IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 9th February 2005, 20:34
THE SAINT
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Eli

Nito edna jena ne zaslujava sylzite mi.Tazi ,koqto gi zaslujava nikoga ne bi me razplakala.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 9th February 2005, 21:55
None None не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 6
По подразбиране napravo me razplakahte

Ели и Светецът направо ме разплакаха с тази дискусия. Ае стига с тия заблуди бе, хора! Естествено, че ако хванеш жена ти да хойка ще и свиеш два шамара, и ще я оставиш. Само дето след няколко дена ще те налегнат толкова много и противоречиви чувства, че нищо чудно да се върнеш да й клянкаш да си те прибере. Дори и да го направи, това ще е само временно.

Ели, според мен, много правилно така. Той кат хойка, и ти хойкаш. Трика е, че като стигнете дотам, няма смисъл да се събирате пак. Това също е временно отлагане на неизбежното. Бягайте далеч един от друг докато е време, че после ще ви е късно и на двамата, щото никой друг няма да ви иска...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 10th February 2005, 00:48
THE SAINT
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране NONE

Vij prav si pich na 100 procenta.Samo iskah da ti kaja che ne iskah da te razplakvam nali shte me izvinish,ama ako revesh tolkova lesno mai trqbva da posetish psihiatyra
Отговори с цитат
  #14  
Стар 10th February 2005, 11:21
Вал
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Пичове,пичовеее..хич ви няма.Мацката казва Не на насилието във всичките му форми и причини а вие тука я съдите и клюкарствате.Що се отнася до "никой няма да ви иска" сещам се за една поговорка"По-добре сам отколкото самотен с някой друг".Толкова ли сами не се искате(приемате,харесвате) е ви трябва някой друг да ви иска?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 10th February 2005, 12:07
Bella
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Moje bi az predizvikah tezi komentari za izneviarata,no pod hoikane i pod nepribirane niamah predvid tochno izneviara!Po skoro tova,che mnogo muje si misliat,che e normalno vecher da se zapivat primerno s priateli,da obikaliat kruchmite i ne ponasiat za tova da im se durji smetka!No ako jenata iska naprimer da otide edna vecher na diskoteka s priatelki po niakakuv povod,a moje i bez povod,i pomoli muja si da ostane v kushti s deteto,to za tova ne moje da stava duma.Radvam se,ako tuk pisheshtite muje ne reagirat taka,no poviarvaite mi,poznavam dosta semeistva,v koito stava tochno tova!Edi izrod dori nareche jena si kurva za tova,che tia si napravi kichuri na kosata i dori ia izgoni ot kushti!Eto za tova govoria!Obache sled kato stana vupros za izneviara,ok,ako mujut razbere che jena mu si ima niakoi,za nego obiknoveno e normalno da ia naperdashi.No zashto?Zashtoto priatelite mu ochakvat ot nego tochno takava reakcia i za da ne mu se podigravat,toi triabva da se pokaje kato MUJ!No kakvo shte stane,ako mujut si ima niakoia i jena mu razbere?Tia moje li da reagira po sushtia nachin,s nasilie?Moje li da posmee?Eto v tova triabva da ima ravnopravie i da umeem da razgovariame,zashtoto vseki dopuska greshki,no vsichko moje da se opravi s razbirane i s dobro.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 10th February 2005, 15:39
Вал
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Бел,всичко е въпрос на култура,традиции,и наи-вече ПАРИ.Като ти посегне и на другия ден ти види опразнения гардероб,полицейска заповед да не те приближава,съдебна призовка и правото да си види децата веднъж месечно,ще му се изпари желанието да посяга.Много е възпитателно за всеки юнак.Но за целта трябва да можеш да се издържаш сама.Аз имам дъщеря.Попитах мъжа ми как би се чувствал,ако съпругът й я бие,както той посегна на мен.Той направо полудя"Е*** му мамата и го убих,ако ми посегне на детето".Е,и аз съм дете на баща си,кво сега,ще се трепеме ли?
Цитирай:
Първоначално написано от Bella
Moje bi az predizvikah tezi komentari za izneviarata,no pod hoikane i pod nepribirane niamah predvid tochno izneviara!Po skoro tova,che mnogo muje si misliat,che e normalno vecher da se zapivat primerno s priateli,da obikaliat kruchmite i ne ponasiat za tova da im se durji smetka!No ako jenata iska naprimer da otide edna vecher na diskoteka s priatelki po niakakuv povod,a moje i bez povod,i pomoli muja si da ostane v kushti s deteto,to za tova ne moje da stava duma.Radvam se,ako tuk pisheshtite muje ne reagirat taka,no poviarvaite mi,poznavam dosta semeistva,v koito stava tochno tova!Edi izrod dori nareche jena si kurva za tova,che tia si napravi kichuri na kosata i dori ia izgoni ot kushti!Eto za tova govoria!Obache sled kato stana vupros za izneviara,ok,ako mujut razbere che jena mu si ima niakoi,za nego obiknoveno e normalno da ia naperdashi.No zashto?Zashtoto priatelite mu ochakvat ot nego tochno takava reakcia i za da ne mu se podigravat,toi triabva da se pokaje kato MUJ!No kakvo shte stane,ako mujut si ima niakoia i jena mu razbere?Tia moje li da reagira po sushtia nachin,s nasilie?Moje li da posmee?Eto v tova triabva da ima ravnopravie i da umeem da razgovariame,zashtoto vseki dopuska greshki,no vsichko moje da se opravi s razbirane i s dobro.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 10th February 2005, 16:31
THE SAINT
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране tc tc tc

Val,iskam da vidq dali dobre sym razbral 2 neshta.Pyrvo ti taka li si postypila s myja si,sled kato si mu izneverila.
I vtoro za teb e napylno normalno jenata da si ima lubovnik,no ne e normalno da i udarq 2 shamara ako q hvana,naprotiv trqbva da pogovorim...
Az imam po dobra ideq,shte i zanesa zakuskata v legloto s 1 golqm buket ot beli rozi,shte q popitam kakyv tip myje hareva i shte i namerq lubovnik az ,za da ne se mychi gorkichkata.....
Mejdudrugoto vyobshte ne iskah da zapochvam temata za nasilieto,prosto si mislq ,che vseki gore dolu normalen chovek e protiv.Edva li ima myj ,koito da si mechtae 1 hubav den da nalaga jena si,a i tezi koito go pravqt sym siguren ,che se chuvstvat ujasno.Ne me razbirai greshno ne iskam da gi opravdavam,no si mislq che ako nabiq jena nqkoi den shte se pochuvstvam kato poslednata otrepka na sveta.I vse pak si podyrjam mnenieto za 2ta shamara
Отговори с цитат
  #18  
Стар 27th March 2005, 10:30
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
Защо мъжете изневеряват, дори и когато обичат жената с която има семейството си. И ако жената разбере - какво да си мисли или прави, ако привидно всичко в семейството е идеално?
Отговори с цитат
  #19  
Стар 27th March 2005, 16:30
:-)
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.Da izneveriava i tia,ako oshte ne go e napravila!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Feminizym
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:51.