IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 22nd June 2009, 14:34
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Serpentina^ ми показа нослето си и мога да кажа, че е много хубаво, изобщо няма нищо общо със "зурла", а върха така или иначе ще падне с времето и както й казах ще съжалява след това.
Аз съм сигурна, че скоро ще събере смелост и ще се покаже на всички, трябва й малко време да свикне с промяната. Тя и преди това си е била хубава, де!
Ами, и аз това и казах, тя продължи да ме уверява, че е прекалено чип носа й.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 27th June 2009, 21:09
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Чета форума от няколко години и ако трябва да бъда честна до сега ми е харесвал само един единствен нос на боби-пл, колкото за зурлите ...ами и това се слу4ва и то не защото не си обяснила като хората а просто заради некадърността на лекаря!Освен добър пластичен хирург доктора трябва да е и естет !За нещастие пове4ето пласти4ни хирурзи в БГ са търговци без никакъв усет .
Отговори с цитат
  #43  
Стар 27th June 2009, 21:12
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tainichka
Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Serpentina^ ми показа нослето си и мога да кажа, че е много хубаво, изобщо няма нищо общо със "зурла", а върха така или иначе ще падне с времето и както й казах ще съжалява след това.
Аз съм сигурна, че скоро ще събере смелост и ще се покаже на всички, трябва й малко време да свикне с промяната. Тя и преди това си е била хубава, де!
Ами, и аз това и казах, тя продължи да ме уверява, че е прекалено чип носа й.
Ако е прекалено чип по всяка вероятност ще си остане такъв!
Отговори с цитат
  #44  
Стар 28th June 2009, 19:29
Аватара на Serpentina^
Serpentina^ Serpentina^ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 343
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Ако е прекалено чип по всяка вероятност ще си остане такъв!
именно. Тъпото е,че и втора операция да си направя, може да ме направят още по-зле. А просто ми е невъзможно да се оперирам в чужбина.
__________________
Life is neverending fight
Отговори с цитат
  #45  
Стар 28th June 2009, 22:01
Bebs Bebs не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 48
По подразбиране

Прекалено сте мили с някои хора, които не го заслужават..
Отговори с цитат
  #46  
Стар 28th June 2009, 22:06
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Bebs, може ли по-конкретно?
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #47  
Стар 28th June 2009, 22:11
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Чета форума от няколко години и ако трябва да бъда честна до сега ми е харесвал само един единствен нос на боби-пл, колкото за зурлите ...ами и това се слу4ва и то не защото не си обяснила като хората а просто заради некадърността на лекаря!Освен добър пластичен хирург доктора трябва да е и естет !За нещастие пове4ето пласти4ни хирурзи в БГ са търговци без никакъв усет .
И на мен ми харесва само нейния нос. Но пак, за кой ли път вече повтарям, че носът й преди операцията е бил фин и освен гърбицата друг недостатък е нямала.

А ти, want, от къде знаеш за тия зурли. Не разбра ли, че те са някакъв мит и плод на моя агресивен мозък. Такова нещо в реала няма! Прочети по-нагоре темата и ще се убедиш.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 28th June 2009, 22:55
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tainichka
Цитирай:
Първоначално написано от want
Чета форума от няколко години и ако трябва да бъда честна до сега ми е харесвал само един единствен нос на боби-пл, колкото за зурлите ...ами и това се слу4ва и то не защото не си обяснила като хората а просто заради некадърността на лекаря!Освен добър пластичен хирург доктора трябва да е и естет !За нещастие пове4ето пласти4ни хирурзи в БГ са търговци без никакъв усет .
И на мен ми харесва само нейния нос. Но пак, за кой ли път вече повтарям, че носът й преди операцията е бил фин и освен гърбицата друг недостатък е нямала.

А ти, want, от къде знаеш за тия зурли. Не разбра ли, че те са някакъв мит и плод на моя агресивен мозък. Такова нещо в реала няма! Прочети по-нагоре темата и ще се убедиш.
Проблема е 4е се изразяваш неправилно Зурли има колкото си искаш и пове4ето носове които виждам в форума определено не ми харесват но не това е на4ина Ще спе4елиш пове4е ако тона ти е малко по умерен.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 28th June 2009, 23:06
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране

Цитирай:
Проблема е 4е се изразяваш неправилно Зурли има колкото си искаш и пове4ето носове които виждам в форума определено не ми харесват но не това е на4ина Ще спе4елиш пове4е ако тона ти е малко по умерен.
Да разбрах, че тонът във форума е приятелски. И моят беше такъв. Но ябълката на раздора беше това писание:
"Това е най-големият ми кошмар - ако ще ми "моделират" зурла, ще помисля за самоубийство. Twisted Evil Не, първо ще убия доктора.
От какво се получава този "ефект", обаче? Не е ли от техниката на опериране. Доколкото разбрах няма човек, на който да са му премахнали гърбица без дежурното "повдигане на върха". Аз например нямам нужда от повдигане и най-добре да не се оперирам.
За какво се правят снимки, консултации, разговори... Хората ли не могат да обяснят какво точно искат, докторите ли са некадърни?!"
В гореописаното няма и следа от агресия и глупост, които са най-честите обвинения срещу мен.
След пускането на темата обаче хората се ужасиха, панираха или дявол знае какво им стана и почнаха да се заяждат. А аз не им останах длъжна.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 28th June 2009, 23:25
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tainichka
Да разбрах, че тонът във форума е приятелски. И моят беше такъв. Но ябълката на раздора беше това писание:
"Това е най-големият ми кошмар - ако ще ми "моделират" зурла, ще помисля за самоубийство. Twisted Evil Не, първо ще убия доктора.
От какво се получава този "ефект", обаче? Не е ли от техниката на опериране. Доколкото разбрах няма човек, на който да са му премахнали гърбица без дежурното "повдигане на върха". Аз например нямам нужда от повдигане и най-добре да не се оперирам.
За какво се правят снимки, консултации, разговори... Хората ли не могат да обяснят какво точно искат, докторите ли са некадърни?!"
В гореописаното няма и следа от агресия и глупост, които са най-честите обвинения срещу мен.
След пускането на темата обаче хората се ужасиха, панираха или дявол знае какво им стана и почнаха да се заяждат. А аз не им останах длъжна.
Aми обесняваш на доктора какви са ти опасенията и казваш 4е не искаш повдигане на върха , което пък в някои слу4аи е наложително .Има няколко мацки в форума 4иито операции са без повдигане на върхъ и 4естно казано за мен резултата не е много добър!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Свинсказурла
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:02.