IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 31st July 2009, 21:47
Асен Асен не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Карлово
Мнения: 21
По подразбиране

Надявам се не.
__________________
Желая Ви ЛЮБОВ И СВЕТЛИНА !!!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 1st August 2009, 19:54
Аватара на alexitaa
alexitaa alexitaa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: варна
Мнения: 115
По подразбиране

Здравейте искам да попитам едно въпросче.Вчера ходи на плаж за по-дълго време,но водата не беше хич топла тоест хладка а и нямаше грам слънце.Като се прибрах нищо ми нямаше,но днес като се събудих много ме болеше десния яйчник,но същевременно и дясната страна отзад където са бъбреците.Възможно ли да съм настинала,ходих до аптеката за обезболяващи,но нали всичко е с рецепта че си взех Нурофен казаха,че ще ми мине болката,сега съвсем малко ме боли,но е тъпа болка,смисъл минава ама продължава да боли
Отговори с цитат
  #13  
Стар 3rd August 2009, 09:57
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Най-добре отиди на гинеколог. Като нищо да си настинала. Обезболяващите не са лекарства, няма да се оправиш от тях, най-много да спрат болката за малко. Ако е възпаление, тярбва да се лекува по-навреме, да не се отлага, че по-добре не става.

Асене, не мисля че хора като мен, които не вярват в алтернативната медицина, ще имат успех с предложеното от теб лечение. Иначе благодаря за пожеланието! Аз ти пожелавам никога да не се разболяваш от сериозна болест.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 3rd August 2009, 13:14
Асен Асен не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Карлово
Мнения: 21
По подразбиране

Благодаря за пожеланието. Аз няма и как да се разболея от каквато и да е болест. Нали се сещаш защо? А дали вярваш или не, то си работи. Просто ти реши дали да опиташ някога. Предложението ми си остава в сила. Отново бъди здрава. Асен. PS : не искам пари и не търся облаги, просто ви давам възможност да бъдете по-здрави, без пари и без лекарства/химия/. Сега вече имаш избор.
__________________
Желая Ви ЛЮБОВ И СВЕТЛИНА !!!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 3rd August 2009, 13:38
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Значи пациентите, за които говориш, ги лекуваш просто от добро сърце, без нито една стотинка или материална облага, тъй ли?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 3rd August 2009, 14:22
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

опааа...появил се е нов Месия!
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #17  
Стар 3rd August 2009, 14:51
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Едва ли е нов. Гледам там се споменава името Огнян, същия "диетолог" и чудотворец, дето тук се биеше в гърдите, че лекува булимия и анорексия едва ли не за няколко дни, приписваше си като свои методи, дето се използват много преди той да се обяви за лечител и се използват най- вече като помощни средства към основната терапия. Имам ъмнения, че въпросния Асен е именно тоя Огнян, дето не го огря тук в диетите, та ся се пробва в здраве.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 3rd August 2009, 16:43
Асен Асен не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Карлово
Мнения: 21
По подразбиране

Да не искам отникого нищо. Маниту, Иван ти е отговорил там. Не смятам и аз да го правя, ако това наистина си ти. Но понеже сме в темата "Възпалени яйчници" и Ви казвам, че 2 зърна черен пипер ще Ви решат проблема и Вие не ми вярвате, то потърсете инфо за Су Джок и как лекува той. Защо поне не пробва някой, пък тогава като установи, че не работи това, което съм казал - плюйте, колкото искате. Бъдете здрави!
__________________
Желая Ви ЛЮБОВ И СВЕТЛИНА !!!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 3rd August 2009, 16:48
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Представи си, аз съм. Нямам раздвоение на личността, че да лъжа, коя съм - що съм. Не смятам да се занимавам повече с хора като вас. Опасни сте за другите. Осъзнайте го най-сетне! Не смятам да се товаря повече с тъпотии. Точно поради тази причина не съм отговорила на Иван. За мен по-важно е повече хора да ми прочетат поста, дано отидат на профилкатичен преглед. Точка. Ти след тва си слагай пиперчета, където и когато пожелаеш!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 3rd August 2009, 17:36
Асен Асен не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Карлово
Мнения: 21
По подразбиране

Наистина си нервен потребител. Бъди здрава.
__________________
Желая Ви ЛЮБОВ И СВЕТЛИНА !!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Възпаленияйчници
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:41.