбол и волейбол не мога да играя сега. :/
Попринцип нали казват,че човек расте до определена възраст, но съм чувала,че има и изключения, така че защо пък да не стане? Само да намерим начин...
__________________
Only one thing makes a dream impossible: the fear of failure.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 31st May 2008, 10:58
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Да се ориентираме към някоя лаборатория и да създадем такъв медикамент за растеж
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #36  
Стар 31st May 2008, 14:27
Jenny^^^ Jenny^^^ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 693
По подразбиране

rokoko, аз така като гледам май само ние си пишем в тая тема.
__________________
Only one thing makes a dream impossible: the fear of failure.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 31st May 2008, 18:26
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Само ние ще намерим пътят към измислянето на вълшебното хапче за височина ако продължаваме тряя да ие по тиемата чи инъчи .....
Пък и две две важното е комуникация да има аз ще се измеря че мой съм порастнала повече от глутамина и аминокиселините на височина
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #38  
Стар 31st May 2008, 20:44
Jenny^^^ Jenny^^^ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 693
По подразбиране

хахах, налиии?
Две, две, голяма работа. Дай да се разтършуваме малко по малко и ще видиш,че скоро ще има резултат. Може да прибавим и някое и друго упражнение към схемата и готово. Какво ще кажеш?
__________________
Only one thing makes a dream impossible: the fear of failure.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 31st May 2008, 22:09
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Предлагам да се разтягаме - увисваме се на тераса на блок на 1вия етаж
и някой дърпа краката - така в продължение на един месец.
аве Мама и тате не са много високи вуйчо и леля също но брачеда е 4 години е по-малък от мен, пък е две глави висок над мен. Вуйна е висока , но щерка й е 5 години по-малка от мен и вече е също 2 глави по-висока - тез гени странни
Освен да взема ДНК и от двамата и да забъркам илач а после ще го пробвам върху мен - ако се получи ще направя патент. Висока и богата
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #40  
Стар 1st June 2008, 00:22
Jenny^^^ Jenny^^^ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 693
По подразбиране

__________________
Only one thing makes a dream impossible: the fear of failure.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Нещозависочина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:03.