IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 14th May 2009, 16:06
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ем Джи, климатика да не е неин, като е тя под него, ставаш, вземаш дистанционното и го правиш да духа само нагоре- поне като ще духа, да не е в теб. Ако почне да мрънка, обръщаш се към по- висша инстанция и обясняваш съвсем спокойно, че по принцип нямаш нищо против дори и в носа да ти го наврат климатика, като се надяваш и шефа ти след това да няма нищо против, че отсъстваш 2 седмици заради гнойна ангина например... баси, такива майни бих й теглила
Отговори с цитат
  #12  
Стар 14th May 2009, 16:34
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Как ме сърби езика, да й вкарам малко майни, че и шамари.. ама не става.. тя е нещо като шеф. Т.е. не е шеф, но шефа не иска да се кара с нея, затова я търпи, което автоматично значи, че и ние трбва да я търпим То да беше само тва - при нея е комплексен проблема, има много комплекси ) Абе тя цялата е един комплекс (и в буквалния смисъл) ))
И офиса е много малък, 2м таван, няма накъде да го обърна, но да ви кажа, откакто пуснах темата и взе да внимва и да го пуска само за по 5 мин Да не би да чете тук
Най-тъпото е, че аз постоянно й казвам да го спира, не си мълча, обаче вчера тя нещо взе да мрънка и да ми бучи да съм се обличала и нещо стана въпрос, казах че на всички им е студено (като 10 мин преди тва бяхме обсъждали с колегите, че е кучи студ) и тя ми вика :"с какво право говориш от името на всички?" И наййййй-нещото което ме вбеси беше, че никой не се обади - всички замълчаха като гъзове!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 14th May 2009, 16:38
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

остани след работа и прееби климатика
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #14  
Стар 14th May 2009, 16:40
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

АУ, баси яката идея! хахаххах замислих се по въпроса
Отговори с цитат
  #15  
Стар 14th May 2009, 16:40
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Е туй е много тъпо, когато колегите мълчат като задници, а и на тях не им харесва, аман от гъзолизци
Явно е доста кофти ситуация, единственото, което ти остава е да се обличаш, което не е гаранция, че няма да се разболееш, ако ти духа на главата и навън е 40, а в офиса 18...
Дет викаш, дано да чете, може да й светне, че не работи сама в пещера
Отговори с цитат
  #16  
Стар 14th May 2009, 16:44
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

И аз това й казах, то аз се обличам, ама като ми духа на главата, ей на вчера веднага ми потече носа. ... абе, мани, много по-добре ми стана като си излях мъката Вчера кво ми беше... всички ми бяха черни, добре че отидох на фитнеса да избия малко енергия, да се поуморя и да нямам сили да се нервя
А да ви разкажа ли за един случай преди 5-6 месеца, когато бях изхвърлила едно мухлясало краешниче хляб от дъното на един шкаф и тя ми се разбуча, как може да съм си позволявала да й изхвърлям храната...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 14th May 2009, 16:48
Аватара на HATE
HATE HATE не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: NWBG
Мнения: 4 031
По подразбиране

вие сте ебати хейтърите

Нека да е лято и печката на 6
__________________
Hagh qoHpu' neH HeghtaHvIS SuvwI'pu'
Не малко народ се е удавил в ривъра!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 14th May 2009, 16:51
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

ахахахахаха, е не, честно бих почнала да се гавря с нея, кат се знам ква съм кобра (Хейте, другото ми име е Злобилистика ), сигурно щях да си отглеждам една седмица хляб да мухляса и щях да й го подаря като компенцация за нейната мухлясала коричка
Отговори с цитат
  #19  
Стар 14th May 2009, 16:57
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

трябвало е да й кажеш, че ако спре климатика ше й върнеш краешника
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #20  
Стар 15th May 2009, 08:28
Аватара на Limoni-Johni
Limoni-Johni Limoni-Johni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: BG
Мнения: 576
Изпратете съобщение чрез ICQ до Limoni-Johni
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite
трябвало е да й кажеш, че ако спре климатика ше й върнеш краешника

Лошото, че аз съм в подобна ситуация...
Откачах зимата като надупят климатика на 30 градуса. То сваляш, сваляш дрехи, ама има си граници на благоприличието...
Лошото е, че винаги има някой на който му духа, на друг му е топло, на трети му е криво...
еМ ДжИ, успех в битката!
__________________
"Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете."
Фр. Петрарка
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Климатикофиса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:00.