IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #7  
Стар 31st March 2011, 20:35
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny Виж мнението
научи се да се харесваш и да живееш в хармония със себе си!
Скоро разбрах, че една бивша колежка има рак на гърдата-толкова кофти ми стана, а аз като се замисля за какви "бели проблеми" си късам нервите.
Наслаждавай се на това, което имаш!
Да, наистина е така трябва да се радваме на това което имаме и да ценим дните прекарани с близки и приятели , всеки слънчев лъч дори може да те зарадва или птичка или цвете...
Относно големината на бюста и аз съм с твоите мерки и бях с 325 сега съм с 335 но видимо бюста изглежда по-малък но пък се харесвам така, не съм държала никога от километри да си личи че съм прибягнала до мамопластика, за по-добра симетрия, а най-вече и в моя случай беше като теб, нищо не ми остана след две дечица да са ми живи и здрави и спях с фанелка и не се събличах пред мъжа си и кво ли не... Сега обаче се чуствам прекрасно с малки хубави гърди, които смятам че са идеални за моето телосложение А и нали не сме като преди все пак?!? Нося потничета вече роклички с деколте, каквото си пожелая Мисли само за това мила... за корекция време все ще дойде, така или иначе.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Неудовлетворенаотновиясибюст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:19.