IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 16th May 2008, 09:47
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране Млади за по-дълго

Култът към вечната младост – една от най-често обсъжданите теми сред женската, а напоследък и сред мъжката аудитория. На пазара се предлгат хиляди продукти за постигане на тази мечта, всеки ефикасен в различна степен. Нашето предложение към Вас е anti-ageing стратегия за Вашата кожа - серията Flavo-C с вит. С и Гинко Билоба. Бихме искали да акцентираме на Flavo-C серум http://jdmedicals.com/display.php?sh...m=5&show_sub=6 и Flavo-C Forte серум http://jdmedicals.com/display.php?sh...=5&show_sub=94
А как може да се почувствате млади мигновено за няколко часа или как да Ви забележат на всяко едно парти – разбира се с ампулите Flavo-Flash.
http://jdmedicals.com/display.php?sh...=5&show_sub=41
Като поддържаща терапия Ви препоръчваме и хидратиращия крем Flavo-C.
http://jdmedicals.com/display.php?sh...=5&show_sub=43
Използвали ли сте някои от продуктите на серията Flavo-C? Ако да - какво е мнението Ви за тях? Mоже да дадете коментар за продуктите директно на www.jdmedicals.com.
Какви продукти използвате, за да поддържате младeжки и свеж вид?
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th May 2008, 16:15
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Flavo-C може ли да се използва летния период - необходима ли е по-силна фотозащита заради витамин С ?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 19th May 2008, 09:39
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дива
Flavo-C може ли да се използва летния период - необходима ли е по-силна фотозащита заради витамин С ?
Здравейте,
Flavo-C може да бъде използван без проблем и през лятото. Не е необходима по-силна фотозащита, но такава със сигурност трябва да има.
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th July 2008, 11:25
karamela karamela не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 283
По подразбиране

искам да си купя вашият продукт Flavo-C...но съм 4увала,4е противобраъ4коват козметика води до пристрастяване...и всеки следващ крем трябва да е по силен от предният...аз съм на 33 години и все още не съм използвала такива кремове...имам мазна кожа и използвам кремове за акне и хидратиращи...ако използвам крема ви и след време го спра зна4и ли това,4е състоианието на кожата ми ще се влоши и тя ще се отпусне ...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th July 2008, 13:11
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от karamela
искам да си купя вашият продукт Flavo-C...но съм 4увала,4е противобраъ4коват козметика води до пристрастяване...и всеки следващ крем трябва да е по силен от предният...аз съм на 33 години и все още не съм използвала такива кремове...имам мазна кожа и използвам кремове за акне и хидратиращи...ако използвам крема ви и след време го спра зна4и ли това,4е състоианието на кожата ми ще се влоши и тя ще се отпусне ...
Здравейте!
Съставките на Флаво С са витамин С и екстракт от Гинко билоба. Нито една от тях не води до споменатото от Вас "пристрастяване" на кожата. Що се отнася до отпускането или не на кожата Ви, то това е комплексен фактор и е трудно да се отговори категорично и еднозначно на него. Във всички случаи обече положителният ефект от използването на Флаво С - серията ще бъде ясно забележим! Съветваме Ви да се убедите лично и Ви желаем успех!
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #6  
Стар 8th August 2008, 11:56
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

карамела, аз съм на 34 и използавм Флаво С крем и Флаво С серум и съм много доволна. Има много хубав и тонизираш ефект а и бръчките не са толкова изострени. Лошото е че като не го ползваш няколко дни се връща бързо старото състояние на кожата. Майка ми е на 53 и също ги ползва и за сега все още е доволна.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #7  
Стар 31st August 2008, 15:27
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране по темата

Серията против стареене FLAVO -C е прекрасна и действа само трябва да се ползва постоянно! Ползвам я и съм доволна !
__________________
Живота е такъв какъвто сами си го направим!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 11th September 2008, 01:07
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Много съм съгласна! Добра козметична гама с мн. добри резултати!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 11th September 2008, 16:36
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Аз започнах да пия и Хиавита на Актавис, прочетох че го ползва Сиби и пробвах. Днес като си взех поредната опаковка в аптеката ми казаха че е полезен и за костите и ставите не само за външния вид. Въпреки че и първоначално това ме мотивира, нали сега е модерно всичко да се лекува с Хиалуронова киселина.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th September 2008, 10:37
Аватара на kotara4e
kotara4e kotara4e не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 738
По подразбиране Серум

Въпрос:
Утре ще си правя перманентен грим на веждите, не трябва да се гримирам и да мокря мястото 1 седмица, въпросът ми е, кога след тази процедура мога да продължа да ползвам серума??
__________________
истината ражда омраза...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Младизаподълго
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:56.