IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 30th May 2012, 08:53
desinkataa desinkataa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 2
Thumbs up Хранителни добавки Каливита

Здравейте,
по професия съм фармацевт,но от 2 години се занимавам и с хранителни добавки на фирмата Каливита.Това са изключително висок клас Американски добавки от естествен произход(пример продукта Витамин Ц е със съдържание на биофлаваноиди и е с удължено освобождаване).Фирмата се гордее с течният си Хлорофил,Дзен тоник,който основен състав е плодът мангостен (mangosteen), който представлява един от най-ценните плодове на древните народи, обитаващ горите в Азия. Наричат го още плодът на боговете .Лично съм лекувала висок тестостерон,фиброденом на млечна жлеза,ниско тегло.Принципно съм скиптично настроена към такива хранителни добавки,тъй като ние фармацевтите знаем,че синтетичния и химичен продукт има по-силно действие върху организма,НО вредят на редица органи в човешкото тяло.Изумена съм как тези добавки промениха живота ми.Промениха го и на моето семейство и на всички приятели,които ми се доверяват и които лекувам.
Тук мога да Ви предложа различни програми за определени заболявания.
Прилагам и сайта с продуктите на фирмата.Искам да спомена,че в този сайт цените са максималните,но аз като представител имам правото и ги предлагам на по-ниските ,доставни цени.Тъй като целта ми не е парична печалба от директния клиент,а по-скоро възстановяване на здравословното му състояние.Сега,ще кажете едва ли го прави за без пари и едва ли са останали такива хора - да има определена схема,но не е парична,а продуктова.И чрез това съм пробвала почти всички продукти на фирмата.
Знаем,че българина няма здравословна култура,не ходи на профилактически прегледи.Каливита дава възможност за водене на профилактика с цел избягване на заболявания от всякакъв тип.
Не се притеснявайте да ми пишете.
http://http://bulgaria.calivita.com/...action=product
Attached Images
Тип файл: jpg calivita.jpg (73,2 КБ, 2 views)
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th September 2012, 15:23
stavroni stavroni не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Какъв стандарт притежават продуктите на Каливита?Кои продукти се ползват за профилактика?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ХранителнидобавкиКаливита
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:31.