IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #181  
Стар 23rd March 2011, 06:36
Аватара на jovanna93114
jovanna93114 jovanna93114 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Графството
Мнения: 458
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мarisabela Виж мнението
http://www.facebook.com/photo.php?fb...809721&theater
и тези стоянов ги е правил


е много са хубави.
__________________
Ще лумне пак пламък изгаснал,
над сянката-лъч засиял,
строшеният меч ще зарасне,
сваленият пак ще е крал.
Отговори с цитат
  #182  
Стар 23rd March 2011, 09:40
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мarisabela Виж мнението
алиен ще спреш ли да пишеш кой е сериозен и кой е тъп,умен и тн?гледай себе си.аз пък ще ти кажа,че един хирург не се определя само от това,че твоя приятелка не била доволна от него.за разлика от георгиев поне прави свестни джобове и не качва имплантите до ключиците и не мисли,че това е секси да са ти издути като топки с остър и грозно издут горен профил като ръб!и ги прави равномерни,защото измерванията са му повече от точни
офффф, май нищо не си разбрала от поста ми... някъде да си видяла да пиша ильо стоянов е некадърник, защото не е направил еди кои си цици???? това са пълни глупости и тримата са добри хирурзи, а успеха от операцията никой не може да гарантира. не съм настроена крайно негативно към никой хирург и като се рагистрирах във форума не пуснах тема кой да избера стоянов или георгиев?, а първия ми пост да е колко съм потресена от работата на първия. това беше много прозрачно и дразнещо за хора които са си доволни от георгиев и повод за други да изливат помия 18 страници. аз не рабрах като миленка е толкова потресена що изобщо се интересува от георгиев???? моята операция е в петък и ще пиша дали съм доволна... и дали са ми на ключицата, надявам се да не са...
__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
Отговори с цитат
  #183  
Стар 23rd March 2011, 17:10
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
Wink

ще стискаме палци да си доволна
Отговори с цитат
  #184  
Стар 23rd March 2011, 18:01
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

алиен,не към теб беше поста ми.името е лилия-извини ме 100 пъти
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #185  
Стар 23rd March 2011, 18:05
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от alien777 Виж мнението
това беше много прозрачно и дразнещо за хора които са си доволни от георгиев и повод за други да изливат помия 18 страници. аз не рабрах като миленка е толкова потресена що изобщо се интересува от георгиев???? моята операция е в петък и ще пиша дали съм доволна... и дали са ми на ключицата, надявам се да не са...
кво му е прозрачното ?ми нека са си доволни,някой да е казал нещо за доволните или нещо се опитваш да спреш недоволните да пишат?щото така изглежда май май..хмм?
аз не съм виждала гърди от георгиев,които да не са били качени чак там,тва си му е запазена маркаявно като ги качва там си мисли,че няма да увиснат,затова на въпроса ми ще имам ли някога увисване той каза твърдо не
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #186  
Стар 23rd March 2011, 18:08
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мarisabela Виж мнението
кво му е прозрачното ?ми нека са си доволни,някой да е казал нещо за доволните или нещо се опитваш да спреш недоволните да пишат?щото така изглежда май май..хмм?
аз не съм виждала гърди от георгиев,които да не са били качени чак там,тва си му е запазена маркаявно като ги качва там си мисли,че няма да увиснат,затова на въпроса ми ще имам ли някога увисване той каза твърдо не
тъй ли? моите не са. виждала съм и на други на които не са им .
моите поне си ги виждала. закълни се , че не си ме пропуснала случайно.
Отговори с цитат
  #187  
Стар 23rd March 2011, 18:17
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
Angry

никой не излива "помия" върху георгиев,споделят се впечатления просто,това че има момичета,които са крайно разочаровани от него-ами казват истината явно и искат да предпазят други,не лицемерничат
Отговори с цитат
  #188  
Стар 23rd March 2011, 18:20
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena79 Виж мнението
никой не излива "помия" върху георгиев,споделят се впечатления просто,това че има момичета,които са крайно разочаровани от него-ами казват истината явно и искат да предпазят други,не лицемерничат
аз ли съм сляпа или до сега момичетата по нагоре обясняваха ,че са доволни. и още нещо. мариса ,няма нужда от адвокат. достатъчно зряла е за да се въздържаш да кукуригаш след всеки неин пост.

Последно редактирано от Марулка : 23rd March 2011 на 18:24
Отговори с цитат
  #189  
Стар 23rd March 2011, 18:25
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от марулка Виж мнението
тъй ли? моите не са. виждала съм и на други на които не са им .
моите поне си ги виждала. закълни се , че не си ме пропуснала случайно.
кога съм те виждала на живо?дори да не са ти нагоре ти и гуен сте съвсем различни случаи с по няколко корекции на гърдите при него,нали?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 23rd March 2011 на 18:29
Отговори с цитат
  #190  
Стар 23rd March 2011, 18:26
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от марулка Виж мнението
аз ли съм сляпа или до сега момичетата по нагоре обясняваха ,че са доволни. и още нещо. мариса ,няма нужда от адвокат. достатъчно зряла е за да се въздържаш да кукуригаш след всеки неин пост.
никой няма нужда от адвокат,няма провинили се! пиша си,защото искам.и ти ли искаш да спра да пиша?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 23rd March 2011 на 18:28
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КОГОДАИЗБЕРАЗАСВОЙХИРУРГГЕОРГИЕВСТОЯНОВЕНЧЕВ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:33.