IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 9th November 2009, 18:06
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Всъщност най-важен е резултатът Надявам се да пуснеш снимки.
Отговори с цитат
  #122  
Стар 9th November 2009, 20:18
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Ох честно казано това с 6 часовата упойка много ме плаши и ме разколебава, тъкмо имах хубаво мнение за доктора, но толкова много време за такава операция не звучи сериозно особено ако всяка операция я прави така.
Отговори с цитат
  #123  
Стар 9th November 2009, 20:40
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

какво значение има колко часа продължава операцията? Моята като продължи 1 час носа ми е като на баба Яга...Важен е резултата

Celtic_dream1, ти какво реши - при Йорданов ли ще се оперираш или при Джамбазов?
Отговори с цитат
  #124  
Стар 9th November 2009, 21:41
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от foggy
какво значение има колко часа продължава операцията? Моята като продължи 1 час носа ми е като на баба Яга...Важен е резултата

Celtic_dream1, ти какво реши - при Йорданов ли ще се оперираш или при Джамбазов?
Нищо още не съм решила, рано ми е. Но има огромно значение колко време трае операцията! Ти си полу жива - полу мъртва в това време! Ами ако ти стане нещо на основните органи и системи??
Отговори с цитат
  #125  
Стар 9th November 2009, 23:18
Reginaaa Reginaaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 16
По подразбиране

и аз като бях на консултация при Йорданов ми каза че е бил на специализация в америка : ) но това далеч не ме успокоява като чета,че прави по 6 часови операции.mi4ETO ти по отворения или затворения метод беше
Отговори с цитат
  #126  
Стар 10th November 2009, 00:17
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mi4ETO
може би възстановяването е по -трудно
Ааами, след 6 часа дълбок и хубав сън посред бял ден се събудих много бодра и повече от енергична.
__________________
Искам си функцията Edit!!!
Отговори с цитат
  #127  
Стар 10th November 2009, 00:32
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celtic_dream1
Нищо още не съм решила, рано ми е. Но има огромно значение колко време трае операцията! Ти си полу жива - полу мъртва в това време! Ами ако ти стане нещо на основните органи и системи??
Абсолютно е така. И това ми е основният и неопровержим аргумент срещу пластичната хирургия. Операциите са опасни за здравето и живота! Човек може да си пукне като стой та гледай и след 1, а не след 6 часа.
Ама като си пееш Пенке ле, кой ли те слуша.
После пак ходете да ми разправяте "когато, човек има комплекси на помощ идва пластичната хирургия" - ще ревна от смях
Или пък "щом пластичната хирургия предлага възможности, всяка една жена трябва да се възползва от тях, за да осъществи стремежа си към съвършенство". Снобарско и тъпо!!!
Искрено се надявам ерата на чалга културата и кухите лейки да си замине максимално бързо в България.
Като за край, ще те помоля да не ме пращаш на някакви адреси, за да протестирам срещу „апогея” в развитието на съвременната цивилизация - РАЗКРАСЯВАЩА ЗОРЛЕМ ХИРУРГИЯ

PS От доста време вече съжалявам, че се оперирах. А проклетият филър не мога да го шитна. Няма интерес съм него.
__________________
Искам си функцията Edit!!!
Отговори с цитат
  #128  
Стар 10th November 2009, 00:39
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Цитирай:
Първоначално написано от mi4ETO
а Йорданов ги прави по дълги сега операциите,понеже американците ги правили също по- дълго
Това звучи нелепо Съжалявам, обаче продължителността на операцията зависи най-вече от опита на хирурга. Нормалната продължителност на ринопластиката е между 1 и 2 часа.
Можех да те питам на лични, но не се крия от никого, затова ще те питам тук.
Какво е съотношението опитност на хирурга и брой часове на операциите, които прави?
Значи ли това, че младите медици оперират по 36 часа, а възрастните (по на 60-70 години) професори оперират по десетина минути.
Зная, че хората тук са адски обивдичи. Не се заяждам, честно.
Просто ми обясни от къде придоби информация за нормалната продължителност на ринопластиката?
__________________
Искам си функцията Edit!!!
Отговори с цитат
  #129  
Стар 10th November 2009, 08:15
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teodora39
Цитирай:
Първоначално написано от Celtic_dream1
Нищо още не съм решила, рано ми е. Но има огромно значение колко време трае операцията! Ти си полу жива - полу мъртва в това време! Ами ако ти стане нещо на основните органи и системи??
Абсолютно е така. И това ми е основният и неопровержим аргумент срещу пластичната хирургия. Операциите са опасни за здравето и живота! Човек може да си пукне като стой та гледай и след 1, а не след 6 часа.
Ама като си пееш Пенке ле, кой ли те слуша.
После пак ходете да ми разправяте "когато, човек има комплекси на помощ идва пластичната хирургия" - ще ревна от смях
Или пък "щом пластичната хирургия предлага възможности, всяка една жена трябва да се възползва от тях, за да осъществи стремежа си към съвършенство". Снобарско и тъпо!!!
Искрено се надявам ерата на чалга културата и кухите лейки да си замине максимално бързо в България.
Като за край, ще те помоля да не ме пращаш на някакви адреси, за да протестирам срещу „апогея” в развитието на съвременната цивилизация - РАЗКРАСЯВАЩА ЗОРЛЕМ ХИРУРГИЯ

PS От доста време вече съжалявам, че се оперирах. А проклетият филър не мога да го шитна. Няма интерес съм него.
За твоя голяма радост ще кажа, че и аз вече съжалявам за стореното. Но сега имам и дефекти за оправяне и колкото и да не ми се иска, ще трябва пак да го направя. Обаче ти колкото и да говориш така все пак си легнала под ножа, а най-чудното е, че си избрала доктор, който да те оперира за най-дълго време. Защо хем на нас ни обясняваш колко вредно за здравето е пълната упойка, хем после оправдаваш доктора и разправяш, че си се била събудила бодра като след дълбок сън?? Дрън дрън, всеки различно понася упойката, аз повръщах цял ден след 2-часова операция (2 часа за уши и нос!) и ми обясниха, че понеже много дълго съм била под упойка, организмът ми е много натровен и затова повръщам.

Ще си позволя да отговоря и на въпроса ти към Сиби. Вероятно не става дума за такава банална пропорционалност както ти го изкара, а става дума за минути - примерно ако един опитен доктор оперира за 1 час, неопитния - за 1,15 или 1,30, но 6 часа животоспасяващите операции траят толкова време просто няма място за сравнение
Отговори с цитат
  #130  
Стар 10th November 2009, 08:18
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

http://www.microrhinoplasty.com/

Виж FAQ долу.

А не искам да си помислям за вторична операция колко време ще съм упоена!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:16.