IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5501  
Стар 21st May 2012, 08:23
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от semele Виж мнението
Момичета,и моята операция мина,предната вечер спах при приятелки,гледахме ,гледахме снимки,и аз хем чета от толкова време и знам ,че снимките не са ориентир и хем знам ,че на всички им изглеждат малки и какво ми дойде на акъла ,че 295 ми харесват повече,сутринта казах на Стоянов ,той беше абсолщтно съгласен,каза,че 330 много ще ми стърчат настрани,и т.н. т.н...

И сега съм си с 295,естествено много ме е яд,ама каквото такова,след детето повече

Иначе днес баща ми ще ми маха първата превръзка и ако не ми се реве като ги видя може да ги снимам ако изобщо ви вълнуват такива мъници....
Semele, честито!
Важното е, че всичко е минало добре, пък че са 295, не го преживявай толкова, наистина. Аз с моите 280, какво да кажа тогава ... Най-важното е ти да се харесваш, така че не се настройвай предварително. И: чакаме снимки.
  #5502  
Стар 21st May 2012, 09:34
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Semele честито и от мен Размера на имплантите, според мен не е определящ за цялостния вид. Има много хубави гърди с малък размер и обратното. Радвай им се и не се вманиачавай в размера, формата е по важна
  #5503  
Стар 21st May 2012, 13:31
cherita cherita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 28
По подразбиране

Semele, честито и от мен! За размера не се ядосвай, тъкмо ще седят по-естествено. А и щом Стоянов е преценил, че 295 ще са ти добре значи е така, на мен например ми отказа да ми сложи 295.
  #5504  
Стар 21st May 2012, 14:29
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

на теб защо Черита!?!
  #5505  
Стар 21st May 2012, 14:41
cherita cherita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 28
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
на теб защо Черита!?!
Защото горната част на гърдите ми беше много изпразнена, нямах нищо, имах обем само в долната част и според ИС по-малкият имплант нямаше да успее да ги изпълни. Сложихме 335, даже в началото ми предлагаше 335 или 375, аз избрах по-малкия вариант и сега съжалявам, ама карай.
  #5506  
Стар 21st May 2012, 14:49
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Честито Семеле. Ти търсеше естествена визия. Мисля, че като се понаместят ще са ти супер. Пък и щом не си раждала е по-добре.

Последно редактирано от blanco y negro : 21st May 2012 на 14:51
  #5507  
Стар 21st May 2012, 19:50
Аватара на Ilianka93
Ilianka93 Ilianka93 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Раждала съм,имам един дивак в къщи,днес цял ден сме заедно и едвам си опазвам гърдичките,тръгна да ляга върху мен да ме гушка,аз го отклоних ама той реши ,че си играем и с цяла сила се стовари отгоре ...

И още няколко такива случки през деня,направо не знам...
  #5508  
Стар 22nd May 2012, 07:36
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от semele Виж мнението
Раждала съм,имам един дивак в къщи,днес цял ден сме заедно и едвам си опазвам гърдичките,тръгна да ляга върху мен да ме гушка,аз го отклоних ама той реши ,че си играем и с цяла сила се стовари отгоре ...

И още няколко такива случки през деня,направо не знам...
Колко е голям дивака? Щото ако е малък е трудно да се опазиш, но все пак опитай. Общо взето не трябва и да го вдигаш, дано има някой да ти помага. Ама ти хич не се оплакваш от болки, схванатост и тем подобни - браво, аз първия път бях доста зле 2-3 дни.
  #5509  
Стар 22nd May 2012, 07:37
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Момичета, как сте след землетреслението? Аз между другото усетих само 1 трус ... ама то нали съм в Пл-в, де.
  #5510  
Стар 22nd May 2012, 08:08
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Хора, на мен ми махнаха конците и си видях гърдите и са доста смешни. ИС каза, че ще заемат окончателна форма до 5 месец, но аз се чудя да вярвам ли...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:03.