IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1871  
Стар 4th March 2016, 13:37
kokumiavka kokumiavka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 23
По подразбиране

Спор няма че няма нищо общо с преди но тази несиметрия ме подлудявя много ме дразни. FB_IMG_1457091091428.jpg

FB_IMG_1457091076551.jpg

Последно редактирано от kokumiavka : 5th March 2016 на 07:35
Отговори с цитат
  #1872  
Стар 8th March 2016, 13:50
Аватара на maria-sun
maria-sun maria-sun не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kokumiavka Виж мнението
Спор няма че няма нищо общо с преди но тази несиметрия ме подлудявя много ме дразни. Прикачен файл 1368

Прикачен файл 1369
Здравей,
разгледах снимките ти и мога да кажа, че има голяма промяна.
Не съм специалист, но се вижда , че е работено по много направления. Разликата преди и след е значителна. Изненадва ме как си се събудила без лонгета...
Преди да направя моята ринопластика изчетох много форуми- български и чуждестранни. Общо взето когато се прави рино в толкова аспекти, няма как да стане супер с една операция. Сама виждаш и от снимките преди и след на различни лекари, че често за нещо малко, не се постига съвършенна симетрия от първия път.
Моето мнение да изчакаш необходимия период след риното и да си направиш консултации с други лекари- двама по възможност.
Отговори с цитат
  #1873  
Стар 8th March 2016, 20:30
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Това е голяма заблуда и не знам от къде идва, че не можело да се направи както трябва носа с една операция, дори и да има повече работа по него. За ревизиите, ако не е нещо дребно, примерно не добре премахната гърбица, калциране, а проблема е по голям и с една дума носа е окепазен. При това положение ревизията е добре да се направи при друг добър хирург по ревизии, а такъв в България няма, особено когато става въпрос за по сложни за ревизиране носове.

Това е много важно, защото със всяка една ревизия шанса да са оправи носа намалява, за това още за първата ревизия е важно да се избере правилният хирург. Вярно става въпрос и за не малко пари, но понякога това е единственият шанс. Аз и за първична операция и най-вече за по сложни носове препоръчвам да се търси доказан специалист от чужбина. Тъй като шанса за несполучлива корекция е по голям, а ревизиите в чужбина са много скъпи и при ревизия няма гаранция за успех.
Отговори с цитат
  #1874  
Стар 9th March 2016, 00:42
kokumiavka kokumiavka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 23
По подразбиране

Ами да нямах, защото нагоре не е пипано нищо. Присаден е хрущял в ноздрите и са ми оправени мръдналите крачета в основата. Това според мен не е ревизия. Писах на доктора, че невиждам почти никаква разлика изпратих и снимки. Каза, че не му харесва резултата и да отида след месес да му позволя да оправи нещата. Оправда се , че по време на операцията сметнал , че не е нужно да се пипа нагоре , бил постигнал резултат, който сметнал за достатъчен. Според мен просто си ме претупа, защото дойде за моята операция и след това си тръгна. Представи ми асистентка ли му е незнам, каза че заминава и тя ще ме поеме. Тя ми свали конците и преди да започне ми каза " нали знаете , че след ревизия носа е същия" а и при мен е работено само по ноздрите . При което ми стана ясно че съм претупана. Не пожелах дори да се погледна в огледалото просто станах и си тръгнах супер разочарована.
Сега се колебая дали да се доверя и да се надявам този път да си свърши работата или да си откажа. За чужбина нямам възможност , а и мисля че не съм чак за там или поне така ми се изка. Гледах кометнари от началото и забелязах , че има девойки при които не се е справил от първия път , но след втората операция са доволни.

Последно редактирано от kokumiavka : 9th March 2016 на 00:56
Отговори с цитат
  #1875  
Стар 9th March 2016, 01:37
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Не мисля, че за такива операции може да се говори за претупване, по скоро това да са възможностите на дадения хирург. Ринопластиката са и едни от най-сложните корекции с най-много неудовлетворени пациенти от всички видове естетични корекции.

Ревизиите хич не са лесни операции, за тях се иска най-много умения и най-много опит.
Не знам дали с още една операция той ще може да го оправи, за жалост ти нямаш възможност за ревизия в чужбина и май нямаш и избор. Ако е сигурно поне, че няма да стане по зле, може да рискуваш, но никога няма гаранции.
Отговори с цитат
  #1876  
Стар 9th March 2016, 11:06
kokumiavka kokumiavka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 23
По подразбиране

Напротив претупване си е и за мен това не е ревизия. Неможе да кажеш на пациента ще направим това и онова , а изведнъж счел за достатъчно да ми сложи молко хрущял във върха на ноздрите и мръдналите крачета. Преди две години когато се оперирах първия път ,имаше едно момиче с подобен проблем с такива мръднали крачета даже на нея беще по грозно . Нейната операция е била при друг не при него. Та нейния проблем Асенов и го оправи с местна опойка и я пусна да си ходи
Незнам не съм лекар но ми се струва , че не е толква сложно, но е истина че не се знае дали му е по възможностите. За това смятам да отида на сонсултация да ми каже сериозно каво може да стане и какво не и от там нататък да реша да рискувам или просто да се откажа.
Отговори с цитат
  #1877  
Стар 12th March 2016, 20:52
rusalka9 rusalka9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 51
По подразбиране

Аз трети път не бих се доверила на същия хирург.Абсурдно е да смяташ, че третия път ще те оправи щом и втория не е могъл.
Отговори с цитат
  #1878  
Стар 14th April 2016, 12:53
Alena5 Alena5 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 41
По подразбиране

ения

Последно редактирано от Alena5 : 22nd July 2016 на 12:29
Отговори с цитат
  #1879  
Стар 14th April 2016, 12:56
Alena5 Alena5 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 41
По подразбиране

Аз ком

Последно редактирано от Alena5 : 22nd July 2016 на 12:29
Отговори с цитат
  #1880  
Стар 21st April 2016, 19:38
torqux1 torqux1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от foggy Виж мнението
DanKem, аз за Йорданов съм с противоречиво мнение. Когато отидох при него след операцията при Дамбазов аз не можех да дишам,през повечето време дишах с отворена уста. Отделно носът ми беше брутален. Той ми оправи формата, дишането ми стана малко по-добре, но дишах на 50 процента. Пак отидох при него, той се съграси да ме оперира пак-за своя сметка, платих си само престоя в болницата, ефекта пак не е нормално дишане. Въпреки това аз нямам лошо мнение за него, защото проблемите ми с дишането не са по негова вина. Колкото до естетитиката - той се справи - благодарение на него имам малък прав, симетричен нос. Ако искаш ще ти пусна снимки на лични.
При мен проблема е функционален. Замислях се за д-р Асенов, но като чета за толкова неуспехни операции се отказвам. Тия дни ще хода при д-р Златанов във ВМа, ако искаш изчакай, ще ти пиша как е минало.
moje li da mi pratish snimki na nosleto na john_morrison_ss@abv.bg
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:29.