IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2321  
Стар 17th January 2013, 20:34
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susana.Susana Виж мнението
Охооо
За огромни размери си говорите тук
Аз от вчера съм с кръгли 380 Ерион и ми се виждат безкрайно огромни :P

Може ли да помоля някой да съдейства с правилно поставяне на ластичната лента,че мисля че я разместих , а не знам как беше-все си боли.
Не мога да нямеря в нета нещо...
Честито
Лентата аз си слагах така, че долната й част да покрива горната част на импланта.
Отговори с цитат
  #2322  
Стар 18th January 2013, 00:11
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susana.Susana Виж мнението
Охооо
За огромни размери си говорите тук
Аз от вчера съм с кръгли 380 Ерион и ми се виждат безкрайно огромни :P

Може ли да помоля някой да съдейства с правилно поставяне на ластичната лента,че мисля че я разместих , а не знам как беше-все си боли.
Не мога да нямеря в нета нещо...

И на мен непосредствено след операцията ми се виждаха ооогрооомни
А сега...ако можех да зная щях да сложа максимум варианта
Със здраве да си носиш придобивките и бързо възстановяване ти пожелавам!!!
За лентата не мога да ти помогна,не съм носила.
Отговори с цитат
  #2323  
Стар 18th January 2013, 00:43
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susana.Susana Виж мнението
Охооо
За огромни размери си говорите тук
Аз от вчера съм с кръгли 380 Ерион и ми се виждат безкрайно огромни :P

Може ли да помоля някой да съдейства с правилно поставяне на ластичната лента,че мисля че я разместих , а не знам как беше-все си боли.
Не мога да нямеря в нета нещо...
Честито и от мен!
Прекрасен резултат ти желая!

Странно, само на мен ли ми се сториха моите много малки от смото начало? Даже сега ми се струват по-големи от непосредствено след оп..

Аз носих лента 10 дни. Слага се над гърдите, три пръста под ключицата.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2324  
Стар 18th January 2013, 09:33
Susana.Susana Susana.Susana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Благодаря ви много момичета!
Сложих я 3 пръста под ключицата, а на гърба къде трябва да е?
Имам чуството че лентата ми ги натиска надолу и към подмишницата : -?
Много се притеснявам да не ми тръгнат настрани,затова се чудя не трябва ли на гърба лентата да е по надолу някак си...знам ли...
А само как ми се схваща гърба докато спяяя...не е истина.Будя мъжът ми да ме изправи и почвам да се разхождам из къщи. Кога ще спрат тия болки че да се наспя като хората...
Пия и АБ Зинат. Всички ли сте пили АБ след операцията.
Много са ми отекли гърдите...опънати са ми както когато ми дойде кърмата-на МАХ и ме болят ребрата под гърдите, като ги пипна-все едно са ми насинени?! Знам че съм голямо мрънкало, но като всяка жена се притеснявам за всичко което ми се случва. Наистина днес започвам едва 3-тия ден след операцията,но ... всичко ми минава през мислите.
Казаха ми чак на 5-ти февруари да отида пак на консултация при хирурга...не е ли много-това е след 3 седмици.?

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
След операцията, когато вече ми казаха че може да свалям сутиена за малко, започнах да мажа гърдите с бадемово масло, защото кожата ме сърбеше от опъването.
А това на кой ден след операцията беше?

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Оф, мило, не съм носила, но сигурно все си боли от нея в началото, поне така си мисля..
Защо не си носила лента...доколкото четох всички я носят около месец?
При капковидните импланти не се ли носи лента?

Относно сутиена на Триумф съм взела 75Б, но ще го пръзна и мисля да си купя още един с чашка С, поне той да ми е по-хлабав,че този 75Б го закопчавам на последното копче и имам чуството че ще се сплескат....приемам съвети...дали да не взема дори сутиен с по-голяма обиколка,примерно 80С?

Лек ден на всички...аз ще съм постоянно на линия.

Последно редактирано от Susana.Susana : 18th January 2013 на 09:36
Отговори с цитат
  #2325  
Стар 18th January 2013, 10:12
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Все едно наблюдавам себе си докато чета Сузана . Суз след месец най-големите неудобства ще преминат, след това до към шестия месец пак ще имаш тук таме и от време на време някои неудобства, но всичко ще се оправи. Аз започнах да се мажа като навърших месец и половина от операцията, тогава ми беше първата консултация пи док. и ми казаха, че мога да свалям сутиена от вреве на време за малко.
Ти при кой доктор се оперира. Сутиен с чашка Б след операцията е твърде малкък, доктора не ти ли каза кой размер да си вземеш. Ако след операцията крайния резултат, който ще получиш след отоците е чашка С (примерно) сутиена трябва да е чашка Д в момента. Взима се един номер по-голям сутиен от крайния резултат. Ако подгръдната ти е 75, не трябва да взимаш по-голяма обиколка.
Отговори с цитат
  #2326  
Стар 18th January 2013, 10:51
Silikonka1980 Silikonka1980 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 42
По подразбиране

Момичета, има ли значение каква пижама ще взема за операцията?
Отговори с цитат
  #2327  
Стар 18th January 2013, 10:55
Silikonka1980 Silikonka1980 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 42
По подразбиране

Момичета, оперирани от Стоянов, всички ли носят лента след операцията?
Отговори с цитат
  #2328  
Стар 18th January 2013, 11:00
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Пижамата трябва да е с къси широки ръкави и с копчета отпред. Аз си бях взела един анцуг, който се оказа неподходящ, заради дългите тесни ръкави. Но в клиниката беше толкова топло, че въобще не ми потрябва връхна дреха. Обличаш си долнището, с него те оперират и след това се събудих по сутиена. И ми беше екстра. На мен ми сложиха лента след като ми махнаха дренажите и ми казаха, вечерта да я махна. Това с лентата при всеки е различно. Задължително си понеси чехли.
Отговори с цитат
  #2329  
Стар 18th January 2013, 11:41
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Susana,най-некомфортно ще се чувстваш първите няколко дни до седмица.А със спането ще те боли гърба,докато спиш на него,като се престрашиш да се завъртиш настрани нещата ще се променят.Мен лично спането ме мъчеше цял месец,докато сега се въртя с пълна сила,чак ме е страх да не се събудя по корем,че това ми беше любимата поза за сън... преди операцията
А за сутиена на Триумф,изчакай да поспаднат отоците и може да си го ползваш,сега слагай по-големия.
Моите Триумф-и са 75С,но си взех и на Lonsdale-там 32D ми е по-малък на чашка от Триумфа,но то си зависи от модела.Да не говорим,че първо си взех един 34С и там вече съм под въпрос-само идеята е,че съм със сутиен
Отговори с цитат
  #2330  
Стар 18th January 2013, 11:53
Susana.Susana Susana.Susana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Изпращам мъжлето за по-голям размер тогава.Този ми е много тесен.
Д-р Динев ми каза 75Б да си взема на Триумф, но май съм за чашка C с тези кубици. Кога мога да започвам да спя на една страна?
Silikonka1980 успех на операцията!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:39.