IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 26th September 2008, 19:35
Аватара на vafli4ka
vafli4ka vafli4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Хасково
Мнения: 938
По подразбиране

за някои и аз сигурно съм дете,но мисля че основния проблем за по-малките е че не спортуват и се хранят с много "вредни" храни,като по-малка тренирах(доста спортове) и се хранех с готвени храни,играехме си с децата от квартала на какво ли не,сега на децата тези неща им липсват и може би това е основната причина да напълняват
__________________
If I opened my heart and stood naked before you would you know how to stand there and look in my eyes?!?!
Отговори с цитат
  #52  
Стар 26th September 2008, 19:50
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Много правилно изказване
Отговори с цитат
  #53  
Стар 27th September 2008, 09:41
Аватара на Limoni-Johni
Limoni-Johni Limoni-Johni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: BG
Мнения: 576
Изпратете съобщение чрез ICQ до Limoni-Johni
По подразбиране

Ам, все си мисля, че в голяма степен всичко е от семейството...
Не може бащата, примерно, мъж 250 кила, дето до будката се качва на колата, и да очакваш, че детето му ще води активен живот.
Що наш'те магарета не дебелеят? Ми 'щото като се чудят какво да правят - марш пред блока да играят.
Не казвам, че ги храня правилно или че не висят пред компа, ама не може защото на мама/тати му е по-лесно да го държиш детето цял ден вкъщи...
Ми к'во като не ми е изчистен хола? Нали децата са се качили до Алеко пеша... Това е по-важното...
А иначе за училищата и физическата култура там - no comment.
Не може в голямо училище като извънкласни занимания (по мое време им викахме кръжоци) да има само вокална студия и шахматен клуб. Не, благодаря!
А че бабите ги тъпчат - съгласна, ама пак опира до родителите. Я ако два-три пъти им скръцнеш със зъби, дали пак ще продължат да тъпчат детето? Все си мисля, че това са разумни хора и ако им обясниш, че повече вредят, отколкото да помагат ще разберат. Няма баба или дядо, които умишлено ще навредят на внучето си.
Уф, отплеснах се
__________________
"Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете."
Фр. Петрарка
Отговори с цитат
  #54  
Стар 9th October 2008, 09:30
kokona_mila kokona_mila не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 73
По подразбиране

И според мен по-голямата причина е храната, едно време не спортувахме чак толкова, по мои наблюдения доста деца и сега излизат и си играят, но виждам наченки на целулит и при момчетата , което просто.... , като при съседските деца, които всеки ден през лятото не се спират, карат колело, плуват и т. н., но после си хапват 2-3 вафли, чипс и зрънчо, щото е по-лесно и бързо ...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Децацелулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:47.