IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 1st April 2011, 01:04
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
По подразбиране

A ще ти трябват поне още 4000EUR,казвам поне,за да ти сложат пак качествен
Отговори с цитат
  #22  
Стар 1st April 2011, 01:10
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

............не пожелавам на никого да има това чувство,което имам аз в момента,толкова ГОДИНИ в очакване на тази промяна и накрая.............нямам думи
Отговори с цитат
  #23  
Стар 1st April 2011, 01:43
Аватара на julijuli
julijuli julijuli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: СОФИЯ
Мнения: 145
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena79 Виж мнението
Добре,че не отидох при баба Пепи,да ми ги направи като малки топчета....аз съм си се договорила със Стоянов за 390сс и ми е "обещано"да скоча от 80В на чашка Д ,пък да видим
Милена,като не можеш да й помогнеш със съвет,поне не пречи
__________________
325cc подмускулно Мc Ghan MX410 анатомични д-р Стоянов
Отговори с цитат
  #24  
Стар 1st April 2011, 02:17
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз пък на скоро изгорях с 3000 паунда, защото се доверих на грешния човек да сбъдне мечтата ми от 8 годишна... И аз искам гърди, но заради едно недообмислено решение - ни сбъдната мечта, нито гърди ще имам скоро... Обаче вече знам, по трудния начин, какви грешки да НЕ допускам.
Ако задълбаем малко по-филисофски(на мен философското мислене много ми помага при финансови проблеми), целта на житейското ни пътуване НЕ е да взимаме винаги правилните решения, а да грешим! да падаме! и да се учим как да се изправяме отново. Може някой да каже, че става въпрос за тривиален силиконов бюст, но аз мисля, че това се е случило на девойката за да я научи на някакъв много важен житейски урок - примерно: да спре да се отъждествява с чифт гърди и да почне да се харесва заради която е! И чак когато това се случи, ще се случат и перфектните гърди! (Ще ме извинявате, че чета доста философска литература тези дни, провокирана от финансовото ми състояние)..
http://www.imdb.com/title/tt0472160/ - Много тематично филмче.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 1st April 2011, 06:24
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Nells,много точно си го написала
Мишел нещата ще се наредят,стига да искаш!Успех
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #26  
Стар 1st April 2011, 06:54
Аватара на дафни
дафни дафни не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 126
Angry

Това май е за темата с депресиите..

Аз от вчера сьм с 290 сс и смятам, че са Ми идеални - не се набиват на очи, а ако искам ще ги подчертая с подпльнки. Имам много грацилна фигура и големи просто няма да Ми отиват.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 1st April 2011, 08:53
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дафи Виж мнението
Имам много грацилна фигура и големи просто няма да Ми отиват.
По мои наблюдения , тук по-голяма част от мацките влизат в категория - Грацилна

Нали не смяташ , че тия дето сме с повече от 300сс сме плондери ?

Хубаво е , че се харесваш , дано и занапред да е така
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #28  
Стар 1st April 2011, 08:59
Аватара на fiona55
fiona55 fiona55 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 202
Thumbs up

Цитирай:
Първоначално написано от mishel1607 Виж мнението
Здравейте на всички!Радвам се,че ви има и че можем да споделяме всичко,което ни безспокои,свързано с мамопластиката.Незнам как да започна....от 18годишна разбрах,че няма да имам гърди,НИКАКВИ,не малки,а никакви....просто две зърна....и така години наред...много години все с мисълта за операцията живеех,нямах никакво самочувствие,притеснявах се когато купувам сутиен,защото просто и най-малкият размер не ми ставаше,силно ограничена бях в избора си на дрехи....И така все бях потисната,със смачкано самочувствие,осъзнала,че няма как да изглеждам женствена.....Е,дойде и моят ден и моята операция,нямах никакво търпение най-накрая целият този кошмар да свърши.Вече 3 месеца минаха,нямам никакви проблеми,всичко е точно симетрично,нямам болки,няма данни за усложнения.......НО аз не се харесвам,вярно че преди нямах нищичко,обаче и сега ми се виждат малки,срам ме е да ви кажа колко ми е сега гръдната обиколка след имплантите......вярно е,че преди беше 73см....Незнам,дано някоя от вас ме разбере и ми даде някакъв съвет.....едва ли обаче...всички сте с прекрасни резултати след операцията-като гледам снимки и аватари......Имам чувството,че аз съм с най-малките гърди от всички тунинговани....тежа 48кг,висока съм 162см,подгръдна-69см,талия 60см,ханш- 86см.Отново нямам самочувствието,за което толкова години мечтаех-не си личи,че съм си направила мамопластика,можеби защото преди не се разделях с подплънките......

Хей, успокой се, мила!
Първо те поздравявам за геройството, понеже някой (мен например), много ги е шубе за подобно нещо. А ти си имала смелостта да се подложиш на това.
Сигурна съм, че не е чак толкова зле, а и доктора се е съобразил с тялото и пропорциите ти, когато е слагал имплантите.
Може би все още има нещо вътре в теб, неизчистено от предишните ти съмнения, което те кара да не можеш да се приемеш никак. Просто опитай да го изчистиш от главицата си и приеми, че си такава каквато си, а сега дори още по - хубава след като си поправила, това което толкова години си искала да промениш.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 1st April 2011, 10:14
Аватара на дафни
дафни дафни не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 126
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani Виж мнението
По мои наблюдения , тук по-голяма част от мацките влизат в категория - Грацилна

Нали не смяташ , че тия дето сме с повече от 300сс сме плондери ?

Хубаво е , че се харесваш , дано и занапред да е така
Съжалявам, не съм искала да прозвучи така.
Нямах предвид, че някой не е слаб или нежен.
Бивша балерина съм и просто структурата ми е с фини кости, малък таз и тн.
наистина не си се представям с големи гърди.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 1st April 2011, 12:00
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дафи Виж мнението
Съжалявам, не съм искала да прозвучи така.
Нямах предвид, че някой не е слаб или нежен.
Бивша балерина съм и просто структурата ми е с фини кости, малък таз и тн.
наистина не си се представям с големи гърди.
Супер,сигурно имаш страхотна фигурапожелавам ти да изглеждаш впечатляващо с новия бюст

Последно редактирано от mishelle1607 : 1st April 2011 на 14:15
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Неудовлетворенаотновиясибюст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:32.