IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #491  
Стар 3rd October 2012, 15:34
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от _strawberry Виж мнението
При вас за колко време се махна подутината между очите? Много ме депресира... Приличам на аватар. Днес ми е седмия ден след операцията и носа ми като цяло изглежда добре с изключение на това подуто нещо горе.(иначе връхчето ми изглежда хубаво, а именно, предимно то беше нещото, което исках да коригирам)

Дали мога да направя нещо за да изчезне подутината по-скоро ?
Също така и за тъмните кръгове около очите да попитам, как да се отърва от това зомби излъчване ?
Мисля, че след още една седмица подутината ще намалее значително. Много скоро е била операцията ти, не очаквай чудеса за една седмица. Тъмните кръгове се влачат с месеци. Може да пробваш с коректор, но при мен нямаше добър резултат. Времето е най-доброто средство. Имай търпение.
Отговори с цитат
  #492  
Стар 4th October 2012, 10:21
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хана Виж мнението
Мисля, че след още една седмица подутината ще намалее значително. Много скоро е била операцията ти, не очаквай чудеса за една седмица. Тъмните кръгове се влачат с месеци. Може да пробваш с коректор, но при мен нямаше добър резултат. Времето е най-доброто средство. Имай търпение.
Подкреям!
Аз съм на почти 7 месеца...и тъмните кръгове все още си стоят (не помогнаха ни картофи,ни пакетчета чай, ни краставици,ни кремове.....) !!!
Отговори с цитат
  #493  
Стар 4th October 2012, 10:38
Аватара на _strawberry
_strawberry _strawberry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 57
По подразбиране

Благодаря ви момичета, наистина всеки ден изглежда по-спаднало и днес кръговете са значително по-бледи от вчера. Поръчах си разни био-продукти от един сайт и се надявам скоро да съм във форма(ако някой се интересува ще кажа кои са и дали дават ефект) Иначе носа ми е готин и вече отпушен така, че няма да се оплаквам повече
Отговори с цитат
  #494  
Стар 4th October 2012, 11:52
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Може ли да го видим?
Отговори с цитат
  #495  
Стар 4th October 2012, 21:50
Аватара на _strawberry
_strawberry _strawberry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 57
По подразбиране

може разбира се (Вече се чудих, кога ще попитате )
шегувам се... но не знам как става в интерес на истината
Отговори с цитат
  #496  
Стар 5th October 2012, 06:46
Аватара на _strawberry
_strawberry _strawberry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 57
По подразбиране

качих няколко снимки в темата предназначена за това
Отговори с цитат
  #497  
Стар 5th October 2012, 07:26
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от _strawberry Виж мнението
качих няколко снимки в темата предназначена за това
Видях снимките, нослето е страхотно, каквото и друго да добавя е излишно!!!
За 8-ми ден след операцията си е чудо, че изглеждаш по този начин, а не както изглеждах аз, като след боксов мач с Майк Тайсън Ще очакваме снимки от преди риното.
Отговори с цитат
  #498  
Стар 5th October 2012, 07:48
Аватара на _strawberry
_strawberry _strawberry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 57
По подразбиране

Благодаря ти много klarisina, аз преди операцията си изглеждах, като след боксов мач...(обещавам скоро да кача снимки)беше ми непоносим комплекс, наистина възстановителния процес е много бърз(поне за сега), предполагам заради техниката с която работи доктора.Бях с лонгета 6 дни само и нямах тампони в носа... На всеки пожелавам да изпита тази радост...
Отговори с цитат
  #499  
Стар 5th October 2012, 09:36
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

_strawberry при този лекар, който ти прави операцията какви са цените и по какъв начин става записването и ти от къде научи за него? Също чака ли се толкова много като при Джамбазов, колко време след консултацията е самата операция?
Отговори с цитат
  #500  
Стар 5th October 2012, 10:56
Аватара на _strawberry
_strawberry _strawberry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 57
По подразбиране

Dii намерих го случайно в интернет, писах им на имейла (който беше посочен в сайта) там задавах всичките си въпроси и насрочихме деня за операцията...Не знам колко се чака при Джамбазов, при мен стана много бързо - около седмица. Иначе поне две семд. преди това ги разпитвах за всичко и следях работата му. Цените са високи в сравнение с тукашните започват от 5 500 евро. Първоначално бях решена да се оперирам при Д-р Палаоро в Италия, но съдба...от там спряха да ми отговарят на съобщенията и се наложи да си търся друг спец на връхчета. Смятам, че така е трябвало да стане... на този е етап съм изключително доволна от произведението му... и така ако имате въпроси питайте, с удоволстие ще отговарям
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:18.